آکادمی آموزش املاک

آکادمی آموزش املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
4.6/5 - (7 امتیاز)

کار خود را به روش صحیح شروع کنید. وارد حرفه املاک و مستغلات شوید و با گذراندن برنامه های آموزشی در آکادمی آموزش املاک در مشاور املاک خود خوشنام و ماندگار شوید.

شغل مشاور املاک شغلی با نرخ فرسایش طبیعی بیش از 80٪ پس از 12 ماه است، پس اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که در آمار فرسایشی این شغل قرار نمی گیرید! با اطمینان خاطر وارد حرفه مشاور املاک شوید. با گذراندن دوره های آموزشی مورد نظر و لازم جای پای خود را سفت کنید.

حرفه ی املاک و مستغلات می تواند برای بسیاری از افراد یک فرصت هیجان انگیز و سرشار از سود باشد. در حالی که لزوماً یک مشاور املاک نیازی به مدرک آکادمیک یا تجربه کاری خاصی ندارید، اما متخصصان این صنعت باید درک کاملی را از اصول، قوانین و نحوه نمایندگی خریداران و فروشندگان در روند معاملات داشته باشند تا در حرفه ی خود بهترین باشند و مشتریان با اطمینان خاطر معاملات خودشان را به آن ها بسپارند.

آژانس های املاک معتبر

هدف آکادمی آموزش املاک چیست؟

برای آنکه دارندگان پروانه کسب املاک دانش لازم را در این صنعت به دست آورند و مجوز املاک و مستغلات خود را دریافت نمایند، لازم است دوره های آموزشی قبل از صدور مجوز را از یک آکادمی آموزش املاک حرفه ای که توسط ارگان های ذیربط تایید شده است بگذرانند. هدف از این دوره ها کمک به مشاوران املاک تازه کار برای کسب دانش به منظور داشتن شغل موفق مشاور املاک و مستغلات است.

در آکادمی آموزش املاک چه می آموزید؟

با گذراندن دوره های آموزشی در آکادمی آموزش املاک شما آماده ی ورود به بازار کار حرفه ای می شوید. در این گونه مؤسسات مباحث زیر برای شما عنوان می گردد:

چه موضوعاتی در دوره های آکادمی آموزش املاک گنجانده شده است؟

موضوعات اغلب در اکثر آکادمی های مربوطه به شرح زیر است:

  • فراگیری دانش به روز بازار املاک و مستغلات
  • مباحث مربوط به املاک رسمی و غیر رسمی
  • مباحث مربوط به املاک مسکن اداری تجاری و غیره
  • قوانین کارگزاری املاک و مستغلات و آژانس املاک
  • قوانین مسکن
  • مهارت های جذب مشتری به عنوان نماینده فروش یا کارگزار
  • توضیحات حقوقی
  • مباحث مربوط به قراردادها و تنظیم اسناد
  • مباحث مربوط به توافق نامه ها

شغل مشاور املاک

برنامه های تعیین شده در آکادمی آموزش املاک

دوره های آموزشی پیش بینی شده در آکادمی آموزش املاک می تواند در هر آکادمی متفاوت باشد اما اغلب به شرح زیر است:

برنامه های آموزش حقوقی در آکادمی آموزش املاک

قوانین و مقررات مشاور املاک، قراردادها ، مسئولیت های قانونی، ثبت سوابق و حساب های مشتریان، مسائل حقوقی و برنامه های عملی و غیره

دوره های آشنایی با قوانین و مقررات

دوره های آشنایی با قوانین و مقررات بنگاه های املاک، بخش پیش نیاز یادگیری اصول قوانین آ را شامل می شود. شما اصول اولیه املاک و مستغلات، قانون املاک و مستغلات را یاد خواهید گرفت.

قراردادها و مقررات

این دوره شامل آموزش کامل نحوه ی صحیح انعقاد قراردادها و ثبت اسناد است و مشاور املاک را در زمینه های قوانین تنظیم قرارداد، روابط قانونی، قراردادهای فروش و لیست و همچنین ضمیمه ها، اطلاعات اسناد رسمی و سایر اشکال مرتبط به معاملات آموزش می دهد.

مسئولیت های قانونی

این دوره مهارت های اساسی لازم برای آگاهی از مسئولیت های قانونی معامله املاک و مستغلات بر عهده ی مشاور املاک را شامل می شود، از جمله مسئولیت های ناشی از قرارداد از طریق بسته شدن و پس از آن، به علاوه حسابداری کلیه وجوه دریافتی و پرداختی و همچنین بررسی جامع اسناد قانونی تهیه شده توسط کارگزار است.

حرفه املاک و مستغلات

ثبت سوابق و نگهداری حساب های مشتریان

این دوره شامل روشهای مناسب ثبت سوابق مورد نیاز کمیسیون املاک و مستغلات برای نگهداری و حسابداری وجوه متعلق به طرفین است.

مسائل حقوقی

این دوره کاربر را با مشکلات دنیای واقعی آشنا می کند، سروکله زدن با قوانینی که توسط کمیسیون املاک وضع شده است. این قوانین، نمونه های ممیزی، شکایت نامه ها، پرونده های حقوقی و مسئولیت های قانونی در رابطه با مسائل قابل پیگرد قانونی، همه را شامل می شوند.

برنامه های عملی

این دوره با بحث در مورد اهمیت تنظیم اهداف شخصی در این شغل و داشتن یک طرح جامع تجاری و همچنین چگونگی شروع به کار در بازار املاک و مستغلات، به راهنمایی کسانی که قصد دارند در آکادمی آموزش املاک شرکت کنند کمک می کند.

هدف این دوره، محافظت از افراد با ارائه مروری کلی برای کسانی که شغل مشاور املاک را می خواهند انتخاب کنند در اعمال قوانین، مقررات و استانداردهای عملی است. سایر اطلاعات عملی، مانند کار با فروشندگان و خریداران، نشان دادن املاک، نوشتن پیشنهاد معاملات و روند فسخ شدن یک معامله، نیز بیان شده است.

اصول اولیه املاک و مستغلات

چرا دوره های آکادمی آموزش املاک را باید بگذرانید؟

برنامه های آکادمی آموزش املاک با الهام از رهبران جهانی در زمینه املاک و مستغلات و برنامه ریزی های شهری به همراه ارائه مهارت ها و آموزش طرز فکر آینده نگرانه، طراحی شده اند. شرکت کنندگان با نگاهی غیر سنتی به برنامه ریزی پایدار آموزش داده می شوند، با جدیدترین روندها، فناوری ها و بینش ها آشنا می شوند.

اعتبار سنجی آکادمی آموزش املاک

اعتبار یک آکادمی آموزش املاک در کیفیت دوره های آموزشی برگزاری شده در آن منعکس می شود. در طول برنامه ها، شرکت کنندگان آکادمی باید از استادان حرفه ای در این زمینه و رهبران بخش پویا، بینش این صنعت را کسب کنند. هر یک از برنامه ها همچنین باید فرصت های گسترده بازار املاک را با مراجعه به آژانس های املاک معتبر و همچنین دسترسی به جامعه مشاوران املاک حرفه ای و متخصصین این رشته ایجاد کند.

رویکرد مبتکرانه و همه جانبه به یادگیری

روش تدریس عملی آکادمی آموزش املاک برای استفاده از مهارت های اصلی بازار املاک، به جلسات عملی و فناوری پیشرفته متکی است. با استفاده از مطالعات موردی، شبیه سازهای چندرسانه ای و مباحثات، شرکت کنندگان دوره های آموزشی در هنگام انجام پروژه های مبتنی بر سناریوهای واقعی، دانش خود را صورت عملی تجربه می کنند.

آکادمی آموزش املاک

برنامه های طراحی شده برای اعتبار جهانی

در یک بخش رقابتی و سریع، دستیابی به اعتبارات معتبر جهانی سرمایه گذاری ماندگار در پیشرفت حرفه ای است. برنامه های املاک و مستغلات آکادمی آموزش املاک دانش آموختگان را با دانش لازم برای کسب اعتبار جهانی و همین طور یک استاندارد بین المللی که توسط بیش از هزاران متخصص در این زمینه مشاهده شده است، آماده می کند.

آکادمی آموزش املاک ما

باتوجه به دوره های ذکر شده و مهارت های گفته شده در دوره های آموزش املاک، ما برای شما بستری را فراهم نموده ایم که در مکانی آرام شروع به کسب مهارت های لازم در جهت این حرفه نمایید. با استفاده از متخصصین حرفه ای، ارتباط با مشاور های املاک معتبر و همین طور دانش به روز دنیا سعی ما در جهت ارائه ی بهترین و کارآمدترین دوره ها است.

با ثبت نام در آکادمی آموزش املاک ما با اطمینان کامل وارد دنیای املاک و مستغلات شوید و در شغل خود به حرفه ای ترین صورت ممکن پیشرفت کنید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.6/5 - (7 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11649

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *