آیا یادگیری شغل مشاور املاک آسان است؟

یادگیری شغل مشاور املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.5/5 - (8 امتیاز)
آیا سختی های یادگیری شغل مشاور املاک زیاد است؟ آیا بودن در حوزه املاک دشوار است؟ ما از متخصصان املاک در سراسر کشور این سوال را پرسیده ایم تا بدانیم چالش هایی که برای کارگزاران تازه وارد در این زمینه وجود دارد چیست.

سختی های یادگیری شغل مشاور املاک و راه هایی برای حل آن ها

در اینجا برخی از نظرات مفید و همچنین استراتژی هایی برای چگونگی مقابله با چالش های رایج در املاک و سختی های یادگیری شغل مشاور املاک را آورده ایم.‌

1.  حقوق متفاوتی دریافت می کنید

جولی گورنر، تحلیلگر املاک و مستغلات، دارای دکترای روانشناسی و مجوز املاک است. او می گوید: ” یکی از سختی ها و چالش های یادگیری شغل مشاور املاک برای نمایندگان جدید بخش مالی و فنی است؛ زیرا اکثر مردم املاک را پردرآمد می دانند و یا به حقوق ثابت عادت دارند؛ اما حقیقت این است که در املاک و مستغلات، فقط به میزان تلاش خودتان پول درمی آورید و هیچ حقوق ثابتی وجود ندارد و این یکی از سختی های یادگیری شغل مشاور املاک است. ”

املاک و مستغلات

راه حلی در مورد آنچه باید کرد:

مهارت های بودجه بندی خود را بالا ببرید تا وضعیت مالی شما مرتب شود. همچنین داشتن پول ذخیره، پیش از شروع به کار جدید مفید است؛ بنابراین پس انداز خود را داشته باشید.

2.  خودتان رئیس خود هستید

وقتی از گورنر پرسیدیم “آیا در املاک و مستغلات بودن سخت است؟” او یکی دیگر از سختی های یادگیری شغل مشاور املاک و دوام آوردن در آن را گفت: شما باید کسب و کار خود را اداره کنید.

گورنر می گوید: “برای اولین بار، باید در مورد مواردی مانند بودجه بازاریابی، روش های بازاریابی، نام تجاری و جذب مشتری ها فکر کنید. همه این ها در حالی است که کارهای دیگری مانند پرداخت قبض ها و روابط با مشتریان و دیگر کارهای جزئی را نیز باید انجام دهید.

اکثر مشاوران املاک در مورد نحوه انجام کارهای خاص و قوانین پیرامون آن آموزش می بینند، اما در مورد نحوه اداره مشاغل خود آموزش نمی بینند. جنبه هایی مانند ایجاد مشتری، نحوه پیگیری مشتری ها، سیستم های سازماندهی، همه مفاهیم بیگانه ای هستند که باید برای زنده ماندن آن ها را خیلی سریع بیاموزید. ”

میزان سختی مشاور املاک

راه حلی در مورد آنچه باید کرد:

این ها مهارت های تجاری هستند که برای تقویت نیاز به تمرین دارند و یک شبه به دست نمی آیند. توصیه می کنیم برای عوامل و مهارت های جدید یک مربی پیدا کنید و وبلاگ، کتاب و مجله بخوانید که می تواند به پیشرفت شما کمک کند.

3.  ساعات کاری شما در روزهای تعطیل است

آیا در املاک بودن سخت است؟ به گفته لوکاس ماچادو، یکی از بنیانگذاران House Heroes Realty LLC، دو مانع عمده که وی در شغل املاک شخصی خود با آن ها روبرو شده و بر آن ها فائق آمده است به شرح زیر می باشد‌:

او گفت: ” یکی از سختی های یادگیری شغل مشاور املاک و همچنین چالش برانگیزترین جنبه صنعت املاک و مستغلات در ساعات کار.” ساعات کار متخصصان املاک در تضاد با دوستان و خانواده است. برخلاف افراد دیگر که در روز کاری 9 تا 5 کار می کنند، مشاورین املاک ساعات کاری منعطف دارند.

افرادی که خانه می خرند و می فروشند مشاغل معمولی روزانه دارند و ممکن است فقط عصر یا آخر هفته در دسترس باشند. این بدان معناست که در حالی که دوستان و خانواده شما بیکار هستند شما ممکن است کار کنید. نیاز به کار در زمینه ملک در حالی که دیگران از کباب آخر هفته لذت می برند، می تواند افسرده کننده باشد و یکی از سختی های یادگیری شغل مشاور املاک است. ”

آموزش مشاور املاک

راه حلی در مورد آنچه باید کرد:

در اینجا روش ماچادو بر این جنبه و سختی های شغل مشاور املاک غلبه کرده است:

مطمئن شوید که کاملاً متحرک هستید. اگرچه ممکن است کارهای مهمی انجام شود، اما تا زمانی که مجهز به لپ تاپ یا رایانه لوحی هستید، می توانید هر مکانی را در دسترس خود قرار دهید.

در مرحله بعد، استخدام یک کارمند بسیار عالی است. برای نشان دادن یا بازدید از املاک، بودجه خود را خرج کنید و یک نفر را استخدام نمایید. بسیار معمول است که باید خانه هایی را که کار می کنید بررسی کنید، اما نیازی نیست که حتما شما این کار را انجام دهید.

4.  احساس می کنید که باید مدام کار کنید

سختی های یادگیری شغل مشاور املاک ادامه دارد. جنبه دیگری که ماچادو در برابر سوال “آیا در املاک و مستغلات بودن سخت است؟” گفت، اجبار به کار مداوم بود. در اینجا افکار او در مورد این نیاز و نحوه پاسخگویی به آن در تجارت خود آمده است.

نمایندگان املاک مسئول توسعه تجارت خود هستند. شما کاملاً تحت کنترل خودتان هستید. شغل شما به خاطر کار و موقعیت اجتماعی خود مدام از لحاظ قیمت بالا یا پایین می رود. همیشه کارهای بیشتری وجود دارد که می توان آن ها را انجام داد و به پایان رساند. این امر باعث می شود که تا آنجا که ممکن است سخت کار کنید و در هنگام تلاش برای استراحت احساس “سستی” نماید. ”

دوره مشاور املاک حرفه ای

راه حلی در مورد آنچه باید کرد:

وقتی به یک مشاور املاک تبدیل می شوید همه چیز عذاب آور نیست. راه هایی برای رفع این احساس نیاز مداوم به کار وجود دارد. در اینجا کاری است که ماچادو انجام می دهد.

“استخدام دستیار مجازی یک راه عالی برای کاهش بار کاری اداری است. دستیاران زیادی وجود دارند که خوشحال می شوند در خانه با هزینه های نسبتا کم کار کنند. آن ها می توانند لیست ها را مرور کنند، تماس تلفنی برقرار کرده و داده ها را پردازش کنند. من یک سال است که دستیار مجازی شخصی ام را آموزش داده ام و او بخش مهمی از تجارت من است.

یک راه دیگر برای داشتن احساس خوب هنگام استراحت، اولویت بندی مناسب است. کارهایی را که برای رشد و موفقیت مشاغل شما مهم است شناسایی کنید. از نه گفتن نترسید. نه گفتن به یک چیز به معنی بله گفتن به چیز دیگر است. ”

سختی های یادگیری شغل مشاور املاک در اروپا

درکنار تمام مزیت هایی که شغل مشاور املاک دارد، سختی های یادگیری حرفه املاک نیز کم نیست. در کشورهای اروپایی یکی از الزامات تبدیل شدن به مشاور املاک این است که افراد در دوره مشاور املاک در یک آموزشگاه شرکت کنند و پس از یادگیری مشاور املاک، در امتحان رسمی حضور یابند. این مشاورین در صورت قبولی در امتحان مجوز لازم برای شروع به کار را کسب خواهند کرد.

یادگیری شغل مشاور املاک

پس از شروع به کار برای اینکه بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند، باید بتوانند مشتریان بسیاری جذب کنند، در حوزه تبلیغات فعال بوده و ارتباطات قوی ای نیز داشته باشند. میزان سختی مشاور املاک با توجه به اینکه هدف شما چه میزان درآمدی است متفاوت می باشد.

دوره مشاور املاک حرفه ای

آموزش مشاور املاک در یک آموزشگاه معتبر سبب می شود بتوانید آینده ای درخشان تر برای خود رقم بزنید. یادگیری مهارت های یک مشاور املاک سبب می شود در برابر سختی های یادگیری شغل مشاور املاک آماده باشید و راه حل هایی خلاقانه و کارآمد ارائه دهید.

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی یک بستر مناسب و حرفه ای برای علاقه مندان به شغل مشاور املاک است. این آموزشگاه با برگزاری دوره های حضوری و غیرحضوری و همچنین کلاس هایی با سطح مبتدی و پیشرفته، زمینه را برای افراد علاقه مند فراهم کرده است. کلاس های آموزشگاه املاک امید ابراهیمی توسط اساتیدی برتر و شناخته شده اداره می شوند. این اساتید نمونه سال ها در زمینه املاک فعال بوده اند و مجرب و حرفه ای می باشند.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.5/5 - (8 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *