ویژگی های یک مشاور املاک معتبر برای نمایندگان تازه کار

ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.1/5 - (8 امتیاز)
ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران از اهمیت زیادی برخوردار است. هنگامی که قصد راه اندازی یک مشاور املاک برای کسب درآمد را دارید، مطمئنا نمی توانید بدون آموزش وارد این حرفه شوید. چرا که فروش املاک نیز همانند سایر کسب و کارها نیازمند به دانش و تکنیک های خاصی است از این رو بسیاری از افراد به دنبال مشاور املاکی بوده که بتوانند به عنوان یک کارآموز در آنجا کار کرده تا با اصول و قواعد اولیه این حرفه آشنا شوند.

بسیاری از افراد بدون اینکه تجربه کسب کرده و از افراد با تجربه و خبره در این مسیر استفاده نمایند، به سرعت تصمیم گیری کرده و با راه اندازی یک مرکز املاک سعی در فروش املاک می نمایند اما پس از مدت کوتاهی با شکست مواجه شده و مجبور به ترک این شغل و شروع حرفه ای دیگر می شوند.

شرکت های املاکی زیادی بوده که از این افراد استقبال کرده و در ازای آموزش اصول، قواعد و تکنیک های موفقیت در این شغل بخشی از سهم وی در فروش املاک را برای خود کنار می گذارند؛ اما آیا تمامی مراکز املاک برای آموزش و گذراندن دوره مناسب هستند؟

قواعد و تکنیک های موفقیت در مشاور املاک

ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران

یادگیری مشاور املاک تنها محدود به گذراندن دوره ها نیست. هرچه یک فرد در محیط کاری واقعی قرار گرفته و با انواع تکنیک های موجود سعی در فروش املاک و معاملات داشته باشد، راحت تر می تواند در این حوزه موفق شده و کسب و کار خود را راه اندازی کند. از این رو در این قسمت به ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران اشاره شده تا بتوانید بهترین مراکز را برای گذراندن دوره ای هر چند کوتاه مدت برگزیده و به خوبی آموزش ببینید.

تقسیم سود

اگرچه شما در یک مشاور املاک استخدام شده تا مهارت های لازم را آموزش ببینید اما به یاد داشته باشید که با هر فروشی که از جانب شما انجام می شود باید بخشی از سود حاصل از فروش به شما برسد.

علاوه بر این مورد برخی از مشاوران املاک برای اینکه کارآموزان بیشتری جذب کرده، از نمایندگان تازه کار املاک می خواهند که این شرکت را به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده تا آنها نیز وارد این حرفه شوند. در این صورت با فروش املاکی که توسط این افراد صورت می گیرد بخشی از سود برای نماینده اول در نظر گرفته می شود.

همین امر موجب شده تا شرکت دارای نمایندگان بیشتری شده و فروش بیشتری نیز داشته باشد. از طرفی نمایندگان نیز سود بیشتری دریافت خواهند کرد.

یادگیری مشاور املاک

ارائه برنامه آموزشی

یکی از مهمترین ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران این است که این شرکت باید یک برنامه آموزشی قوی به شما ارائه دهد چرا که در یک دوره زمانی محدود نیاز است تا شما به خوبی با انواع تکنیک های فروش، بازاریابی، مواجهه با چالش ها و غیره آشنا شده تا بتوانید در بازار کار واقعی بدون حضور افراد ماهر از پس مشکلات برآیید.

برخی از افراد به صورت حضوری درباره انواع مسائل با شما صحبت کرده و مواردی را به شما آموزش میدهند. عده ای نیز ترجیح می دهند که در کار و با حضور مشتریان واقعی شما را با انواع چالش ها روبرو ساخته و بهترین راهکار و راه حل را آموزش دهند.

ابزارهای بازاریابی

در زمینه املاک ابزارهای متنوعی برای راحتی بیشتر مشتریان و البته مشاوران املاک وجود دارد. در صورتی که در یک شرکت معتبر دوره لازمه را بگذرانید تمامی این ابزارها به شما آموزش داده خواهند شد. بازاریابی، نمایش املاک موجود به همراه ویژگی ها و غیره به کمک این ابزار امکان پذیر است.

تجربه کاری بالا

از دیگر ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران که لازم به توجه است، مدت زمان فعالیت این شرکت، تجربه کاری و موفقیت آنها در جذب مشتری و فروش املاک است. چنانچه یک شرکت فروش خوبی نداشته و مشتریان به آن اعتماد نداشته باشند، نمی تواند گزینه مناسبی برای آموزش مهارت هایش به شما باشد.

شرکت املاک برای تازه کاران

شما برای انتخاب یک شرکت املاک باید تجربه کاری آنها را مدنظر قرار دهید. هرچه مهارت های یک مشاور املاک در فروش و جذب مشتری بیشتری باشد، با مسائل و مشکلات بیشتری روبرو شده و موارد بیشتری برای آموزش به شما خواهد داشت.

تحصیلات تجاری

بسیاری از افراد تنها به فروش املاک توجه داشته و به نحوه انجام آن دقتی ندارند. برخورداری از تحصیلات تجاری یکی از ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران بوده که با ورود به شرکت و انجام معاملات می توانند درباره آن اطلاعات زیادی به دست آورند.

باید به این نکته توجه شود که آیا این مشاور با استفاده از روش های تکنیکال، بازاریابی، دوره های مشاور املاک شدن و یا بطور کلی با تحصیلات تجاری کسب درآمد کرده و یا به روش های غیراخلاقی فایل های موجود را به فروش میرساند؟

با در نظر گرفتن ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران که در موارد فوق خلاصه شد، می توانید از بین مراکز موجود بهترین را برگزیده و آموزش حرفه ای خود را آغاز نمایید.

مزایای پیوستن به شرکت های املاک

مزایای پیوستن به شرکت های املاک

نمایندگان تازه کار املاک برای شروع حرفه خود وارد شرکت های املاک شده و دوره کوتاهی را میگذراند؛ اما پیوستن به این تیم ها چه مزایایی برای این نمایندگان خواهد داشت؟

یادگیری از اعضای تیم مجرب

هنگامی که با یک تیم مجرب و قابل اعتماد کار می کنید، از آموزش ها و توانایی آنها در این حوزه استفاده کرده و می توانید تکنیک های زیادی یاد بگیرید این در حالی است که اگر بخواهید به تنهایی و بدون کمک هیچ کس وارد حرفه شوید احتمال اینکه با شکست مواجه شوید بالاست.

درآمد ثابت

همانطور که در موارد فوق نیز به آن اشاره شد، پس از ورود به مراکزی که از ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران برخوردار هستند، شما درآمد خواهید داشت. برخی از این شرکت ها به صورت ماهیانه حقوقی به کارآموزان پرداخت کرده که به عنوان درآمد ثابت در نظر گرفته می شوند.

عده ای نیز به جای پرداخت حقوق، پس از انجام هر معامله درصدی از آن را به عنوان دستمزد به نماینده تازه کار املاک پرداخت می نمایند. در هر صورت شما در این بازه زمانی که در حال آموزش و یادگیری مهارت های مشاور املاک شدن هستید، حقوقی نیز دریافت کرده و کسب درآمد می نمایید.

ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران

ساخت مشتری مورد نظر خود

در صورتی که شما وارد مراکزی شده که از ویژگی های یک شرکت املاک برای مبتدیان برخوردار هستند، به خوبی آموزش دیده و در بازار کار واقعی شروع به فروش املاک می نمایید. به این ترتیب با نشان دادن مهارت های خود و جذب مشتری برای فروش املاک می توانید مشتریان زیادی برای خود بسازید. به این ترتیب این مشتریان به شما اعتماد کرده و برای فروش سایر املاک نیز از شما کمک خواهند گرفت.

علاوه بر مراجعه به این مراکزی که از ویژگی های یک شرکت املاک برای تازه کاران برخوردار است، برای یادگیری مشاور املاک نیاز است تا دوره هایی نیز گذرانده شود. یکی از دوره هایی برای نمایندگان تازه کار املاک و افراد مبتدی در این حوزه در نظر گرفته شده، دوره آموزش مشاور املاک مبتدی از آکادمی ابراهیمی می باشد.

این دوره در طی 5 ورکشاپ دیجیتال مارکتینگ، رفتارشناسی املاک، روانشناسی فروش، ویدئو مارکتینگ و ورکشاپ حقوقی صفر تا صد راه اندازی یک مرکز املاک، چگونگی جذب مشتری و فروش محصولات را به شما می آموزد.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.1/5 - (8 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12110

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *