مشاوره رایگان  88484070
ورود | ثبت نام

عکاسی و ساخت تیزر املاک

عکاسی و ساخت تیزر املاک

با توجه به نیاز دائمی انسان ها به مسکن و تمایل انسان به زندگی در مکان های هر چه بهتر و مناسب تر و همچنین اهمیت نقش دفاتر املاک در این زمینه، امروزه شاهد گسترش و ظهور تعداد بالایی از این مراکز می باشیم. در هر کوچه و خیابان می توانیم دفاتر املاک را مشاهده کنیم و اغلب در انتخاب صحیح یک دفتر مناسب، عادل و حرفه ای دچار مشکل می شویم. در این میان تبلیغات، عکاسی و ساخت تیزر املاک نقش بالایی در جذب مشتریان به سمت دفاتر املاک را ایفا می کنند.

برترین راه های سودآوری دفاتر املاک

گسترش دفاتر املاک و افزایش رقبا، کم شدن مشتریان را به دنبال خواهد داشت و چه بسا که ممکن است ورشکست شدن برخی بنگاه ها را نیز در پی داشته باشد. در این میان افراد موفق کسانی هستند که خود را با شرایط وفق دهند و با خلاقیت و پشتکار راهکار های اساسی و کارآمد را به کار گرفته و خود را بالا کشیده و از دیگران متمایز کنند.

عکاسی و ساخت تیزر املاک

یک مشتری هوشمند همواره به دنبال بهترین ها می باشد و یک دفتر املاک باید خدمات حرفه ای ارائه دهد تا بتواند مشتریان بیشتری جذب کند. از جمله کارهایی که دفاتر املاک می توانند انجام دهند در زیر آورده شده است:

به کارگیری مشاورین حرفه ای و متخصص

استخدام و جذب مشاورین املاک کار کشته که بتوانند معاملات را به بهترین شکل ممکن انجام دهند، به فروشندگان و خریداران در حوزه ی قیمت ها مشاوره دهند، عادل و با انصاف باشند و سود طرفین را در نظر بگیرند و از هر نظر در کار خود وارد باشند، می تواند یک راه عالی برای سودآوری و جذب مشتری باشد.

رعایت اصول اخلاقی

یکی از مواردی که سبب می شود افراد دوباره و دوباره به دفتر شما مراجعه کنند اخلاق مداری، رعایت انصاف و جلب رضایت مشتری است.

کسب شهرت و تبلیغ مستقیم

یکی از ابزارهای قدرتمند در تبلیغات، تبلیغ مستقیم است. اگر بتوانید با کار حرفه ای و تخصصی خود را به شهرت برسانید و یا مشتریان خود را راضی نگه دارید، می توانید به تبلیغ مستقیم نیز دست پیدا کنید. تبلیغ مستقیم به معنی معرفی شما از زبان یک مشتری به سایر افراد است که سبب جذب آن ها به سوی شما می شود.

عکاسی و ساخت تیزر املاک

عکاسی املاک و ساخت تیزر املاک یکی از راه های تبلیغ دفتر املاک شما است که کار شما را به افراد می شناساند. برای این منظور عکاسی و ساخت تیزر املاک باید به شکلی حرفه ای صورت بگیرد تا در کوتاه ترین زمان علاوه بر معرفی تخصص شما، مشتریان را نیز جذب کند.

ساخت تیزر املاک, عکاسی املاک

تاثیر عکاسی و ساخت تیزر املاک در جذب مشتری

امروزه با دیجیتالی شدن اکثر کارها، دیگر کمتر به صورت دستی کاری انجام می شود. اغلب خریدها و پرداخت ها الکترونیکی است. رستوران ها و فروشگاه ها خدمات خود را با شبکه های اجتماعی به مردم معرفی و عرضه می کنند؛ و در این میان دفاتر املاک نیز به سوی خدمات آنلاین و تبلیغات قدم بر می دارند.

گسترش شبکه های اجتماعی و سیل عظیمی از تبلیغات سبب شده است که مخاطبان حداقل وقت را به دیدن کلیپ ها بدهند و اغلب آن ها در حد سی ثانیه تا یک دقیقه هستند. عکاسی املاک باید به گونه ای باشد که مخاطب را در یک نگاه جذب کند، علاقه ای در وجودش برانگیزد و او را به خواست خودش مجبور کند که بخواهد بیشتر بداند، بخواند و در نتیجه جذب شما شود.

ساخت تیزر املاک باید به صورت کوتاه، خلاق و با کیفیت انجام شود تا بتواند در میان ده ها تبلیغ، ویدیو و عکس خود را بالا کشیده و نگاه مخاطب را از آن خود کند. عکاسی و ساخت تیزر املا‌ک از مهم ترین راه ها برای جلب مخاطب امروزی است که دیگر کمتر حوصله و وقت خواندن مطالب طولانی را دارد و بیشتر خواستار زیبایی دیداری است.

همچنین ساخت تیزر املاک و عکاسی املاک برای منطبق شدن دفاتر املاک با شیوه ی جدید تبلیغات و سودآوری و نیز دوری از شگردهای ناکارآمد و قدیمی تبلیغات لازم و ضروری است.

عکاسی و ساخت تیزر املاک

بهترین عکاسی و ساخت تیزر املاک را با ما تجربه کنید

در میان گروه های متعددی که کار عکاسی املاک و ساخت تیزر املاک را انجام می دهند، شناخت و تشخیص یک گروه حرفه ای که به صورت تضمینی برای شما کار کند و نتیجه بگیرد شاید کمی دشوار باشد. ممکن است پس از صرف هزینه ی بالا و هنگفت در نهایت با یک تیزر تبلیغاتی سطح پایین رو به رو شوید و علاوه بر تحمل ضرر بسیار، مشتری ای نیز نتوانید جذب کنید. یکی از گروه های شناخته شده و مورد اعتماد که کار عکاسی و ساخت تیزر املاک را برای افراد انجام می دهند، گروه آموزشی املاک امید ابراهیمی است.

گروه آموزش املاک امید ابراهیمی با در اختیار داشتن یکی از بهترین و برترین تیم های عکاسی و ساخت تیزر املاک، خدمات مورد نیاز املاک را در حوزه ی تبلیغات انجام می دهد و نتیجه ای تضمین شده ای را نیز به دنبال دارد. این تیم حرفه ای با در دست داشتن رزومه ای سرشار از کارهای درخشان با مشهور ترین و بهترین برندها یک گزینه ی مورد اعتماد برای افرادی است که به دنبال یک تیم مطمئن و کاربلد می باشند.

این تیم با ساخت یک کار درجه یک و با کیفیت برای شما،‌سبب می شود در مقابل میزان جذب مشتری شما نیز بالا رفته و سودآوری شما نیز بیشتر و بیشتر شود؛ در نتیجه هزینه ی صرف شده برای تبلیغات به صورت چندین برابری به شما باز خواهد گشت. در واقع یک تبلیغ خوب صرف هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری عالی است که نتایجی خارق العاده خواهد داشت.

ساخت تیزر مشاور املاک

یکی از دغدغه های بزرگ دفاتر املاک قیمت بالای عکاسی و ساخت تیزر املاک است؛ خبر خوب برای این دسته از افراد این است که تیم امید ابراهیمی به علت انجام تعداد بالایی از کارهای تبلیغاتی و ساخت تیزر املاک و ارتباط مداوم با این سازنده های حرفه ای، قیمت مناسب تر و کم تری نسب به دیگران در نظر گرفته اند و به نفع دفاتر املاک تمام خواهد شد. بدین ترتیب مدیران و مشاوران املاک می توانند با این تیم، یک تبلیغ حرفه ای با قیمتی مقرون به صرفه را در اختیار داشته باشند و در نتیجه ی تمامی این موارد ورودی مشتری خوبی را دریافت کنند و سود و درآمد بیشتری کسب کنند.

آیا عکاسی حرفه ای و ساخت تیزر حرفه ای از ملک می تواند کمکی به فروش مجموعه ما کند؟

بله قطعا، با توجه به تغییرات بزرگ و نیاز مشتریان امروز املاک، یک تیم فروش خوب بایدبرای  مهم ترین و اصلی ترین فاکتور جذب مشتری (آگهی های املاک) اهمیت خاصی قائل شود. گروه آموزش املاک با بهره گیری از متخصص ترین تیم تبلیغات (فیلم بردار،عکاس،ادیتور،تدوینگرو…) می تواند برای پروژه های ملکی شما تیزرهای تبلیغاتی فوق العاده خاص با کیفیت های بسیار بالا (در سطح تیزرهای برتر جهان در زمینه ی املاک) تهیه نماید. که این امر اثری شگرف بر کسب و کار فروش شما خواهد گذاشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در مجموعه تماس بگیرید.

02188484070 داخلی 3

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من