درآمد مشاوران املاک در هر ساعت چقدر است؟

درآمد مشاوران املاک در هر ساعت
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.4/5 - (10 امتیاز)
یکی از سوالات پرتکرار افرادی که به فکر راه اندازی و تاسیس بنگاه املاک و مستغلات هستند، میزان درآمد مشاوران املاک در هر ساعت است. اینکه از همان اول راه درباره بودجه و میزان درآمد خود کنجکاو بوده تا بتوانید با استفاده از یک برنامه ریزی قوی، آن را پس انداز نمایید بسیار تحسین برانگیز است؛ بنابراین در این باره تحقیقات عمده ای انجام شده که در این مقاله به طور کامل به آن پرداخته می شود.

عوامل موثر بر میزان درآمد مشاوران املاک

ممکن است شما نیز با افرادی روبرو شده باشید که پس از مدت کوتاهی از تاسیس بنگاه، کسب و کار خود را جمع کرده و به شغل دیگری برای کسب درآمد فکر می کنند این در حالی است که بسیاری از افراد بر این باورند که مشاور املاک بودن یکی از پردرآمدترین شغل های موجود است.

عوامل موثر بر میزان درآمد مشاوران املاک

دلیل این امر آن است که موفقیت در شغل مشاوری وابسته به فاکتورها و عوامل مختلف است. بسیاری از افراد دانش و تخصص کافی در این حوزه را نداشته و تنها بر این باورند که با راه اندازی و تاسیس یک بنگاه می توان مشتری جذب کرده و در هر روز معامله های زیادی انجام داد. از جمله مواردی که می تواند بر درآمد مشاوران املاک تاثیر مستقیم گذاشته و موجب موفقیت در این حوزه شود، گزینه های زیر می باشند.

1.  ساعات کاری

درباره میزان درآمد مشاوران املاک در هر ساعت نمی توان اطلاعات دقیق داد اما در کل هرچه ساعات کاری شما بیشتر و زمان و انرژی بیشتری در این راه صرف نمایید، مطمئنا درآمد و حقوق بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

دقت داشته باشید که بسیاری از افراد در آژانس های املاک به عنوان مشاور فعالیت داشته و از هر معامله کمیسیون دریافت نمی کنند. از این رو این افراد از مدیران خود به صورت ماهیانه حقوق اخذ می نمایند. همین امر باعث شد تا عده ای به صورت پاره و عده نیز به صورت تمام وقت در آژانس های املاک فعالیت کرده و از این طریق درآمد زایی نمایند. بنابراین مسلم است درآمد مشاوران املاکی که به صورت تمام وقت کار می کنند، حقوق بیشتری نیز دریافت خواهند کرد.

2.  منطقه

درآمد مشاوران املاک به منطقه ای که در آن حومه فعالیت می نمایند نیز بستگی دارد. اگر به دنبال میزان درآمد و حقوق بیشتر در هر ساعت و در هر ماه هستید، باید سعی کنید آژانس خود را در منطقه هایی مستقر کرده که ارزش خانه ها در آن منطقه نسبت به سایر نقاط شهر بیشتر است.

میزان درآمد مشاوران املاک

همانطور که میدانید قیمت و ارزش خانه ها در داخل و مناطق خوش و آب و هوای شهر نسبت به حومه و خارج از شهر بیشتر است. چرا که در داخل شهر امکانات بیشتری مهیا بوده و دسترسی نیز راحت تر است از این رو اکثر مردم در تلاشند تا در داخل شهر مسکنی برای خود تهیه کرده و زندگی نمایند. به عنوان مثال در ایالت ویرجینیا، شهر شارلوتزویل و در ایالت واشنگتن شهر تاکوما دارای بیشترین قیمت ها در منطقه می باشند.

3.  تخصص در املاک مسکونی، تجاری و املاک لوکس

همانند پزشکان و مهندسانی که در یک شاخه تخصص دارند، مشاوران املاک نیز در شاخه های مختلف این حوزه تخصص دارند. برخی از این افراد تنها نماینده فروش بوده و عده ای نیز نماینده خریدار هستند. اگر بتوانید مدارک و تخصص لازم را در زمینه تخصص املاک مسکونی، تجاری و املاک لوکس به دست آورید، به طبع افراد بیشتری به شما اعتماد کرده و کارهای خرید و فروش املاک خود را به شما می سپارند.

از طرفی این نوع از املاک نسبت به زمین و سایر دارایی ها قیمت بالاتری دارند از این رو شما نیز پس از هر معامله کمیسیون بیشتری دریافت خواهید کرد.

4.  تجربه مشاوران املاک

با افزایش تجربه در این حوزه، درآمد مشاوران املاک نیز افزایش می یابد چرا که در هر معامله چیزهای زیادی یاد گرفته و به طور کلی با راه و روش جذب مشتری و افزایش فروش بیشتر آشنا می شوند. زمانی که شما بنگاه املاک و مستغلات خود را تاسیس می کنید، اولین سال یکی از دشوارترین سال ها برای شما خواهد بود چرا که به خوبی در این زمینه خبره نبود نیاز به تجربه و دانش بیشتری دارید.

دوره آموزش مشاور املاک حرفه ای

از این رو میزان درآمد شغل مشاور املاک در هر ساعت به نوعی به تجربه بالا افراد نیز وابسته است. هنگامی که تجربه بیشتری داشته باشید، صاحبان املاک به جای اعتماد به مشاوران املاکی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند، از شما درخواست کرده تا املاک و دارایی های آنها را بفروشید زیرا شما تجربه بیشتری داشته و زودتر قادر به فروش املاک می باشید.

حال که با فاکتورهای تاثیرگذار بر درآمد مشاوران املاک در هر ساعت آشنا هستید، می توانید برآورد دقیق تری از میزان درآمد خود داشته باشید.

میزان درآمد مشاوران املاک در هر ساعت چقدر است؟

با توجه به موارد و مطالب ذکر شده، درآمد مشاوران املاک در هر ساعت مشخص نیست چرا که این مبلغ قابل محاسبه نیست و نباید بر این اساس وارد این حرفه شد. دلیل این امر آن است که کسب درآمد به عنوان یک مشاور املاک وابسته به ساعت نخواهد بود مگر اینکه در آژانس های املاک بزرگ به عنوان یک مشاور تمام وقت یا پاره وقت حقوق دریافت نمایید.

بسیاری از افراد در حوزه های مختلف قراردادهای ساعتی داشته و متناسب با ساعات کاری خود حقوق دریافت می کنند اما یک مشاور املاک بر اساس تجربه و دانش تخصصی خود قادر به جذب مشتری می باشد. اینکه یک مشاور املاک در یک ساعت معامله انجام داده و کمیسیون خود را دریافت می نماید، هزینه یک ساعت خود را دریافت نمی کند بلکه از روزها قبل بر روی این پروژه کار کرده تا در نهایت توانسته رضایت مشتری را جلب نماید.

همانطور که میدانید روز به روز بر تعداد افرادی که وارد این حرفه می شوند، افزوده می شود. از این رو حتی درآمد مشاوران املاکی که چندین سال است بطور حرفه ای در این حوزه فعالیت می نمایند کاهش یافته. آکادمی ابراهیمی دوره ای تحت عنوان دوره آموزش مشاور املاک حرفه ای ارائه می دهد که در این خصوص می تواند بسیار مفید واقع شود.

درآمد مشاوران املاک در هر ساعت

دوره آموزش مشاور املاک تخصصی حاوی 5 ورکشاپ زبان بدن، فن بیان، رازهای اتاق قرارداد، نورومارکتینگ و پرسنال برندینگ بوده که توسط بهترین اساتید تدریس می شوند. این ورکشاپ ها از قرار زیر می باشند:

در ورکشاپ زبان بدن، نحوه صحیح استفاده از تکنیک های اساسی زبان بدن و انتقال حس خوب به مشتری بحث می شود. به کمک تین ورکشاپ می توانید از احساسات مشتری مطلع شده و به خوبی آن را مدیریت نمایید. ورکشاپ فن بیان به نحوه جذب مشتری از طریق الفاظ و سخنوری پرداخته تا بدون ایجاد هرگونه استرس و بیانی ناخوشایند، موجب دلزدگی مشتری نشوید.

ورکشاپ رازهای اتاق قرارداد به خودی خود یکی از برترین ورکشاپ ها بوده که می تواند بر درآمد مشاوران املاک تازه کار بسیار تاثیرگذار باشد. در این ورکشاپ مباحث مهمی اعم از ابزارها و تکنیک های موجود برای افزایش درآمد و رمز و رازهای پنهانی اتاق قرارداد ارائه می شود.

در ورکشاپ های نورومارکتینگ و پرسنال برندینگ نیز یاد می گیرید که چگونه بر ضمیر ناخودآگاه خود و مشتری کار کرده تا همه چیز بر اساس آنچه که شما انتظار دارید پیش رود. لازم به ذکر است که بسیاری از مشاوران املاک حرفه ای در این دوره ها شرکت کرده و از مطالب ذکر شده رضایت کامل داشتند.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.4/5 - (10 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11961

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *