مشاوره تخصصی املاک

مشاوره تخصصی املاک, امید ابراهیمی

همه ما هر از گاهی در شغل و حرفه خود دچار چالش هایی می شویم که باعث می شوند روند پیشرفت ما کند یا متوقف شوند. این چالش ها در حرفه مشاور املاک نیز وجود دارند و بسیاری از مشاورین املاک در مقطعی از دوران کاری خود نیاز به یک مشاوره تخصصی دارند. مشاوره تخصصی املاک یکی از خدماتی است که در آموزشگاه املاک امید ابراهیمی ارائه می شود و شما می توانید در آن با یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه املاک مشورت کرده و راهکارهای جدید را برای پیشرفت و توسعه کسب و کار خود کشف کنید.

مشاوره تخصصی املاک

مشاوره تخصصی املاک با توجه به شرایط شما به شکل‌های مختلف ارائه می‌شود.

اگر ساکن تهران نیستید، می‌توانید از مشاوره آنلاین املاک ابراهیمی استفاده کنید و یا اگر امکان مراجعه حضوری را دارید، مشاوره حضوری املاک نیز یکی دیگر از گزینه های شما خواهد بود.

مشاوره تخصصی املاک در این مرکز به شکل کاملا خصوصی انجام می شود و هیچ کس جز شما و فرد مشاور از محتویات این جلسه آگاه نخواهد شد.

در این مطلب به دلایلی که باعث می‌شود افراد به مشاوره تخصصی املاک رجوع کنند اشاره می کنیم و درباره مزایای مشاوره خصوصی املاک نکاتی را ذکر خواهیم کرد.

چه مواقعی می شود از مشاوره تخصصی املاک استفاده کرد؟

اداره و یا راه اندازی هر کسب و کاری با دشواری و چالش های زیادی همراه است.

فرقی ندارد که چند سال تجربه و چقدر مهارت داشته باشید، در هر صورت چالش‌هایی جدید پیش روی شما خواهند بود که باید با آن‌ها دست و پنجه نرم کنید.

در بسیاری از موارد پیش می‌آید که این مشکلات به نظر غیر قابل حل می‌رسند و مانند سنگی بزرگ راه توسعه و پیشرفت شما و کسب و کارتان را سد می کنند.

این همان لحظه‌ای است که استفاده از خدمات یک مشاور تخصصی و حرفه‌ای در زمینه شغلی خودتان می‌تواند به شدت مفید واقع شود.

کمک گرفتن از یک مشاور حرفه‌ای برای هر مشاور املاکی می‌تواند مفید باشد؛ به خصوص اگر در کار خود تازه کار باشید و هنوز تجربه چندانی در زمینه شغل مشاور املاک نداشته باشید. چرا که شغل و حرفه مشاور املاک یک شغل پیچیده و دشوار است و موفقیت در آن به عوامل متنوعی بستگی دارد.

یک مشاور املاک موفق کسی است که بتواند همه این عوامل را تا حد مطلوبی کنترل کند و به طور مداوم مهارت ها و توانایی های خود را گسترش دهد و بهبود بخشد.

مشاوره تخصصی املاک چگونه باعث بهبود کسب و کار می شود؟

طبیعی است که برای بسیاری از مشاورین املاک این سوال پیش بیاید که چگونه یک مشاور می‌تواند به آنها کمک کند که کسب و کار آن ها بهبود یابد و یا مشکلاتی که با آنها رو به رو هستند برطرف شود.‌‌

برای پاسخ به این سوال، خوب است به این نکته اشاره کنیم که امروزه مشاوره شغلی و حرفه‌ای در همه صنعت‌ها و مشاغل مختلف بسیار رایج شده است و روز به روز افراد حرفه‌ای و موفق بیشتری از آن استفاده می‌کنند.

مشاوره آنلاین املاک

دلیل این استقبال از خدمات مشاوره تخصصی در زمینه کسب و کار این است که تجربه و مطالعات مختلف ثابت کرده که در قریب به اتفاق موارد، یک مشاور حرفه‌ای می‌تواند به مراجع خود کمک کند تا سطح کسب و کار خود را ارتقا دهد و چالش های پیش آمده را برطرف نماید.

دلیل این امر این است که وقتی شما در یک حرفه به شکل جدی فعال هستید، عوامل زیادی توجه شما را به خودشان جلب می‌کنند و به نوعی تبدیل به روزمرگی شما می شوند. این امر به خصوص در شغل مشاور املاک بسیار جدی تر است چرا که این شغل با پیچیدگی های فراوانی همراه است و می‌تواند بخش بزرگی از انرژی، وقت و سرمایه شما را به خودش اختصاص دهد به طوری که حتی برای رسیدگی به امور زندگی شخصی خود وقت کم بیاورید.

به تدریج این روزمرگی ها سبب می شوند که تمرکز شما کاهش یابد چرا که باید به طور مداوم و روزانه، به چندین کار مختلف رسیدگی کنید و وقت و انرژی کافی برای دیدن تصویر بزرگتری از کسب و کار خود نخواهید داشت.

برای درک بهتر موضوع، به این مثال توجه کنید:

وقتی شما در یک هزارتو گم شده باشید، فقط تا شعاع چند متری خود را می‌بینید و کار سختی برای پیدا کردن راه فرار خواهید داشت.

نقش مشاور حرفه ای در اینجا مانند یک دیده بان است که از بالا به هزارتو نگاه می‌کند و به راحتی می تواند مسیر خروج را برای شما مشخص کند.

بنابر این با استفاده از خدمات مشاوره حضوری املاک یا مشاوره آنلاین املاک، شما می‌توانید به راحتی راهکار های مختلف حل یک مشکل را کشف کنید.

گاهی ممکن است مشکلی که باعث شده کسب و کار شما با رکود مواجه شود به نظر غیر قابل حل و حتی غیر قابل شناسایی برسد؛ یعنی حتی ندانید که چه چیزی باعث می‌شود که شما مانند رقبای خود در کسب و کارتان موفق نباشید و درآمد مطلوبی نداشته باشید. در این شرایط استفاده از خدمات مشاوره تخصصی املاک راه نجات شما است.

همانطور که در ادامه این مطلب خواهیم دید، افرادی که به عنوان مشاور حرفه‌ای و تخصصی فعالیت می‌کنند دانش و تجربه بسیار بالایی در زمینه املاک دارند و می‌توانند در کمترین زمان ممکن مشکل شما را شناسایی کنند و بهترین راهکار را با توجه به شرایط شما ارائه دهند.

در واقع مشاورین تخصصی املاک می‌توانند در وقت و انرژی شما صرفه جویی کنند تا هر چه زودتر به مسیر موفقیت برگردید و به کسب و کار خود رونق دهید.

 

مزایای مشاوره تخصصی املاک

در ادامه پنج دلیل را بررسی می کنیم که باعث می‌شوند مشاوره تخصصی املاک برای افراد فعال در شغل مشاور املاک مفید باشد و مشکلات آن‌ها را حل کند:

از تجربه مشاور به نفع خودتان استفاده کنید

اولین فایده و مزیت استفاده از مشاوره خصوصی املاک برای مشاورین املاک این است که آن ها می توانند از تجربیات مشاور به نفع خودشان استفاده کنند. افرادی که مشاوره خصوصی املاک ارائه می دهند، در اکثر موارد افرادی هستند که خودشان تجربه بالایی در زمینه املاک دارند و با فراز و فرود های این حرفه به خوبی آشنا هستند.

شما می توانید از تجربیات مشاور خود استفاده کنید و ببینید که آن ها در گذشته چه تصمیماتی گرفتند که منجر به موفقیت یا شکست آنها شده.

سپس می توانید با اطمینان خاطر بیشتری راجع مسیر کسب و کار خود نیز تصمیم بگیرید و تا حدودی با عواقب هر یک از تصمیمات خود پیش از آنکه دیر شود آشنا شوید.

بهترین راهکارها را از مشاور خود یاد بگیرید

دوره های آموزشی املاک به خصوص برای افراد تازه کار میتواند بسیار مفید باشد. شما در این دوره ها با تکنیک ها و استراتژی های متنوعی آشنا می شوید که همگی برای تبدیل شدن به یک صاحب کسب و کار موفق در زمینه املاک لازم و ضروری هستند؛ اما وقتی وارد مرحله عملیاتی بشوید و پا در بازار املاک بگذارید، متوجه می شوید که شما به چیزی بیشتر از آموزش های مقدماتی نیاز دارید. در واقع استفاده از مشاوره تخصصی املاک مکمل دوره های آموزشی است و باعث می شود شما راحت تر بتوانید تکنیک ها و استراتژی هایی را که در ورکشاپ های آموزشی یاد گرفته اید را اجرا کنید.

یک مشاور تخصصی حرفه ای، به شما کمک می‌کند تا نقطه شروع را پیدا کنید و از اشتباهات رایجی که افراد تازه کار مرتکب می‌شوند پرهیز کنید. مشاور به شما کمک خواهد کرد تا برنامه زمانی خود را تنظیم کنید، از راهکار‌های خلاقانه برای جلب مشتری استفاده کنید، روش‌های مذاکره کوتاه و سریع را یاد بگیرید و بسیاری از موارد دیگر.

بار دیگر تاکید می کنیم که مشاوران تخصصی مشاور املاک مانند مشاوران آکادمی ابراهیمی، از تجربه بالایی در زمینه املاک برخوردار هستند و همین تجربه باعث می‌شود تا به راحتی با چند توصیه کوچک شما را به سمت مسیر موفقیت هدایت کنند.

توصیه‌هایی ارزشمند برای فروش های خاص دریافت کنید

حتی اگر سال ها تجربه در امر معاملات املاک داشته باشید، باز هم مواردی بر سر راه شما قرار می گیرند که با دیگر معاملات تفاوت دارند و شرایط منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال اگر قرار باشد یک قرارداد با مشتری بین المللی امضا کنید، یا برای یک ملک با شرایط قانونی خاص سرمایه گذار جذب کنید و یا دیگر شرایط مشابه، کمک گرفتن از یک مشاور تخصصی نه تنها مفید، بلکه در مواردی ضروری خواهد بود.

کوچکترین اشتباه در تنظیم یک قرارداد می تواند به قیمت از دست رفتن اعتبار شما و همچنین ضرر هنگفت مالی تمام شود. مشاور تخصصی با استفاده از تجربه و دانش خود به شما در تنظیم اینگونه قرارداد ها کمک می کند تا بیشترین سود ممکن را از قبال آنها کسب نمایید.

مشاوره خصوصی املاک

ایده های خود را به اشتراک بگذارید و ارزیابی کنید

مشاوره تخصصی املاک فقط برای وقت هایی که دچار مشکل و چالش می شوید نیست. در واقع بسیاری از مشاورین املاک موفق در سراسر جهان، به شکل مداوم و همیشگی از یک مشاور حرفه ای در کنار خود استفاده می کنند. دلیل این امر این است که مشاورین املاک ایده هایی که در سر دارند را با مشاور در میان میگذارند و به کمک هم این ایده ها را ارزیابی می کنند.

از آن جایی که جلسه مشاوره تخصصی کاملا خصوصی است و محتویات آن بین شما و مشاور مانند یک راز حفظ می شود، شما می توانید با خیال راحت هر ایده ای که برای کسب و کار خود دارید را مطرح کنید و آن ها را پرورش دهید. گاهی حتی صرف بیان کردن ایده ها برای یک شخص دیگر می تواند باعث شود تا خودتان نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی کنید و آن را اصلاح کنید؛ بنابراین اگر از خدمات مشاوره خصوصی املاک استفاده می کنید، حتما بخشی از وقت خود را صرف بیان ایده ها و ارزیابی آن ها بکنید تا حداکثر استفاده را از این جلسات ببرید.

مشاوره تخصصی املاک می تواند دو طرفه باشد

یک نکته جالب در خصوص مشاوره های تخصصی املاک این است که لزوما قرار نیست که این جلسات به شکل یک طرفه برگزار شود و رابطه شما با مشاور یک رابطه استاد و شاگردی باشد. در واقع شما می توانید به این رابطه به عنوان رابطه دو همکار حرفه ای با هم نگاه کنید که تجربیات و دانش خود را به اشتراک می گذارند. در نتیجه جلسه مشاوره خصوصی املاک می تواند هم برای شما و هم برای طرف مقابل مفید باشد.

طرف مقابل با استفاده از تجربه بیشتر و مهارت هایی که اندوخته است به رشد شما کمک می کند و شما هم می توانید با به اشتراک گذاشتن ایده ها، طرح سوالات ارزشمند و کلیدی و صحبت از تجربیات خودتان به رشد مشاور خود نیز کمک کنید. داشتن یک رابطه مفید و قوی با یک مشاور تخصصی در دراز مدت قطعا به نفع شما و کسب و کارتان خواهد بود و کمک می کند تا هم از نظر شخصی و هم از نظر کاری وضعیت خود را بهبود ببخشید.

مشاوره حضوری املاک

در پایان بار دیگر بر این موضوع تاکید می کنیم که کاملا طبیعی است که به عنوان یک مشاور املاک، گاهی در شغل خود با بن بست رو به رو شوید و حتی نتوانید به درستی تشخیص دهید که چه مانعی بر سر راه شما قرار گرفته است. اگر در این شرایط قرار گرفتید، نا امید نشوید و تصور نکنید که کسب و کار شما به پایان راه رسیده.

شما می توانید با تماس با آکادمی ابراهیمی از خدمات مشاوره خصوصی املاک بهره مند شوید و علاوه بر شناسایی موانع و مشکلاتی که بر سر راه کسب و کارتان قرار دارند، راهکار های ایده آل برای برطرف کردن آن ها را نیز دریافت کنید.

این جلسات هم به شکل آنلاین و هم به شکل حضوری برگزار می شوند و شما در این جلسات می توانید با یک متخصص حرفه ای در زمینه املاک راجع به شرایط کسب و کار خود صحبت کنید و حتی ایده هایی که برای گسترش کسب و کار خود دارید را مطرح نمایید تا آن ها را پرورش دهید؛ بنابراین به خصوص اگر در این حرفه تازه کار هستید، هرگز از مزایا و فایده های یک مشاوره تخصصی اصولی غافل نشوید.