آیا مشاورین املاک درآمد خوبی کسب می کنند؟

میزان درآمد مشاورین املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.1/5 - (9 امتیاز)
به نظر می رسد همه به شغل املاک و مستغلات و میزان درآمد مشاورین املاک علاقه مند هستند، عمدتا به این دلیل که می توانید بدون تحصیلات زیاد پول زیادی هم به دست آورید. به عبارت دیگر، شما می توانید با شیوه های کسب درآمد مشاور املاک، همان پولی را که پزشکان و وکلا کسب می کنند، بدون رفتن به دانشگاه و در طی یک دهه به دست می آورید‌.

آیا آژانس های املاک و مستغلات سود خوبی کسب می کنند؟

برخی استدلال میکنند بله و برخی دیگر می گویند نه، اما مانند هر چیز دیگری، واقعاً بستگی به شرایط دارد؛ بنابراین بیایید به آشنایی با میزان درآمد مشاورین املاک بپردازیم. تفاوت بزرگ بین آژانس های املاک و پزشکان و وکلا، جدا از آنچه بدیهی است، این است که میزان درآمد مشاور املاک بر اساس پورسانت و عملکرد است و نه حقوقی ثابت.

مشاور املاک موفق

بنابراین بررسی درآمد مشاورین املاک نشان می دهد که یک مشاور املاک تنها در صورتی پول خوبی به دست می آورد که سخت کار کنند و فروش عالی ای داشته باشد. از طرف دیگر پزشکان و وکلا تمایل دارند که پول های کلان را با ثبات بیشتری کسب کنند اما میزان درآمد مشاورین املاک کاملا باثبات محسوب نمی شود.

اگر سخت کار کرده و خود را وقف شغلتان کنید، می توانید درآمد بسیار خوبی کسب کنید زیرا کمیسیون املاک و مستغلات به طور معمول 5-6٪ از فروش یا قیمت خرید است. میزان درآمد مشاورین املاک در یک ملک 500000 دلاری، مبلغ 25000 تا 30000 دلار است، بنابراین معامله بدی هم نیست.

بررسی میزان درآمد مشاورین املاک

3 نوع بنگاه املاک و مستغلات وجود دارد که میزان درآمد مشاورین املاک در آن متفاوت است.

بنگاهی که میزان درآمد مشاورین املاک در آن بسیار زیاد است

دقیقاً مانند هر کسی که در کار خود تبحر داشته باشد، این مشاورین املاک تقاضای کار زیادی دارند. آن ها روش هایی خاص خود را دارند. همچنین از بازاریابی آنلاین و آفلاین، سیستم ها و سابقه موفقیت ها آگاه هستند. تابلوهای بازاریابی آن ها را و تبلیغاتشان را به طور منظم در همه جا مشاهده خواهید کرد.

شغل املاک و مستغلات

بنگاه هایی که میزان درآمد مشاورین املاک در آن ها متوسط است

این قانون قدیمی 80/20 است. 20٪ نمایندگان 80٪ درآمد کسب می کنند. یک مشاور املاک در طول زندگی حرفه ای خود به یادگیری و آموزش مهارت ها ادامه خواهد داد و در نتیجه پیشرفت خواهد کرد. آزادی و سایر مفاهیم، بدون تلاش و سخت کوشی مداوم تحقق نمی یابند. اما این مشاورین، برنامه و روش روشنی ندارند.
همچنین آن ها هیچ ایده ای درباره بازاریابی آنلاین و آفلاین، سیستم های محدود و تلاش برای نشان دادن سابقه موفقیت ندارند. تبلیغات و بازاریابی آن ها را نمی توانید به طور منظم مشاهده کنید.

بنگاه هایی که میزان درآمد مشاورین املاک در آن بد است

هنگامی که با این مشاورین املاک مصاحبه کرده و وقتی توانایی مذاکره آن ها را امتحان می کنید، به راحتی دچار مشکل می شوند. آن ها وقت و هزینه زیادی را صرف یادگیری مذاکره نمی کنند. آن ها در عوض مذاکره، به سرعت به کمیسیون می پردازند. مشاورین خوب وقت و هزینه زیادی را صرف یادگیری مذاکره می کنند؛ بنابراین اگر یک نماینده نتواند در مورد کمیسیون خود مذاکره کند، با قیمت خانه شما چه کاری می تواند انجام دهد؟

افراد موفق درآمد خوبی کسب می کنند و افراد ناموفق این کار را نمی کنند. در مورد افرادی که خانه های خود را می فروشند، به یاد داشته باشید که مهارت یک آژانس املاک خوب این است که خریدار را به سوی قیمت بالایی ببرد. یک فرد معمولی این مهارت را ندارد و برای خانه خود درآمد کمتری دریافت می کند.

 

عوامل موثر در میزان درآمد مشاورین املاک

عوامل موثر در میزان درآمد مشاورین املاک

یکی از عوامل مهم در میزان درآمد مشاورین املاک فداکاری های شخصی است. آژانس های املاک و مستغلات می توانند به اندازه هر کسی ثروتمند یا فقیر باشند، اما آنچه مردم فراموش می کنند میزان فداکاری در وقت و انرژی شخصی است که بر روی موفقیت تاثیر مستقیم دارد.

اگر حداقل تلاش خود را انجام دهید، بنابراین حداقل دستمزد را بدست آورید. در دنیای امروز که کوچکترین کالاها نیز با برچسب های گزاف عرضه می شوند، اکثر مردم برای تأمین هزینه های زندگی خانواده و زندگی خود مجبورند در حد توان خود درآمد کسب کنند.

قبل از ساعت 8 صبح از خانه بیرون زدن و رسیدن به خانه در ساعت 9 شب، آخر هفته هایی پر از مذاکره و تلفنی که هرگز خاموش نمی شود! یک مشاور املاک موفق سفت و سخت کار می کند. اگر آن ها ناهار را در یک رستوران بخورند، به احتمال زیاد یک جلسه با مشتری برای مذاکره داشته اند.

شیوه های کسب درآمد مشاور املاک

بله، میزان درآمد مشاورین املاک بالا است اما با تلاش بسیار زیاد. بنگاه های املاک و مستغلات با کاری که می کنند کاملاً مستحق آنچه که به دست می آورند هستند. آن ها برای رسیدن به موفقیت چیزهای زیادی را رها می کنند و از هیچ سخت کوشی ای دریغ نمی کنند.

ثروتمند به نظر رسیدن بخشی از بازاریابی آژانس های املاک و مستغلات است. آیا با خانه خود که ارزشمندترین دارایی شما است، به یک مشاور املاک که ناموفق و فقیر است اعتماد می کنید؟

میزان درآمد مشاورین املاک در کالیفرنیا

میانگین میزان درآمد مشاورین املاک در کالیفرنیا از 28 ژوئن 2021، 67998 دلار است؛ اما این محدوده به طور معمول بین 60153 تا 85835 دلار کاهش می یابد. دامنه حقوق و دستمزد بسته به شهر و بسیاری از عوامل مهم دیگر، از جمله تحصیلات، گواهینامه ها، مهارت های اضافی، تعداد سال هایی که در حرفه خود گذرانده اید، می تواند بسیار متفاوت باشد.

طبق این داده ها می توان گفت که شغل مشاوره املاک می تواند یک کار پردرآمد در سطح بین المللی باشد به شرط اینکه توانایی ها و مهارت های لازم را داشته باشید. گفتنی است که میزان درآمد مشاورین املاک در سطح شهر تهران نیز بسیار متغیر است. این میزان بسته به محل زندگی، هزینه معامله و تجارب مشاور املاک بالاتر یا پایین تر خواهد بود.

میزان درآمد مشاورین املاک

چگونه در شغل مشاوره املاک حرفه ای شویم؟

کسب تجربه و آشنا شدن با سختی های کار مشاوره املاک ممکن است سال ها طول بکشد و برخی در این مدت ناامید شده و دست از کار بکشند. یکی از روش های تضمینی و زود بازده برای یادگیری چم و خم کار و اصول این شغل که میزان درآمد مشاورین املاک را چند برابر می کند، آموزش دیدن است.

آموزشگاه املاک مهندس امید ابراهیمی برای افرادی که علاقه مند به حرفه مشاوره املاک هستند، یک سکوی پرتاب عالی است. افراد می توانند در این آموزشگاه با شرکت در دورهای آموزش مشاور املاک، از پایه ای ترین مطالب مانند موضوعات حقوقی، نحوه ارتباط با مشتریان و عقد قرارداد تا موضوعاتی حرفه ای تر مانند نحوه تبلیغات، ساخت تیزر و ده ها مطالب مهم دیگر را بیاموزند.

آموزشگاه امید ابراهیمی با داشتن پکیج های آموزش غیرحضوری، مشکلاتی مانند دوری راه و یا خطراتی چون بیماری همه گیر ویروس کرونا را نیز رفع کرده است. بدین ترتیب همه علاقه مندان می توانند با خیالی آسوده از این آموزش ها استفاده کنند.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.1/5 - (9 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11919

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *