چگونه برای مشاوره املاک آموزش ببینیم؟

آموزش مشاور املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.5/5 - (8 امتیاز)
آموزش مشاور املاک سبب می شود افراد با اصول اولیه و فنون شغل مشاور املاک آشنا شوند. شغل املاک و مستغلات برای بسیاری از افرادی که وارد این عرصه می شوند یکنواخت نیست. بیش از 75 درصد از املاک و مستغلات در پنج سال اول شروع، این کار را ترک می کنند؛ اما اگر در آرزوی داشتن یک شغل موفق در املاک هستید، با آموزش اصول مشاور املاک می توانید خود را بالا بکشید و پیشرفت کنید‌.

بر اساس پیش بینی اداره آمار کار آمریکا، اگرچه پیش بینی می شود که اشتغال در زمینه کارگزاران املاک از 2019 تا 2029 به میزان 2 درصد افزایش یابد، این زمینه هنوز هیجان انگیز و به طور بالقوه سودآور است؛ اما موفقیت در آن آسان نیست و نیاز به دوره های آموزشی مشاور املاک دارد.

اصول مشاور املاک

چگونه برای مشاوره املاک آموزش ببینیم؟

برای آموزش مشاور املاک، ابتدا مدرکی در زمینه مدیریت املاک دریافت کنید تا امتیاز خود را افزایش دهید. اگرچه برای تبدیل شدن به یک نماینده املاک به طور قانونی نیازی به داشتن مدرک تحصیلی نیست، اما آموزش مشاور املاک به شما یک پایه قوی برای شروع یک حرفه می دهد. علاوه بر این، داشتن مدرک به کارفرمایان و مشتریان آینده نشان می دهد که شما آموزش های مناسبی را برای رسیدگی به تمام نکات و مشکلات فروش خانه گذرانده اید.

مرحله دوم در آموزش مشاور املاک این است که مهارت های ارتباطی و بین فردی خود را توسعه دهید. این نکته مهم است که بتوانید به وضوح با مشتریان ارتباط برقرار کنید، بنابراین مشاور املاک شغلی است برای افرادی که از کار رودررو با شخصیت های مختلف لذت می برند. مطمئن باشید به آنچه مشتریان می گویند به دقت گوش دهید. هدف خود را در دسترس بودن در ساعات اداری و پاسخگویی به موقع به تماس ها و ایمیل های مشتریان قرار دهید.

از راه های غیر کلامی مانند سر تکان دادن و لبخند زدن استفاده کنید تا به مشتریان خود نشان دهید که هنگام صحبت درباره آنچه که آن ها به دنبال آن هستند به نیازهای آن ها گوش می دهید.

در طول آموزش مشاور املاک، مذاکره را بیاموزید. شما باید با فروشندگان، خریداران و سایر نمایندگان مذاکره کنید تا بهترین معامله را با مشتریان خود داشته باشید. قبل از مذاکره حداکثر یا حداقل قیمت را با مشتری خود تعیین کنید تا بتوانید به نتیجه نهایی آن ها پایبند باشید.

فنون شغل مشاور املاک

برای آموزش مشاور املاک، قبل از مراجعه به آژانس املاک،‌ در زمینه فروش یا تجارت مطالعه کنید. کارگزاران املاک طیف وسیعی از مهارت ها را می طلبند، اما دو مورد از مهمترین آن ها فروش و جذب مشتری است. به عنوان مثال داشتن تجربه کار در صنعت فروش نه تنها به آمادگی بیشتر شما در فروش املاک کمک می کند، بلکه می تواند به کارفرمای بالقوه شما نشان دهد که می توانید همین کار را در مورد املاک نیز انجام دهید.

برای آموزش مشاور املاک در یک بنگاه آژانس املاک کارآموزی کنید تا تجربه کسب کنید. کار مستقیم با سایر نمایندگان می تواند اطلاعات ارزشمندی را در صنعت به شما ارائه دهد. به عنوان یک کارآموز، شما می توانید با عوامل باتجربه همکاری کرده، کمک کنید و با آن ها همکاری نمایید تا بتوانند آنچه را که برای موفقیت در حرفه خود لازم است به شما آموزش دهند.

این همچنین فرصتی مناسب برای کشف انواع آژانس های املاک، مانند مسکونی، اجاره ای یا تجاری است. برخی از شرکت ها در هر یک تخصص خواهند داشت در حالی که برخی دیگر ممکن است هر دو نوع املاک را اداره کنند.

با یک بنگاه املاک و مستغلات محلی تماس بگیرید تا بدانید که آن ها چگونه به کارآموزی می پردازند. یک ساختار رسمی و مورد نیاز برای کارآموزی وجود ندارد، بنابراین آن ها از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت خواهند بود.

روش کار مشاورین املاک در اروپا

یک رزومه قوی ایجاد کنید که برای شغل مورد نظر شما مناسب باشد. اطلاعات شخصی، تحصیلات، تجربه کاری و مهارت ها و آموزش مشاور املاک مربوطه را در رزومه خود قرار دهید. از یک فونت خوانا استفاده کنید و مطمئن شوید که رزومه شما عاری از خطا است. ایده خوبی است که از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده بخواهید قبل از چاپ یا ارسال، آن را مطالعه کند.

پس از آماده شدن و آموزش مشاور املاک، موقعیت شغلی مورد نظر خود را در نمایندگی های املاک جست و جو کنید. اگر کمی با تجربه تر هستید یا دارای مدرک در رزومه خود می باشید، ممکن است آماده درخواست مستقیم به عنوان نماینده باشید. شروع به کار با یک شرکت موجود به شما کمک می کند تا در حالی که کمی تجربه کسب می کنید، شروع به کار کنید.

در انگلستان زنجیره های ملی و منطقه ای زیادی وجود دارد. علاوه بر حمایت سایر نمایندگان، شرکت های موجود اغلب مشتریان فعلی خواهند داشت که می توانند به نمایندگان جدید واگذار کنند.

اطمینان حاصل کنید که هنگام آموزش مشاور املاک و مستغلات برای این نقش ها، تجربه آموزش یا فروش را داشته اید. شرکت باید بداند که از شخصی استفاده می کند که می تواند به او در خرید یا فروش ملک با موفقیت کمک کند.

دوره های آموزشی مشاور املاک

هنگامی که تجربه ای در شغل خود کسب کردید، شرکت مستقل خود را راه اندازی کنید. پس از چند سال کار در املاک و مستغلات، ممکن است بخواهید شرکت خود را راه اندازی کنید تا کارها را به روال خود اداره کنید. حتماً مشاغل آژانس املاک خود را در Companies House ثبت کنید. علاوه بر این، اکنون مسئولیت مالیات، مسئولیت قانونی و کارمندانی را که ممکن است ستخدام کنید، بر عهده خواهید داشت.

بسیاری از آژانس های املاک تصمیم می گیرند در طول زندگی حرفه ای خود با شرکت های زنجیره ای یا شرکت های فعلی همکاری کنند تا از برخی دردسرهای ناشی از مدیریت همه جنبه های شرکت جلوگیری کنند. مطمئن شوید که همه جنبه های مختلف راه اندازی یک کسب و کار را به تنهایی در نظر بگیرید.

روش کار مشاورین املاک در اروپا

آموزش مشاور املاک سرشار از نکات و دروسی است که از اقتصاد و تجربه نشات می گیرد. روش کار مشاورین از منطقه ای به منطقه ی دیگر کاملا متفاوت است. بسته به محل زندگی تان، شما می توانید در حدود چهار تا شش ماه به یک مشاور املاک موفق تبدیل شوید. کلاس های آنلاین و آموزش مشاور املاک مبتدی این روند را تسریع می کند.

شرایط مورد نیاز بر اساس ایالت ها نیز متفاوت است، اما مراحل کلی عبارتند از گذراندن دوره پیش نیاز برای مجوز املاک، شرکت در آزمون صدور مجوز، فعال سازی مجوز و پیوستن به کارگزاری است.

آموزش مشاور املاک

فقط نمایندگان املاک و مستغلات که عضو انجمن ملی املاک و مستغلات (NAR) هستند می توانند از عنوان مسکن استفاده کنند. تبدیل شدن به یک مشاور املاک در اروپا نیاز به مجوز دولتی دارد. هر ایالت فرایند صدور مجوز املاک و مستغلات خود را تنظیم می کند و مقررات یا قوانین هر ایالت کمی متفاوت است.

شرایط عمومی برای واجد شرایط بودن برای فروشنده املاک عبارتند از:

  • حداقل 18 یا 19 سال سن داشته باشید (بستگی به ایالت دارد)
  • داشتن اقامت قانونی در کشورهای اروپایی
  • تحصیلات پیش نیاز خود را تکمیل کنید (الزامات ایالت خود را بیابید)
  • امتحان مجوز دولتی املاک خود را بگذرانید

دوره های آموزشی مشاور املاک

اگر می خواهید به یک مشاور املاک حرفه ای در شهر خود تبدیل شوید گذراندن آموزش مشاور املاک یک سکوی پرتاب عالی برایتان خواهد بود. آموزشگاه املاک امید ابراهیمی با برگزاری دوره های آموزشی مشاور املاک حرفه ای با اساتیدی حرفه ای و باسابقه، یک گزینه عالی برای شروع است. این آموزشگاه تمامی زمینه های مورد نیاز شغل املاک و مستغلات را آموزش داده و افراد را برای حضور در بازار کار آماده می کند.

همچنین فیلم آموزش مشاور املاک که به صورت پکیج غیرحضوری است، در آموزشگاه املاک امید ابراهیمی در اختیار داوطلبینی قرار می گیرد که شرایط شرکت در آموزش های حضور را ندارند.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.5/5 - (8 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11927

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *