آموزش مشاور املاک حرفه ای

آموزش مشاور املاک حرفه ای چیست؟
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.3/5 - (9 امتیاز)
شغل مشاور املاک از آن دسته مشاغلِ پر رقابت است. در هر محله شما می توانید دفاتر املاک زیادی پیدا کنید؛ اما نکته ای که شاید به آن توجه نکرده باشید این است که به همان سرعتی که بعضی از این دفاتر باز می شوند، به همان سرعت هم بسته می‌ شوند؛ اما اشکال کار کجاست؟

آیا شغل مشاور املاک درآمد کافی و رضایت بخشی برای ادامه دادن ندارد؟ پاسخ به این سوال منفی است. مشکل این است بیشتر این افراد، آموزش مشاور املاک حرفه ای دریافت نکرده اند. بدون آموزش، آنها نمی دانند چه انتظاری از شغل خود داشته باشند و چطور شرایط را مدیریت کنند.

آموزش مشاور املاک حرفه ای باعث می شود فرد بداند چطور کنترل اوضاع را بدست بگیرید و چطور روی مشتریان تاثیر بگذارد و کاری کند که آنها به او اعتماد کنند. در این مقاله در مورد نکاتی که باید در این دوره ی آموزشی یاد بگیرید و اینکه یادگیری آنها چه مزایایی برای کسب و کارتان خواهد داشت، بیشتر توضیح می دهیم.

آموزش مشاور املاک حرفه ای چیست؟

از زمانی که افراد بدون هیچ اطلاعاتی به دل یک کار جدید می زدند و کم کم با سعی و خطا با نحوه ی کار آشنا می شدند؛ مدت زیادی گذشته است. این روش اگرچه در گذشته مرسوم بود، اما امروزه مشخص شده که با ضرر و زیان زیادی همراه است.

سعی و خطا در کسب و کار، سود دهی را به تاخیر می انداخت و بسیاری از افراد در همان دوران از شروع کار ناامید می شدند و قبل از رسیدن به هر نتیجه ای آن را رها می کردند. اینجا بود که مشخص شد دریافت آموزش های حرفه ای قبل از ورود به هر کاری تا چه حد می تواند بر نتایج آن موثر باشد.

در واقع دریافت آموزش حرفه ای باعث می شود آن مراحل سعی و خطا به نحوی کنار گذاشته شوند و کسب و کار با سرعت بیشتری به سود برسد. آنجا بود که شیوه ی کسب و کارها برای همیشه تغییر کرد و آموزش به بخش جدایی ناپذیرِ آن تبدیل شد.

اما این اتفاق در همه ی جهان با سرعت یکسانی رخ نداد و در بعضی از کشورها مسئله ی آموزش حرفه ایی قبل از شروع کار هنوز برای بعضی از مشاغل موضوع جدیدی است و بیشتر افراد در دریافت آنها تردید دارند و نمی دانند که آنها چطور می توانند به رونق کسب و کارشان کمک کنند.

یکی از این مشاغل، شغل مشاور املاک است. یکی از آن شغل های پر درآمدی که افراد زیادی به انجام آن علاقه نشان می‌ دهند اما نمی دانند که چطور آن را شروع کنند یا مهارت های لازم جهت ارتباط برقرار کردن با مشتریان را ندارند. از این رو خیلی زود، دست از آن می‌ کشند. این در حالی است که دریافت آموزش مشاور املاک حرفه ای می تواند تغییر زیادی در سرنوشت کاری آنها ایجاد کند.

آموزش مشاور املاک حرفه ای چیست؟

بحث آموزش مشاور املاک بحث جدیدی در کشورمان است و می توان گفت موسساتی که به صورت تخصصی به این کار می پردازند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد؛ اما در همین تعداد اندک هم مشخص شده افرادی که تحت آموزش مشاور املاک حرفه ای قرار می گیرند تا چه حد در کسب و کارشان نسبت به افراد دیگر موفق‌تر هستند. از این رو این آموزشگاه ها خیلی زود به محبوبیت رسیدند و افرادی که در آنها ثبت نام می کنند روز به روز بیشتر می شوند.

چرا آموزش مشاور املاک حرفه ای؟

اما به هر حال دریافت آموزش مشاور املاک حرفه ای هزینه بردار است و اولین سوالی که برای افراد پیش می آید این است که چرا باید این آموزش ها را دریافت کرد و دریافت آنها چه تاثیری بر کسب و کارشان خواهد گذاشت و آیا هزینه ای که صرف این کار می کنند ارزشش را دارد؟

بله نه تنها با این کار هزینه تان را در جای درستی سرمایه گذاری می کنید، بلکه در ادامه توضیح خواهیم داد که دریافت آموزش مشاور املاک حرفه ای تا چه حد می تواند بر کسب و کار شما تاثیر بگذارد.

1. مهارت های ارتباطی شما را تقویت می کند

مشاور املاک یک شغل کاملاً اجتماعی است و درآمد شما به میزان زیادی به نحوه ی برقراری ارتباط با مشتریانتان بستگی دارد. برای آن که بتوانید ارتباط خوبی با مشتریان برقرار کنید باید به اصول روانشناسی این کار تسلط داشته باشید.

این اصول می تواند طیف گسترده ای را شامل شود؛ از رفتار شناسی و شیوه ی برخورد با مشتریان گرفته تا مسائل حرفه ای تری مانند زبان بدن که بسیاری از ما از آن بی اطلاع هستیم و نمی دانیم ناخواسته چه پیامی را به افراد دیگر منتقل می کنیم.

خیلی از مواقع این پیامِ ناخواسته به قدری منفی است که باعث می شود مشتری نتواند با ما ارتباط برقرار کند و به سراغ مشاورین دیگری برود. در شغل مشاور املاک مهارت های ارتباطی قوی، به معنای کسب درآمد بیشتر است. پس اولین نکته ای است که در یک دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای یاد می گیرید، این مهارت ها خواهد بود.

2. مهارت های کلامی شما را تقویت می کند

یکی از مهمترین مهارت هایی که باید به عنوان یک مشاور املاک داشته باشید، فن بیان قوی است. مشاور املاک از آن مشاغلی است که به اصطلاح نان زبانش را می خورد! برای آن که بتوانید مشتریان را به خود جلب کنید باید فن بیان قوی داشته باشید و از کلمات درست و به شیوه ای صحیح استفاده کنید.

بسیاری از مواقع با یک فن بیان قوی می توانید مشتریان مردد را به عقد قرارداد ترغیب کنید. می توانید آنها را مجاب کنید خرید و فروش انجام دهند یا می توانید کاری کنید که با طرف مقابلشان به توافق برسند.

مهارت های کلامی یکی از مهمترین مهارت هایی است که به عنوان یک مشاور املاک به آن نیاز خواهید داشت از این رو حتماً در یک دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای باید آن را فرا بگیرید.

3. مهارت های قراردادی شما را تقویت می کند

درست خواندید: «مهارت های قراردادی»! این اصطلاحی است که به مجموعه مهارت های یک مشاور املاک در اتاق قرارداد گفته می شود. همه ی تلاش های یک مشاور در جهت رسیدن به این مرحله است و گاهی یک برخورد اشتباه می تواند معامله را بهم بزند و همه ی تلاش های شما را بی ثمر کند.

از این رو در یک دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای، شما باید مدیریت امور در زمان عقد قرارداد را یاد بگیرید. باید بدانید چطور شرایط را تحت کنترل داشته باشید و وقتی اوضاع ناخواسته بهم ریخت و احساس کردید مشتریان ممکن است قرارداد را به هم بزنند، چطور شرایط را آرام کنید.

آموزش شغل مشاور املاک

4. مهارت های بازاریابی شما را تقویت می کند

یکی از نکات مهم در هر کسب و کاری و به طور ویژه شغل مشاور املاک، تقویت مهارت های بازاریابی است. مباحث بازاریابی به تازگی مورد توجه کارشناسان قرار گرفته اند و مشخص شده است که بازاریابی قوی تا چه حد می تواند شرایط کسب و کار را دچار تغییر و تحول کند.

در دنیایی که همه به نحوی در حال تبلیغات هستند، شما باید بدانید که چطور می توانید کاری کنید که دیده شوید و این مهارتی است که در یک دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای یاد خواهید گرفت.

علم بازاریابی علم نوپایی است و کارشناسان آن، روش های اثبات شده ای به شما ارائه می دهند که هر کدام در شرایط خاصی می تواند کسب و کارتان را متحول کند. از مهارت های بازاریابی موثر می توان به روش بازاریابی دیجیتالی، نورومارکتینگ، بازاریابی چریکی و … اشاره کرد.

5. مهارت های برندینگ شما را تقویت می کند

برندینگ نیز از آن مسائل مهمی است که بیشتر افراد مشغول در حوزه ی مشاوره ی املاک آن را نادیده می گیرند. شما باید از خودتان و برندتان نام معتبر و قابل اعتماد بسازید و کاری کنید که وقتی صحبت از حوزه ی کسب و کارتان می شود، برند شما در ذهن افراد بیاید. این کار آسان نیست و به مهارت های خاصی نیاز دارد که در یک دوره‌ ی آموزش مشاور املاک حرفه ای آنها را آموزش خواهید دید.

برای آموزش مشاور املاک حرفه ای به دنبال چه موسسه ای باشیم؟

انتخاب موسسه ی آموزش مناسب اهمیت زیادی بر کیفیت آموزش ها دارد و شما باید در انتخاب آن وسواس زیادی به خرج دهید.

باید بدانید آموزش مشاور املاک حرفه ای را در چه موسسه ای دریافت کنید تا تاثیر بیشتری بر کسب و کارتان داشته باشد و بتوانید از دقت و صحت آنها مطمئن شوید. در ادامه به توضیح ویژگی های یک موسسه ی آموزشی معتبر می پردازیم.

موسسه ی آموزش مناسب مشاور املاک

1. اساتید با تجربه

افراد زیادی هستند که شاید بتوانند یک دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای برگزار کنند؛ اما برای آنکه این آموزش ها مفید و موثر باشند و کارآموز از دقت و اعتبار آنها مطمئن باشد، این اساتید باید ویژگی هایی خاصی داشته باشند. در درجه ی اول آنها باید با تجربه باشند.

تدریس دروس توسط افرادی که تنها به صورت تئوری بر سر فصل ها تسلط دارند، نمی تواند چندان تاثیرگذار باشد؛ زیرا آنها به طور کامل با کار درگیر نشده اند و از به کارگیری عملی این آموزه ها و مشکلاتی که ممکن است به همراه داشته باشد مطلع نیستند. در نتیجه نمی توانند افراد مناسبی برای آموزش باشند.

در گام بعدی آنها باید به اصول تدریس هم اشراف داشته باشند. افراد زیادی هستند که تجربه های کاری زیادی دارند اما نمی توانند آن را به درستی به دیگران انتقال دهند زیرا بر اصول تدریس تسلط ندارند.

استاد یک دوره ی آموزش املاک حرفه ای باید بداند چطور در عرض چند ساعت، تجارب کاری اش را به کارآموز منتقل کند و این کار را به نحوی انجام دهد که او مطلب را به خوبی درک کند و دچار سردرگمی نشود.

یکی از راه هایی که می توانید مطمئن شوید اساتید مدنظرتان این ویژگی‌ها را دارند یا خیر، پرس و جو از کارآموزان قبلی دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای است.

2. دوره های کاربردی

موسسه ای که برای دریافت آموزش مشاور املاک حرفه ای انتخاب می کنید باید دوره هایی ارائه دهد که واقعاً برایتان مفید باشد. متاسفانه بسیاری از موسسات آموزشی تنها به ترجمه کردن منابع خارجی بسنده می کنند بدون آن که در نظر بگیرند که آیا این آموزش ها به درد فضای کشور ما یا شغل مورد نظر می خورند یا خیر.

در نهایت شرکت کردن شما در چنین کلاس هایی، تنها به معنای هدر رفتن سرمایه‌تان خواهد بود. شما باید آموزش مشاور املاک حرفه ای را در موسسه ای دریافت کنید که نه تنها اطلاعات به روز و جهانی را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه به اصطلاح آنها را ایرانیزه هم کرده باشد تا برای فضای کاری شما مناسب باشد.

برای این کار حتماً در زمان انتخاب موسسه، سرفصل های دوره های مورد نظر را بررسی کنید و مطمئن شوید که با دریافت آنها می توانید پیشرفت بسیار خوبی در کسب و کارتان داشته باشید.

پشتیبانی آموزشی مشاور املاک

3. پشتیبانی آموزشی

پشتیبانی آموزشی بخشِ جدایی ناپذیر یک دوره ی آموزشی است. بخصوص در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای که آموزش های سطح بالایی به کارآموز داده می شود و این طبیعی است که در حین استفاده از آنها در دنیای واقعی، سوالاتی برای او پیش بیاید؛ بنابراین به دنبال موسسه ای باشید که از آموزش های خود پشتیبانی نیز می کند و پاسخگوی سوالات احتمالی شما است.

بسیاری از موسسات قبل از ثبت نام برخورد بسیاری دوستانه و دلسوزانه ای دارند اما بعد از پایان دوره شما را به حال خود رها می کنند. در نتیجه نمی توانند موسسه ی مناسبی باشند.

4. تخصصی باشد

آموزش مشاور املاک حرفه ای موضوع جدیدی در ایران است و تعداد موسساتی که این کار را به صورت تخصصی و برای همین شغل انجام می دهند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد. موسسه ای که انتخاب می کنید باید به صورت تخصصی بر روی آموزش مشاورین املاک تمرکز داشته باشد و همانطور که در بالا گفته شد آموزش هایش ایرانیزه و متناسب با بازار کار این کشور باشند.

بسیاری از آموزشگاه های موجود به صورت تخصصی برای شغل مشاور املاک نیستند. مثلاً شما می توانید دوره های فن بیان زیادی پیدا کنید که حالت عمومی دارند؛ اما باید به دنبال موسسه ای باشید که دروس فن بیان را به صورت تخصصی برای مشاورین املاک ارائه می دهد و بسته به شرایط این شغل، آنها را تغییر داده باشد.

در این صورت می توانید مطمئن باشید آموزشی که دریافت می کنید در محیط عملی برایتان موثر و کارآمد خواهد بود و شما را در مسیر درست هدایت می کند.

کلاس های آموزش مشاور املاک حرفه ای

5. سابقه ی درخشان آموزشی

یکی از ویژگی هایی که می تواند شما را از نتایج کلاس های آموزش مشاور املاک حرفه ای مطمئن کند؛ سابقه ی کاری آنها است. شما می توانید اطلاعات خوبی از شرکت کنندگان قبلی دوره ها بدست آورید و ببینید که آموزش هایی که دریافت کرده اند چه تاثیری بر کسب و کارشان گذاشته است. برای این کار می توانید به بخش نظرات دوره ها یا گروه های تبادل اطلاعاتی که برای همین موضوع ایجاد شده اند مراجعه کنید.

چرا باید آموزش های حرفه ای دریافت کنیم؛ آیا دوره‌ ی مبتدی کافی نیست؟

شما به آموزش مشاور املاک حرفه ای نیاز دارید زیرا باعث می شود نسبت به سایر رقبا برتری پیدا کنید. شما باید در کارتان اولین باشید و آموزش مشاور املاک در سطح مبتدی نمی تواند به تنهایی برای رسیدن به این جایگاه کافی باشد.

آموزش های مبتدی برای شروع مناسب هستند، آنها به اصطلاح موتور شما را گرم می کنند و یک دید اولیه از شرایط کاری که در انتظارتان است و مهارت هایی که برای شروع به آن نیاز دارید می دهند؛ اما آموزش های حرفه ای به شما برتری می دهند. به هر میزان که در آموزش ها حرفه ای تر شوید، افرادی که می توانند با شما رقابت کنند، کاهش پیدا می کند و این به معنای کسب درآمد بیشتر است.

آموزشگاه آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی

همانطور که در بالا گفتیم موضوع آموزش مشاور املاک حرفه ای در ایران بحث جدیدی است. از این رو آموزشگاه هایی که به صورت تخصصی آن را انجام می دهند بسیار محدود و اندک هستند.

یکی از بهترین آموزشگاه ها و شاید تنها آموزشگاه تخصصی مشاور املاک در ایران، آموزشگاه مشاور املاک ابراهیمی است که کارآموزان می توانند در آن مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک حرفه ای را دریافت کنند. به این صورت از آن دوره ی سعی و خطا بگذرند و با سرعت بیشتری به کسب درآمد برسند.

یکی از دوره‌هایی که در این آموزشگاه تدریس می شود، دوره ی آموزش املاک حرفه ای است که آموزش های آن در سطح بالاتری نسبت به دوره ی VIP و ابتدایی قرار دارد و در واقع برای این به وجود آمده است که شما را به یک مشاور بسیار حرفه ای تر و موفق‌تر تبدیل کند.

استفاده از این دوره به افرادی پیشنهاد می شوند که به دنبال چیزهای بزرگتر و مهمتری در کسب و کارشان هستند و می خواهند مشاورین خاص تری باشند. دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای شامل پنج ورکشاپ کاملاً تخصصی و در سطح حرفه ای است که به شرح ذیل می باشد:

1. ورکشاپ زبان بدن

دروس زبان بدن در ادامه ی دروس رفتار شناسی است که در بخش آموزش مشاور املاک مبتدی یاد می‌گیرید. همانطور که در بالا گفته شد، یکی از مهارت های مهمی که باید در یک دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای یاد بگیرید، تسلط بر مهارت های ارتباطی و به طور ویژه فن بیان است.

شما در این ورکشاپ یاد می گیرید که چطور روی زبان بدنتان کار کنید تا بتوانید تاثیر بیشتری بر مشتری بگذارید. مهارت زبان بدن به قدری قدرتمند است که یادگیری آن می‌تواند کسب و کار و میزان درآمد شما را متحول کند.

اما آشنایی با زبان بدن تنها برای استفاده ی شما مفید نیست. بلکه به کمک این آموزش ها می توانید زبان بدن فرد مقابلتان را نیز ارزیابی کنید و یک دید کلی نسبت به احساس او بدست آورید. این ورکشاپ در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای می‌ تواند تاثیر بسیاری زیادی بر روابطتان بگذارد و از شما یک مشاور املاک حرفه ای بسازد. مدرس این دوره، مهندس امید ابراهیمی، مدیر و موسس آکادمی آموزش املاک است.

آموزش مشاور املاک مبتدی

2. ورکشاپ فن بیان

اینکه به عنوان یک مشاور املاک بدانید چطور از کلمات استفاده کنید و اینکه هر کلمه و جمله ‌ای می ‌تواند چه تاثیری بر مشتری شما داشته باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. قدرت بیان تعیین می‌ کند که شما تا چه حد در این شغل موفق می‌ شوید. شما باید بتوانید منظور خود را به صورت درست بیان کرده و با استفاده ی صحیح از کلماتِ درست، مشتریان را تحت تاثیر خود قرار دهید.

در ورکشاپ فن بیانِ دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای، به شما آموزش داده می شود که چطور از کلمات درست و به شیوه ی صحیح استفاده کنید. همچنین می توانید مهارت های سخنوری خود را نیز تقویت کنید تا در جلساتی که تعداد افراد زیادی حضور دارند به درستی و شیوایی صحبت کنید.

در این ورکشاپ شما با اصول مذاکره ی صحیح نیز آشنا می شوید و یاد می گیرید مشتری را به عقد قرارداد مجاب کنید. مدرس این ورکشاپ، سرکار خانم فرشته ایران نژاد، یکی از بهترین و برترین مدرسان سخنوری و سخنرانی در ایران است.

3. ورکشاپ رازهای اتاق قرارداد

همه ی تلاش های یک مشاور املاک در جهت کشاندن مشتری به اتاق قرارداد است. بیاییم روراست باشیم مشتریان شما قرار است هزینه‌ ی زیادی پرداخت کنند یا قرار است ملک خود را بفروشند، از این رو طبیعی است که با کوچکترین حرفی پشیمان شوند یا بخواهند بیشتر فکر کنند و… به عنوان یک مشاور املاک باید بتوانید کنترل اوضاع را بدست بگیرید و این چیزی است که در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای به شما آموزش داده می شود.

رازهای اتاق قرارداد چیزی نیست که بدون شرکت در این دوره ها بتوانید یک شبه یاد بگیرید. اگر بخواهید به روش های قدیمی این تجارب را بدست آورید، ممکن است به قیمت از دست رفتن مشتریان زیادی برای شما تمام شود؛ اما حضور در این کلاس ها به شما این امکان را می دهد که از تجربیات و آموزش های افراد حرفه ای بهره مند شده و به میزان زیادی جلوی ضرر را بگیرید.

ورکشاپ رازهای اتاق قرارداد

در این ورکشاپ شما یاد می گیرید چطور طرفین را مجاب کنید و چطور آنها را به عقد قرارداد تشویق کنید. اگر می خواهید درآمد زیادی در این شغل داشته باشید، دانستن این رموز تاثیر بسیار مهمی دارد. این ورکشاپ در واقع همان فوت کوزه گری در شغل مشاور املاک است و باید بدانید هیچ مشاوری آنها را به همین راحتی در اختیار شما قرار نمی دهد.

از این رو شرکت در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای می‌تواند تجربه ی یک مشاور کهنه کار را در عرض چند ساعت در اختیارتان قرار دهد. مدرس این ورکشاپ مهندس امید ابراهیمی، مدیر و موسس آکادمی آموزش املاک است.

4. ورکشاپ بازاریابی نورومارکتینگ (بازاریابی عصبی) و بازاریابی چریکی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، بازاریابی بخش مهمی از شغل مشاور املاک است و شما باید بتوانید خودتان را به بهترین شکل ممکن به مشتریان پرزنت کنید. در غیر این صورت خیلی زود از این بازار پر رقابت کنار گذاشته می شوید.

روش های بازاریابی بسیار متنوع و پیچیده هستند و شما می توانید از ترکیبی از آنها برای شغل خود استفاده کنید. در آموزش های مشاور املاک مبتدی شما با روش های بازاریابی ساده تری مانند بازاریابی دیجیتالی و ویدئو مارکتینگ آشنا می شوید؛ اما در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای کار فراتر می رود و مدرس به سراغ فرایندهای بازاریابی پیچیده تر مانند بازاریابی نورومارکتینگ و بازاریابی چریکی می رود.

در بازاریابی نورومارکتینگ شما یاد می گیرید که چطور روی ضمیر ناخودآگاه مشتریان تاثیر بگذارید و بتوانید آنها را مجاب کنید تا اوضاع طبق شرایط مد نظر شما پیش برود. بازاریابی نورومارکتینگ در ایران مبحث بسیار جدیدی است و موسسه ی آموزش مشاور املاک آن را برای حوزه ی مشاور املاک شخصی سازی کرده است. از آنجایی که افراد زیادی به این نوع از بازاریابی آشنایی ندارند، تسلط بر آن می تواند شما را در بازار رقابتی متمایز و برجسته کند.

موسسه ی آموزش مشاور املاک

بازاریابی چریکی هم نوعی از بازاریابی مخصوص دوران رکود بازار است که در بازار مسکن اتفاق شایعی است. با این ورکشاپ در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای، شما یاد می گیرید که چطور از طریق انجام بازاریابی مناسب حتی در این دوره نیز از رقیبانتان پیشی بگیرید. مدرس این ورکشاپ، دکتر وکیل است که در زمینه ‌ی دروس بازاریابی سال ها سابقه ی تدریس دارد.

5. ورکشاپ پرسونال برندینگ

اهمیت برندینگ دیگر بر کسی پوشیده نیست. شما باید از خود یک نام ماندگار در ذهن ها بسازید. به طوری که وقتی کسی به مشاور املاک فکر می کند اسم شما به ذهنش بیاید. این کار هم اصول و قوانین خاص خود را دارد و شما باید با روش اصولیِ آن آشنا شوید. مدرس این ورکشاپ در دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای، مهندس امید ابراهیمی، مدیر و موسس آکادمی آموزش املاک است.

چطور می توان در دوره های آموزش مشاور املاک حرفه ای این موسسه شرکت کرد؟

دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای در موسسه ی آموزشی آقای ابراهیمی در ادامه ی دوره ی VIP این دوره قرار دارد و به جز این دوره، دوره های دیگری نیز مانند دوره ی پیشرفته ی حقوقی املاک، دوره ی بیزینس کوچینگ املاک، دوره ی منتورینگ مشاور املاک و… نیز وجود دارد.

هر کدام از این دوره ها می تواند به نحوی شما را برای اشتغال در این حوزه آماده کند. برای این که بتوانید از این دوره ها استفاده کنید کافی است به سایت این گروه مراجعه کرده و از طریق صفحه ی دوره ی مدنظر، مشخصات خود را وارد کنید. بعلاوه اگر برای شرکت در این دوره ها تردید دارید کافی است با کارشناسان مجموعه مشورت کنید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

آموزش های مشاور املاک

در لینک ثبت نام که در صفحه ی دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای و هر دوره ی دیگری وجود دارد شما می توانید دوره را به سبد خریدتان اضافه کنید. بعد از این که دوره های مد نظر را به همین شیوه انتخاب کردید می توانید به سبد خرید بروید تا فرایند ثبت نام را با تکمیل اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه به پایان برسانید. هزینه ی پرداختی بسته به تعداد دوره های انتخابی و نوع و تعداد جلسات آنها می تواند متفاوت باشد.

نکته ی مهم در مورد این دوره ها این است که آنها با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و در تهران برگزار می شوند و پیشنهاد کارشناسان مجموعه این است که حدالامکان در این دوره ها به همین صورت حضوری شرکت کنید.

اما اگر به هر دلیلی امکان حضور در جلسات دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای را ندارید یا در شهرهای دیگری زندگی می کنید می توانید از بسته های دوره های غیر حضوری این موسسه نیز بهره مند شوید. شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان مربوطه از شرایط دریافت این بسته ها مطلع شوید.

سخن پایانی

مسیر آموزشی مسیر طولانی و آموزش فرایندی مستمر و همیشگی است. بعد از این که در دوره ی آموزش مشاور املاک مبتدی شرکت کردید و با کلیات کار آشنا شدید؛ نوبت آن است که با شرکت در دوره های آموزش مشاور املاک حرفه ای به مسیر یادگیری خود ادامه دهید. با شرکت در این دوره ها اطلاعات زیادی در مورد مهارت هایی که باید به عنوان یک مشاور املاک بدانید بدست می آورید و با پیچ و خم های کار آشنا می شوید.

آموزش مشاور املاک حرفه ای به شما کمک می کند که در کار خود متمایز و برجسته شوید و بتوانید در این بازار پر رقابت ویژگی خاصی برای ارائه دادن داشته باشید که مشتریان را به سمت شما بکشاند. اگر برای دریافت این آموزش ها به سراغ موسسات حرفه ای و تخصصی این کار بروید نه تنها هزینه ی صرف شده به صورت چندین برابر به شما بر می گردد، بلکه می توانید مطمئن باشید که در مسیر درستی قرار دارید و تلاش های شما نتیجه بخش خواهد بود.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.3/5 - (9 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=10984

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *