سوالات متداول

یکی از آرمانهای گروه آموزش املاک این است که طراحی محتوای دوره ها به گونه ای باشد که مطالب از سطح پایه تا پیشرفته تدریس شود تا در این راستا مشاورین مبتدی و حرفه ای پاسخ سوالات خود را بگیرند و نهایت استفاده را از مطالب ببرند.

بله خوشبختانه در کشور ما به تازگی شاهد حضور گشترده ی بانوان در این حرفه هستیم فلذا حضور بانوان در این دوره ها پر رنگ بوده و گروه آموزش املاک جهت حمایت از این موضوع بدون هیچ محدودسیتی تخفیف دائمی 10 درصدی را بر روی تمام دوره های آموزشی برای بانوان قدرتمند این حرفه قرار داده است تا به نوبه ی خود ارز حضور ارزشمند ایشان حمایت کند.

با توجه به رویکرد آموزشی و خدماتی گروه آموزش املاک ظرفیت های موجود به ما این اجازه را می دهد که از مسائل پایه تا تخصصی در کنار شما عزیزان باشیم تا خدماتی از قبیل (طراحی داخلی،سیستم سازی،CRM،تامین نیرو و….) ارائه دهیم که لیست کامکل خدمات ما را می توانید از طریق تماس با شماره های های مجموعه دریافت نمایید

قطعا پس از گذراندن دوره های اولیه دوره های تخصصی تر و پیشرفته تری هم برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که در این دوره ها به صورت جداگانه در بخش های (بازاریابی و فروش-حقوقی-بیزینس کوچینگ املاک و …)در خدمت شما دانش پذیران عزیز هستیم

بله،یکی از خدمات نوین گروه آموزش املاک مبحث تامین نیرو است که در این مدت مشاورین متعددی را به دفاتر قدرتمند و برجسته ی تهران معرفی نموده و سبب افزایش در آمد و پیشرفت مشاورین آموزش دیده شده شده است

با توجه به ظرفیت های موجود در موسسه پیشنهاد می شود جهت ارتقای سطح یاد گیری به کلاسهای VIP مکا که ظرفیت آن محدود است و آموزش توسط اساتید حالت ورک شاپ و کارگاهی است، مراجعه کنید. اما در صورتی که استانداردهای لازم در مجموعه شما وجود داشته باشد می توان کلاسهای آموزشی املاک را در مجموعه ی شما برگزار کرد. در این راستا با شماره ی گروه آموزش املاک تماس بگیرید و از شرایط برگزاری کلاس در مجموعه خود آکاه شوید

متاسفانه یک باور غلط در جامعه وجود دارد که مشاورین فکر می کنند باید مدرس هر بخش در زمینه ی املاک سابقه داشته باشند

گروه آموزش املاک با بهره گیری از برترین اساتید ایران در زمینه های مختلف آموزشی تخصصی و سطح بالابرای دانشپذیران قرار داده است که به عنوان مثال در بخش ویدیو مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ نمی توان از یک مشاور یا فعال در حرفه ی املاک استفاده کرد و استاد مربوطه متخصص سایت ،سئو،تبلیغات در دنیای مجازی با رزومه و تحصیلات مرتبط است. فلذا با توجه به نیازهای مشاورین املاک راه ها و ترفندهای موفقیت در این بخش را به صورات تحصصی به دانشپذیران مخترم ارائه می دهند.

بله گروه آموزش املاک حضور شما را در دوره های آموزشی ارزشمند و محترم می داند و جهت جلب رضایت 100 درصدی شما خدمتی کم نظیر به شما دانش پذیران ارائه می دهد و آن این است که شما تا یکسال هرگونه سوال و رفع اشکالی را که داشتید می توانید با آیدی پشتیبانی گروه آموزش املاک در میان بگذارید تا اعضای تیم پشتیبانی ما خود جویا شوند و پاسخ سوالات شما را از اساتید مربوطه دریافت نمایند و به شما ابلاغ کنند.

با توجه به تاثیر خارق العاده و انکار ناپذیر آموزش حضوری و رفع اشکال همزمان با استاد مربوطه پیشنهاد می کنیم تدارکات لازم را ببینید و به صورت حضوری از آموزشهای گروه آموزش املاک بهره مند شوید، اما اگر به هر دلیلی برای شما این امر مقدور نیست می توانید با کارشناسان ما در آموزش املاک در تماس باشید و از پکیج های غیر حضوری ما مطلع شوید.

با توجه به رویکرد ویژه ی گروه آموزش املاک نسبت به سطح VIP  دوره ها لازم به ذکر است ظرفیت کلاسهای دوره ی VIP ما نهایتا 13 نفر می باشد تا کیفیت یاد گیری دانش پذیران در بالاترین سطح خود باشد.

محل برگزاری دوره های ما در تهران شهرک غرب- بلوار دادمان و خیابان ولیعصر -روبه روی پارک ملت خیابان آرامش (سامانه ی ملی ساختمان کشور) می باشد.