5 ویژگی بهترین دفاتر املاک برای کار و شراکت

بهترین دفاتر املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.4/5 - (8 امتیاز)
آیا به دنبال شغل در دفاتر املاک برای کسب درآمد هستید؟ بنابراین باید از خود پرسیده باشید که بهترین نمایندگی های مشاور املاک و مستغلات در شهر شما کدام است؟ برای انتخاب بهترین دفاتر املاک باید ویژگی هایی را مدنظر قرار داده تا مکان درستی را برای کار و کسب درآمد برگزینید.

مطمئنا دفاتر و نمایندگی های متعددی در شهر شما وجود داشته که برای گسترش کسب و کار خود از مشاوران املاک کمک می گیرند؛ اما آیا تمامی این دفاتر برای کسب درآمد و شراکت مناسب هستند؟

در این مقاله به بررسی ویژگی های بهترین دفاتر املاک برای کار و شراکت پرداخته شده است. از این رو تا انتهای این مقاله با ما همراه بوده و به نکات و موارد ذکر شده دقت فرمایید.

5 ویژگی بهترین دفاتر املاک برای کار و شراکت

همانند هر دفتر کار دیگری، ویژگی هایی موجب می شوند که یک شرکت نسبت به سایر رقبای خود بهتر کار کرده و مشتری های بیشتر داشته باشد. از طرفی با برخورداری از این ویژگی ها مشاوران دیگر نیز تمایل بیشتری برای کار با این شرکت ها دارند. در ادامه به این موارد اشاره شده است.

خرید و فروش املاک

1.  جو کاری

یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام انتخاب بهترین دفاتر املاک باید مدنظر قرار دهید، جو کاری و کارکنان آن شرکت می باشند. آیا می توانید با مشاوران موجود به خوبی ارتباط برقرار کرده و کنار بیایید؟

دقت داشته باشید که هر چه یک نمایندگی املاک بزرگتر بوده و تعداد کارکنان بیشتری داشته باشد، تطبیق فرهنگ خود با مشاوران دیگر کمی سخت تر خواهد بود از این رو اگر مطمئن هستید که در شرکت با چندین نفر دچار مشکل نمی شوید، دفاتر بزرگتر گزینه بهتری خواهند بود.

2.  وضعیت استقلال دفتر

برخی از نمایندگی های دفتر به صورت مستقل کار کرده و به خرید و فروش املاک مشغول هستند؛ اما در کنار این دفاتر نمایندگی هایی نیز موجود بوده که وابسته به یک ارگانی بوده و دارای محدودیت هایی هستند.

اگر تازه کار بوده و تجربه بالایی در اداره یک دفتر مشاور املاک ندارید، توصیه می شود که برای شروع کار وارد دفاتر نوع دوم شوید چرا که این شرکت ها به نمایندگان تازه وارد آموزش های خصوصی ارائه داده و پاسخگوی پرسش های شما نیز می باشند. علاوه بر این موارد به دلیل اعتبار دامنه شرکت در سراسر کشور، از اطمینان بیشتری برخوردارند.

اما در صورتی که ترجیح می دهید با آزادی بیشتر و محدودیت های کمتری کسب درآمد نمایید، بهتر است در دفاتر مستقل شروع به کار کنید. پیشنهاد می شود برای کسب تجربه بیشتر ابتدا وارد حوزه های غیر مستقل شده و پس از یادگیری اصول و مطالب پایه، نمایندگی املاک مستقل مختص به خود را راه اندازی نمایید.

 

ویژگی بهترین دفاتر املاک

3.  فرصت های حرفه ای

هنگامی که به دنبال بهترین دفاتر املاک هستید باید به این نکته توجه کنید که آیا این نمایندگی فرصت هایی برای بهتر دیده شدن و رشد بیشتر در اختیار من قرار می دهد؟

دقت کنید که تنها انتخاب یک دفتر برای شروع و کسب درآمد کافی نیست. شما باید فرصت هایی برای رشد و ترقی داشته باشید. بسیاری از دفاتر برای ارتقا سطح دانش و حرفه نمایندگان خود فرصت هایی اعم از شرکت در کنفرانس، دسترسی به انجمن ها و غیره در اختیار مشاوران خود قرار می دهند. از طرفی دفتر منتخب شما باید با جامعه حرکت کرده و در استفاده از تکنولوژی ها عقب نماند. هر چه یک دفتر فرصت های شغلی و حرفه ای بیشتری در اختیار شما قرار دهد، مکان مناسب تری برای کار خواهد بود.

4.  آشنایی با برند

بسیاری از خریداران و فروشندگان املاک، تنها دفاتری را به رسمیت شناخته و به آنها اعتماد دارند که دارای سابقه درخشانی باشند. برخی نیز به نمایندگی مراجعه کرده که در گذشته توانسته باشد گره ای مشکلات آنها را باز کرده باشد.

به همین دلیل نام دفتر و میزان سابقه آن نیز در انتخاب بهترین دفاتر املاک برای کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. علاوه بر این مورد یک نام تجاری برتر باید از تغییرات بازار املاک مطلع بوده و با در میان گذاشتن مسائل حقیقی موجود، اعتماد مشتریان خود را به دست آورد.

یادگیری تکنیک هایی مشاور املاک

مسلم است که هر چه اعتماد مشتریان به یک نمایندگی املاک بیشتر باشد، آن نمایندگی جز بهترین دفاتر املاک خواهد بود چرا که در این نمایندگی مشتریان بیشتری رفت و آمد خواهند کرد از این رو با فروش هر چه بیشتر املاک حقوق بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

5.  آموزش و تحصیلات

آموزش برای افرادی که تازه در این حوزه فعالیت خود را آغاز کرده اند، بسیار با اهمیت است. سعی کنید دفتری را برگزینید که اطلاعات و دانش خود را در اختیار شما قرار داده و به شما کمک کرده تا در این حرفه رشد نمایید.

موفقیت در املاک نیازمند آموزش و یادگیری تکنیک هایی مشاور املاک می باشد. بهترین دفاتر املاک دارای مدیرانی بوده که تجربه بالایی در خرید و فروش املاک دارند. از این رو سعی کنید با ورود به نمایندگی که سابقه بالایی در این حرفه دارد، از تجربه های آنها استفاده کرده و تکنیک ها و فنون لازم را به شما بیاموزید.

علائم یک شرکت بد املاک

همانطور که برای پیدا کردن بهترین دفاتر املاک برای کار باید به دنبال ویژگی هایی باشید، باید به نکات و ویژگی های بد شرکت های املاک نیز توجه داشته و از آنها دوری نمایید. موارد زیر از جمله این علائم می باشند.

پیدا کردن بهترین دفاتر املاک

ارتباطات ضعیف

نحوه ارتباط با مشتریان و اشخاص بسیار مهم است. چنانچه یک مدیر نتواند به درستی مشاوران و مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، نمی تواند نظارت درستی بر تیم خود داشته و به درستی آنها را راهنمایی نماید.

رهبری ضعیف

در هنگام استخدام در یک نمایندگی به این توجه کنید که رهبر تیم مربوطه کیست و آیا توانسته تا به این لحظه تیم خود را مدیریت نماید؟ اگر فردی با قدرت پایینی رهبری یک تیم را بر عهده دارد، نمی تواند به ارتقای شغلی شما نیز کمکی نماید.

بازاریابی ناچیز

بسیاری از دفاتر بودجه کمی برای بازاریابی در نظر می گیرند. اگر شرکت مورد نظر شما نیز برای بازاریابی و روش های مرتبط به آن ارزشی قائل نمی شود، نمی تواند گزینه خوبی به عنوان بهترین دفاتر املاک باشد.

اصرارهای نابجا

اصرارهای بی جا و اعمال فشار برای انجام کاری، به دور از فرهنگ کار تیمی است. بهتر است دفتری را برای کسب و کار برگزینید که با آگاهی دهی درست مشتریان را به سمت خرید املاک جذب نماید.

بهترین دفاتر املاک

عدم استفاده از ابزارهای مهم فناوری

با گذر زمان، فناوری توانسته تا حد زیادی به رونق کسب و کارها کمک نماید. در این صورت اگر رهبر یک گروه مایل به استفاده از فناوری و تکنولوژی برای پیشبرد اهداف خود نباشد، این شرکت نمی تواند یکی از گزینه ها برای انتخاب بهترین دفاتر املاک باشد.

درنظرگیری هر یک از موارد فوق می تواند تا حد زیادی در انتخاب بهترین دفاتر املاک برای کار تاثیرگذار باشد. همانطور که میدانید جدای مسائل فروش املاک، اطلاع از موارد و مسائل حقوقی اهمیت بالایی دارد. چنانچه خواستار یادگیری مسائل حقوقی مربوط به مشاور املاک و مستغلات هستید، دوره حقوقی پیشرفته املاک آکادمی ابراهیمی یکی از برترین دوره ها خواهد بود.

در این دوره تمام مفاهیم اولیه و پایه مرتبط با مبایعه نامه های فروش، عقد صلح، هبه، اجاره نامه و غیره به زبانی شیوا و راحت آموزشی داده می شود. این جلسه به صورت 3 جلسه 4 ساعته در 3 روز متوالی برگزار خواهد شد. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.4/5 - (8 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12161

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *