تامین نیرو مشاور املاک

تامین نیرو,استخدام مشاور املاک

تامین نیرو مشاور املاک یکی از نیازهای روز دفاتر املاک است. مشاور املاک یک فرد با تجربه و ماهر است که بر تمامی مسائل مربوط به کسب و کار املاک مسلط می باشد؛ از این جهت حضور یک مشاور در دفاتر املاک و کسب و کارها که آموزش تخصصی املاک را در یک آموزشگاه املاک معتبر سپری کرده باشد ضروری و لازم است.

با توجه به شرایط فعلی بازار املاک یکی از بزرگترین معضل ها و مشکلات پیش روی مدیران املاک مبحث تامین نیرو مشاور املاک می باشد که گروه آموزش املاک با تدبیر و مهارت خود مشاورین خبره و آموزش دیده را در طی قرار دادهای فی مابین به دفاتر املاک معرفی می کند و در این راستا جهت حفظ منابع انسانی و منافع کارفرما (مدیر املاک) قراردادهایی را بین مشاوران و مدیران منعقد می گرداند

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این راستا با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

02188484070 داخلی 1

وظایف یک مشاور املاک حرفه ای

تامین نیرو مشاور املاک و حضور آن از مسائل حائز اهمیت است اما باید توجه کرد که فرد کارآمد و متخصص بوده و دانش مورد نیاز را آموخته باشد تا بتواند در زمینه های گوناگون کمک کننده بوده و معامله های مختلفِ کوچک و یا کلان را انجام دهد.

یک مشاور املاک، وظایف مهمی را به عهده دارد که انجام دقیق آن ها یک معامله ی پرسود که به نفع هر دو طرف باشد را به همراه خواهد داشت. همچنین این افراد باید صادق، مورد اعتماد و دلسوز نیز باشند تا منافع طرف مقابل را نیز در نظر گرفته و یک معامله ی عادلانه و دو سر برد را رقم بزنند.

تامین نیرو مشاور املاک

 از جمله ی وظایف مهم مشاورین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رعایت اصول اخلاقی

همان طور که گفته شد تامین نیرو مشاور املاک کار دشواری است. یکی از وظایف این افراد رعایت اصول اخلاقی است و باید عادل بوده و صادقانه و بدون جهت گیری معامله ای سودمند برای هر دو طرف قرارداد را برقرار کنند. همچنین از تحریک طرفین قرارداد و یا ایجاد اختلاف میان آنها جلوگیری کرده و با مدیریت جلسه، کار را پیش ببرد.

احراز هویت طرفین قرارداد

بارها اتفاق افتاده است که اشخاص با هویت جعلی و یا با داشتن مدارک تقلبی به عنوان وکیل، کلاهبرداری های بزرگی انجام داده اند. در اینجا است که اهمیت تامین نیرو مشاور املاک مشخص می شود چرا که یک مشاور حرفه ای با تشخیص و تایید هویت طرفین قرارداد و همچنین بررسی مدارک شناسایی آن ها از اتفاقات ناخوشایند احتمالی جلوگیری می کند. در اغلب موارد یک مشاور املاک که مدرک آموزش تخصصی املاک را دارد، صحت عقل و اهلیت طرفین را نیز می سنجد تا یک معامله ی تضمین شده انجام شود.

آموزش تخصصی املاک, آموزش مشاور املاک

بررسی مواد مورد معامله

یکی دیگر از وظایف مهم مشاور املاک بررسی مواد معامله من جمله سندها است. این فرد باید بررسی کند که سند صحیح، اصل و فاقد قلم خوردگی باشد و در صورت داشتن خط خوردگی، توضیحات و صحت مهر و امضای آن را تایید کند.

در کنار این موارد، تامین نیرو مشاور املاک برای دفاتر به گونه ای است که آن ها آموزش کامل را دیده اند و می توانند تمامی موارد را رعایت کنند. آن ها موقعیت جغرافیایی سند و زمین را می سنجند و انطباق و یا عدم انطباق را اعلام می کنند.

ارائه ی لیست املاک

مشاور املاک لیستی کامل و جامع از زمین ها و خانه ها را به خریدار ارائه می کند.

قیمت گذاری

مشاورین املاک یک راهنمای کار آزموده در حوزه ی قیمت گذاری هستند که می توانند به فروشنده کمک کنند.

مذاکره

یک مشاور کارهایی چون مذاکره های لازم جهت تعمیرات منازل و یا شرایط قرارداد میان طرفین، قیمت یک زمین و یا ملک و دیگر مسائل را انجام می دهد.

نیرو مشاور املاک

تنظیم قراردادها

یکی از اساسی ترین کارهای یک مشاور حرفه ای تنظیم قراردادها است که باید دقیق انجام شود.

تمامی این موارد تنها بخشی از وظایف مهم یک مشاور است که باید به درستی و توسط یک فرد متخصص انجام شود تا از ضرر جلوگیری کرده و معامله ای سودمند را به ارمغان بیاورد‌.

اهمیت تامین نیرو مشاور املاک

علاوه بر موارد گفته شده و وظایف اساسی یک مشاور در دفاتر املاک که حضور آن ها را لازم می کند یکی از دلایل اصلی و مهمی که سبب جذب و استخدام مشاورین املاک می شود سودآوری می باشد.

یک مشاور املاک کارآزموده و جذب شده از آموزشگاه املاک، می تواند معامله های پرسودی را جوش بزند و فرصت ها را به موفقیت تبدیل کند. دفاتر املاک می توانند با جذب مشاورین، از صندلی های خالی خود نیز برای کسب درآمد استفاده کرده و نهایت بهره را ببرند‌.

دلیل دوم برای تامین نیرو مشاور املاک، کمبود نیرو است. امروزه با گسترش شغل و کسب و کار املاک، دفاتر املاک با کمبود نیرو مواجه شده اند و در نتیجه نیاز به جذب و استخدام افراد کاربلد و دوره دیده دارند‌.

و در آخر از مهم ترین دلایل تامین نیرو مشاور املاک، ناکارآمد بودن مشاوران موجود است. این شغل از حساسیت بالایی برخوردار است و نیازمند تخصص و آموزش است. همچنین استخدام نیروها و تشخیص مهارت های آنان زمان بر است و ممکن است با شکست چند پروژه ی املاک رو به رو شود؛ اما تامین نیرو مشاور املاک این اطمینان را به شما می دهد که مشاورینی حرفه ای در خدمت شما خواهند بود.

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی با برقراری دوره های تخصصی، افراد را به متخصصان کارکشته تبدیل کرده و به بازار کار معرفی می کند.

آموزش املاک,آموزش مشاور املاک

آموزش و تامین نیرو مشاور املاک

گروه آموزشی املاک امید ابراهیمی با برگزاری دوره های پایه و حرفه ای به وسیله اساتیدی مجرب و باسابقه، به صورت تخصصی تمامی مواردی که یک مشاور املاک باید بداند را به دانش پذیران آموزش می دهند و آنها را برای ورود به بازار کار آماده می کنند.

دانش پذیران پس از گذراندن دوره های آموزشی مدرک معتبر و تایید شده ای را دریافت می کنند و می توانند به راحتی در کسب و کارهای املاک شروع به کار نمایند. همچنین آموزشگاه املاک امید ابراهیمی این امکان را برای متخصصین خود فراهم کرده است که پس از پایان آموزش ها بتوانند به دفاتر املاک معرفی شده و با عقد قراردادی یک ساله کار را آغاز کنند و زمینه ی سودآوری را برای خود و دفاتر املاک فراهم آورند‌‌.

این شغل به هیچ گونه تحصیلات پیش نیاز لازم ندارد و تمامی علاقه مندان به این حوزه می توانند برای یادگیری اقدام کنند. اهمیت آموزش حضوری بسیار بالا است و سبب تعامل بالای اساتید و دانش پذیران می شود اما برای افرادی که امکان مراجعه ی حضوری را نداشته باشند نیز قابلیت استفاده از پکیج های غیرحضوری فراهم آمده است. این دوره ها با ظرفیتی محدود برای بالا بردن بازدهی و یادگیری دانش پذیران انجام می شود.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه املاک امید ابراهیمی، امکان پاسخگویی به سوالات مرتبط دانش پذیران تا یک سال پس از پایان کلاس ها است.

مشاورین املاک آموزش دیده در این آموزشگاه علاوه بر آموزش تئوری، مهارت های لازم را نیز برای کار آموخته و یک نیروی کارآمد خواهند بود.