آیا مشاورین املاک درآمد میلیاردی دارند؟

درآمد مشاور املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.8/5 - (9 امتیاز)
یکی از دغدغه های مهم افراد در انتخاب یک شغل، میزان درآمد آن است. درآمد مشاور املاک یکی از مباحثی است که همواره افراد را به سمت این شغل جذب می کند؛ اما باید گفت که داشتن مهارت در این کار، در میزان درآمد مشاور املاک نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

آیا به دنبال کاری با درآمد نجومی هستید؟ تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات یکی از راه های کسب درآمد شش رقمی است، حتی اگر تحصیلات دانشگاهی نداشته باشید. با این حال، بسیاری از افراد در این راه ناموفق می شوند و پول ناچیزی کسب می کنند. حتی بیشتر افراد قبل از اینکه کارمزد اول خود را بدست آورند، کار خود را به عنوان یک مشاور املاک ترک می کنند.

چقدر می توانید به عنوان یک مشاور املاک درآمد کسب کنید؟ درآمد مشاور املاک مبتدی و حرفه ای چقدر است؟ ما در این مقاله میانگین درآمد مشاور املاک را بررسی می کنیم.

کارگزاران املاک و مستغلات

درآمد مشاور املاک چقدر است؟

اکثریت قریب به اتفاق کارگزاران املاک و مستغلات برحسب کمیسیون کار می کنند. این بدان معناست که درآمد مشاور املاک، بیشتر (یا کلا) در هنگام فروش خانه ها کسب می شود. به طور کلی، وقتی شخصی با کمک یک مشاور املاک خانه ای را می فروشد، فروشنده 5-6 درصد کارمزد قیمت فروش خانه را به مشاور پرداخت می کند.

سپس کارمزد بین نماینده فروش و نماینده خرید تقسیم می شود. یک توافق مشترک این است که هر طرف 3٪ پورسانت بدست آورد. هنگام فروش یک خانه به مبلغ 250،000 دلار، هر نماینده می تواند انتظار داشته باشد که 7500 دلار درآمد کسب کند.

با کسب پول زیاد در هر معامله، سوال اصلی این است که: درآمد مشاور املاک چقدر است و هر ساله چه تعداد معاملات املاک را می تواند انجام دهد؟ به طور متوسط، اعضای انجمن ملی معاملات مسکن هر ساله 12 معامله را انجام می دهند. اگر متوسط، ​​بنگاه معاملات 5000 دلار در هر معامله درآمد کسب کند، آن ها سالانه 60،000 دلار خالص درآمد خواهند داشت.

با این حال، نکته مهم و قابل توجه این است که این بنگاه های املاک و مستغلات به طور متوسط ​​10 سال سابقه کار دارند. آژانس های املاک جدید احتمالاً خانه های کمتری می فروشند و درآمد کمتری نیز دارند. به همین ترتیب درآمد مشاور املاک مبتدی در تهران نیز در ابتدا ممکن است بسیار ناچیز باشد و تنها عاملی که در رشد آن تاثیر دارد، تجربه و تلاش مداوم است.

مشاور املاک و مستغلات

چرا تعداد کمی از مشاورین املاک درآمد بالایی دارند؟

درآمد مشاور املاک بسته به ریسک، تلاش و تجربه او متغیر است. آنچه بیشتر آژانس های املاک و مستغلات نمی دانند این است که فروش 20 خانه ارزان بیشتر از دو خانه گران قیمت طول می کشد. در واقع، اگر بتوانید فقط دو خانه لوکس در ماه بفروشید، می توانید هر ماه 39800 دلار درآمد کسب کنید. این تقریباً نیم میلیون دلار در سال است.

چرا تعداد بیشتری از املاک و مستغلات به دنبال گران تر بودن ملک نیستند؟

دلیل آن ساده است، دلیل شماره یک، ترس است‌. بیشتر آژانس های املاک و مستغلات خانه هایی را در مناطقی که راحت ترین و ارزان ترین مکان را دارند، می فروشند. از آنجا که مشاورین املاک عادت به زندگی، بازدید یا فروش خانه های گران قیمت و کار با افراد ثروتمند ندارند، ترس از ناشناخته ها در آن ها وجود دارد؛ اما آیا این ترس در واقعیت نیز وجود دارد و منطقی است؟

در مجله نیویورک یک مقاله علمی نشان می داد که افراد ثروتمند همدل نیستند. آن ها بی احساس هستند و دیگران را نادیده می گیرند. آن ها تمایل به تقلب دارند و حتی بیشتر از دیگران احتمال دارد که حرکات عصبی داشته باشند.

بنگاه های معاملات ملکی

چه کسی میخواهد با ثروتمندان کار کند؟

اگر می خواهید در املاک و مستغلات ثروتمند شوید، باید این کار را انجام دهید و با این افراد کنار بیایید. شکی نیست که افراد ثروتمند درباره پول دقیق تر هستند. آن ها مراقب هستند که چگونه پول خود را خرج می کنند و این در وهله اول، نحوه ثروتمند شدن آن ها است.

ثروتمندان دوست دارند با افرادی کار کنند که رفتار طبقاتی، شایستگی و اعتماد به نفس دارند. اگر این موارد را ندارید، ممکن است دلیلی برای ترس خود داشته باشید؛ اما همه این ها با گذراندن دوره های آموزشی در یک آموزشگاه خوب مانند آموزشگاه املاک امید ابراهیمی قابل حل است.

اگر شما علاقه مند به فروش املاک و مستغلات لوکس هستید، چند کار وجود دارد که می توانید امروز برای شروع انجام دهید.

  • اطمینان حاصل کنید که مردم می دانند شما در کار املاک و مستغلات لوکس فعالیت می کنید.

اگر مردم ندانند که شما حساب های بزرگ را اداره می کنید، شما را برای این کار استخدام نمی کنند.

  • برای خود در بازار لوکس بازاریابی کنید.

بازاریابی می تواند شامل حمایت مالی یا شرکت در رویدادهای هدفمند باشد.

  • شما باید بر ترس خود غلبه کنید.

این امر با آموزش دیدن همراه است. اینها تنها چند مورد از بسیاری از رازهایی است که من برای فروش املاک و مستغلات لوکس استفاده می کنم.

درآمد مشاور املاک مبتدی در تهران

به یاد داشته باشید، اگرچه فروش یک خانه 300000 دلاری از فروش یک خانه 3 میلیون دلاری به نظر آسان تر بیاید، اما در حقیقت فروش یک خانه 3 میلیون دلاری بسیار آسان تر از فروش خانه 300000 دلاری است. فقط نگذارید ترس از کار با افراد ثروتمند و باهوش، شما را از ثروتمند شدن در املاک و مستغلات باز دارد.

میانگین درآمد مشاور املاک در کانادا

درآمد مشاور املا‌ک در کشورهایی چون کانادا که از قطب های محبوب گردشگری و مهاجرتی محسوب می شود نیز بسیار مطلوب است‌. متوسط حقوق بنگاه های معاملات ملکی در کانادا 100000 دلار در سال یا 51.28 دلار در ساعت است. درآمد مشاور املاک در ابتدای راه از 71،667 دلار در سال شروع می شود در حالی که درآمد مشاور املاک حرفه ای و با تجربه سالانه 110،594 دلار درآمد دارد.

این حقیقت در ایران نیز صدق می کند. اغلب مشاورین املاک در شروع کار ممکن است درآمد پایینی داشته باشند اما به مرور این پول افزایش می یابد. هر چند منعقد کردن قراردادی سودمند، حتی برای یک مشاور املاک مبتدی نیز پول خوبی به همراه خواهد داشت.

درآمد مشاور املاک

چگونه به عنوان یک مشاور املاک درآمد بالایی کسب کنیم؟

یکی از اصلی ترین نکات برای میزان درآمد مشاور املاک، تجربه او است. مشاهده سختی های کار و یادگیری چم و خم آن سبب می شود که تصمیم های درست بگیرید و معاملاتی با سود بالا رقم بزنید؛ اما کسب تجربه نیازمند طی شدن سالیان طولانی است و در نتیجه سبب ناامیدی مشاورین املاک مبتدی می شود.

به همین سبب یک مشاور املاک می تواند با شرکت در دوره های آموزش مشاور املاک مهندس امید ابراهیمی در مدتی کوتاه، از تجربیات یک مشاور کارکشته آگاه شود، مهارت های ارتباطی و صحبت کردن با مشتریان را بیاموزد، تمامی اطلاعات حقوقی لازم را فرا بگیرد و در نهایت برای اینکه آماده شود تا به صورت شخصی کار کند، می تواند دوره ای یکساله را در یک بنگاه املاک بگذراند.

تمامی این موارد و شرایط ویژه توسط آموزشگاه املاک امید ابراهیمی برای علاقه مندان به این شغل فراهم می شود تا بتوانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شده و سود خوبی کسب کنند.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.8/5 - (9 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11901

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *