مشاورین املاک در دانمارک

کشور دانمارک به دولت رفاه در میان کشورهای اروپایی مشهور است و از نظر نبود اختلاف درآمد مردم در رتبه اول جهان قرار دارد . وجود سطح بالای زندگی باعث شده تا افراد زیادی خواهان زندگی در این کشور باشند .
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

نحوه ی فعالیت

مشاورین املاک در دانمارک قبل از هر چیزی ابتدا تمامی نقص ها و امکانات موجود در خانه را بررسی می کنند و اصولا به تقسیم بندی املاک برای ارائه بهتر توجه بیشتری دارند تا بتوانند یک وضعیت کلی در رابطه با ملک را به مشتریان خود ارائه دهند. به منظور مشتری گرایی ،نمایندگان املاک تنوع در خواست و سلایق مشتریان خود را مورد توجه قرار می دهند و تمام دسترسی ها را برای مشتریان خود آسان می کنند. در تقسیم بندی املاک تا حد ممکن به جزئیات بیشتری در مورد آن می پردازند و املاک مرغوب و نامرغوب را از هم جدا می کنند. آنها به مکالمات تلفنی خود بیش از هر چیز اهمیت می دهند و معتقدند آغاز یک مکالمه تلفنی خوب با یک مشتری جدید می تواند سر آغاز تحولات بزرگی در درآمد و فعالیت آنها باشد. با درست گوش دادن به سوالات ابتدایی و طرح سوالات درست از مشتری به جهت هدایت وی به سمت خواسته ی مورد نظر، غالبا سعی در راضی کردن شخص در همان مکالمه ی اول را دارند و معتقدند که اگر در مکالمات تلفنی اعتماد اشخاص جلب شود در 90 درصد مواقع شخص پس از اولین بازدید، اماده ی معامله می باشد

آموزش

اگر می خواهید حرفه خود را به عنوان نماینده املاک و مستغلات در دانمارک دنبال کنید ، به مجوز کسب و کار این شغل در دانمارک نیاز دارید.

در اموزشهای مربوط به املاک و مستغلات به جهت نمایندگی ،آموزش اقتصاد مالی و مدیریت مالی از مهم ترین مباحث در این حوزه است.در روند این آموزش شخص می تواند آمار بازارهای املاک و مستغلات را بشناسد و تحلیل وتجزیه کند،عوامل رشد هر منطقه را مورد بررسی قرار دهد و به طور دقیق به منطقه بندی های مناسب دست یابد. پس از این اموزشها به عنوان کار آموز با یک مشاور مسکن وارد کار می شود و می تواند تجارب او را در این فعالیت به صورت عملی بیاموزد.

کمیسیون:

نحوه ی پرداخت کمیسیون به مشاورین املاک در این کشور  بدین صورت می باشد که خریداراز 2 الی 4 درصد و فروشنده 1 الی 3 درصد از کل معامله را پرداخت می کند.

گرانترین شهر دانمارک کدام شهر است؟

کپنهاگ گران ترین شهر دانمارک می باشد و در رتبه بندی جهانی شهرهای گران دنیا ،در رتبه ی هفتم قرار دارد.

این مقاله برایتان مفید بود؟
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=9022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *