آیا مشاوران املاک درآمد خوبی دارند؟

درآمد مشاور املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.4/5 - (8 امتیاز)
آیا به دنبال شغلی با حقوق بالا هستید؟ تبدیل شدن به یک مشاور املاک یکی از راه های کسب درآمدهای میلیونی است. کسب این رقم ها به عنوان درآمد مشاور املاک با اینکه وسوسه انگیز به نظر می رسد، اما آنقدرها هم کار ساده ای نیست. بسیاری از افراد حقوق های متوسطی دریافت می کنند و اکثر آن ها حتی قبل از دریافت اولین حق کمیسیون، کار خود را به عنوان مشاور املاک ترک می کنند.

به عنوان مشاور املاک چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟ آیا مشاوران املاک درآمد خوبی دارند؟ ما در این مقاله پتانسیل درآمد مشاور املاک را بررسی می کنیم.

چقدر می توانید به عنوان مشاور املاک درآمد کسب کنید؟

اکثریت قریب به اتفاق املاک و مستغلات نمایندگان کمیسیون هستند. این بدان معناست که آن ها بیشتر یا تمام درآمد خود را هنگام فروش یک خانه یا کمک به خرید آن به دست می آورند. مرسوم معامله بر این است که پس از بستن معامله خرید یا فروش یک خانه فروشنده 5 الی 6 درصد مبلغ آن را به عنوان حق کمیسیون به مشاور املاک پرداخت کند.

آژانس های املاک و مستغلات

سپس کمیسیون بین نماینده فروش و عامل خرید تقسیم می شود. یک توافق مشترک این است که هر طرف 3 درصد کارمزد دریافت کند؛ مثلا هنگام فروش خانه به مبلغ 250،000 دلار، هر نماینده می تواند انتظارداشته باشد 7500 دلار درآمد کسب کند.

با توجه به این پتانسیل بالای درآمد مشاور املاک در هر معامله، سوال واقعی این است که هر سال یک مشاور املاک می تواند چند معامله انجام دهد؟ به طور متوسط، اعضای انجمن ملی املاک و مستغلات سالانه 12 معامله انجام می دهند. لازم به ذکر است که آژانس های املاک جدیدتر احتمالاً خانه های کمتری می فروشند و درآمد کمتری خواهند داشت.

طبق آمار اداره کار ایالات متحده، ​​بنگاه معاملات ملکی سالانه به زور متوسط 45،990 دلار درآمد دارد، اما دامنه درآمد مشاور املاک بسیار زیاد است. درآمد یک دهم مشاوران املاک کمتر از 23000 دلار و درآمد 10٪ جامعه صنفی املاک و مستغلات، بیش از 110000 دلار است. لازم به ذکر است که برخی از آژانس های املاک و مستغلات فقط بصورت نیمه وقت کار می کنند؛ فلذا درآمد مشاور املاک این آژانس ها با ارقام ذکر شده تفاوت خواهد داشت.

در نهایت باید گفت که میزان درآمد شما به عنوان مشاور املاک، کاملا وابسته به پشتکار شما در این جایگاه شغلی و شناخت شما از موقعیت تان است. هرچقدر شناخت بهتری از ارتباط با مشتریان و تنظیم معادلات داشته باشید، مشاور املاک بهتری خواهید بود و هر چقدر مشاور املاک بهتری باشید، درآمد بالاتری نیز کسب خواهید کرد.

حق کمیسیون

اگرچه عوامل بیرونی مثل نرخ عرضه و تقاضا، تورم، افت بازار یا سایر مسائل این چنینی می تواند بر نرخ معاملات تاثیرگذار باشد، اما یک مشاور املاک حرفه ای با تمام این موارد آشنایی دارد و به خوبی برای مقابله با هر کدام آماده است.

تکلیف حق کمیسیون زمانی که معامله انجام نمی شود چیست؟

معمولاً کمیسیون ها فقط در صورت تسویه معامله پرداخت می شوند. با این حال، مواردی وجود دارد که حتی اگر معامله کامل نباشد، فروشنده از نظر فنی مسئول کمیسیون کارگزار است. اگر کارگزار پیشنهادی از خریداری داشته باشد که آماده و قادر به خرید باشد، ممکن است کارگزار همچنان حق کمیسیون خود را حفظ کند.

برای موفقیت به عنوان مشاور املاک و مستغلات چه چیزی لازم است؟

برای به دست آوردن درآمد عالی به عنوان یک مشاور املاک به بیش از یک مجوز کسب احتیاج دارید. آژانس های املاک و مستغلات باید خصوصا مراقب هزینه های خود باشند. خرج های جانبی و پیش بینی نشده می تواند سود نهایی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

پس از آنجایی که درآمد مشاور املاک حقوق ثابتی نیست و میزان آن می تواند در هر ماه متغیر باشد، بهتر است برای خرج های جانبی مثل هزینه تبلیغات، بازاریابی آنلاین یا غیره، برنامه از پیش تدوین شده ای مد نظر داشته باشید.

برای موفقیت به عنوان مشاور املاک و مستغلات چه چیزی لازم است؟

بسیاری از آژانس های املاک و مستغلات تبدیل به یک دلال می شوند و نمایندگی هایی را استخدام می کنند که زیر نظر آنها کار کنند. این نمایندگان هزینه های کمتری دارند و کمیسیون کمتری دریافت می کنند. افزودن نمایندگان به تیم شما یکی از راه هایی است که می تواند به سهولت به درآمد شما اضافه کند.

حضور در بازار مسکن گران قیمت بسیار سودآور است. فروش 100،000 دلار آپارتمان تقریباً هیچ سودی ندارد اما فروش 500،000 تا 1،000،000 دلار خانه به طور منظم، می تواند یک چشم انداز بسیار سودآور باشد.

یکی دیگر از نکات مهم این است که با هر مشتری مطابق با انتظارات وی و کاملا خوب و بدون ایراد رفتار کنید. خرید یک خانه برای بسیاری افراد معامله ای بزرگ است که ممکن است در طول زندگیشان تنها یک بار انجام شود. طبیعی است که مشتریان اضطراب یا سخت گیری زیادی از خود نشان دهند.

این هنر شما به عنوان مشاور املاک است که با این سختی ها کنار بیایید و بهترین معامله ممکن را، به نحوی که به سود تمام افراد باشد، ترتیب دهید. اگر مهارت های ارتباط فردی و مذاکره کردن خوبی داشته باشید، قطعا مشتریان مکرری خواهید داشت و تبعا درآمد مشاور املاک بیشتری نیز نصیب شما می گردد.

آکادمی آموزشی ابراهیمی با فراهم کردن کلاس های آموزشی تراز اول برای مشاوران املاک، می تواند به شما در یادگیری یا تقویت این دست از مهارت های نرم کمک کند.

صنعت املاک و مستغلات

چقدر سریع می توانید اولین کمیسیون خود را به دست آورید؟

یکی از کلیدهای مهم برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک موفق، کسب سریع اولین کمیسیون خود به عنوان درآمد مشاور املاک است. مشاوران املاک اغلب باید چندین هزار دلار هزینه صرف کسب مجوز، تحصیل، تبلیغات و غیره کنند؛ بنابراین کسب کمیسیون برای جبران این خرج ها، قدمی ضروری است.

برای اطمینان از درآمد سریع، به دوستان و خانواده خود اطلاع دهید که شما یک مشاور املاک هستید. به مردم از طریق رسانه های اجتماعی و از طریق تماس شخصی اطلاع دهید.

هر زمان که افراد اشاره کردند که ممکن است نقل مکان کنند یا قصد خرید خانه دارند، به ایشان اطلاع دهید که شما یک مشاور املاک هستید. ممکن است ناخوشایند به نظر برسد، اما باید این کلمه را به زبان بیاورید. بازاریابی شخصی یکی از کلیدهای موفقیت در تجارت محسوب می شود.

درآمد مشاور املاک

لازم به ذکر است که برای شروع حرفه خود در صنعت املاک و مستغلات، لازم است مجوز کسب را از انجمن صنفی این حرفه دریافت کنید. کسب این مجوز کار چندان دشواری نیست و به شرایط خاصی هم نیاز ندارد. گذراندن کلاس های پیش نیاز، مدرک دیپلم، سن بالای 18 سال و غیره، از جمله شروط آن هستند. آکادمی آموزشی ابراهیمی می تواند در گذراندن این کلاس ها، طی مراحل حقوقی و کسب پروانه کسب به شما کمک کند.

کسب رقم های بالای درآمد مشاور املاک و مستغلات اگرچه بسیار هوس انگیز به نظر می آید، اما اصلا کار راحتی نیست و به هیچ وجه نمی توان یک شبه به ارقام بالا دست یافت. مهم ترین اصل در ورود به هر تجارتی، صبوری و پشتکار است. با پشتکار آموزش های مورد نیاز خود را دریافت کنید و با صبوری، بازار را زیر نظر بگیرید.

استراتژی های مختلف را بسنجید و برای بروز هر گونه مشکل پیش بینی نشده، از قبل آماده باشید. اگر این توصیه ها را جدی بگیرید و به ابزارآلات تجارت مدرن مثل بازاریابی، فنون مذاکره یا فن بیان مسلط باشید، موفقیت شما در تجارت املاک و مستغلات امری حتمی خواهید بود.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.4/5 - (8 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12371

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *