آموزش مشاور املاک

دوره آموزش مشاور املاک حرفه ای
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.4/5 - (14 امتیاز)
دنیا، دنیای تخصص است و مهم نیست شما در چه زمینه ای فعالیت می کنید، اگر می خواهید در کار خود متمایز باشید و بتوانید در این بازار رقابتی باقی بمانید، باید در زمینه ی کاری خود مطالعه داشته باشید و آموزش های لازم را دریافت کنید.

حتی مشاغلی که در گذشته، افراد به صورت کاملاً سنتی و تجربی به آن وارد می‌شدند نیز تحت تاثیر این جریان قرار گرفته اند. یکی از این مشاغل، مشاور دفتر معاملات املاک است و مشخص شده آموزش مشاور املاک می‌ تواند تاثیر شگرفی در میزان درآمد این شغل به وجود آورد.

مشاور املاک از آن دسته مشاغلِ به شدت رقابتی است. شما در هر محله ای که زندگی کنید، می توانید ببینید که حتی تا چندین دفتر مشاور املاک در آن وجود دارد.

اما آیا این بدین معنا است که این حوزه به اندازه ی کافی اشباع شده و شما نباید وارد آن شد. خیر، اینطور نیست. حوزه ی مشاوره ی املاک یکی از پردرآمدترین حوزه های کاری در ایران است و خبر مهم این است که بیشترِ افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، آموزش های لازم را ندیده اند بنابراین شما با دریافت آموزش مشاور املاک نه تنها می توانید با قدرت وارد این بازار رقابتی شوید، بلکه می توانید در آن برجسته هم باشید.

در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که چرا شما به این آموزش ها نیاز دارید و آنها شامل چه مواردی می‌شوند.

آموزش مشاور املاک در ایران

بیشتر افرادی که به شغل مشاور املاک مشغول هستند مهارت های خود را به صورت تجربی آموزش دیده اند؛ یعنی یا آنها را از یک مشاور قدیمی تر یاد گرفته اند یا تجاربی است که با سعی و خطا و در حین کار بدست آورده اند. آموزش هایی که به این صورت دریافت می‌شوند، لزوماً نتیجه بخش یا درست نخواهند بود. شما به آموزش های علمی و اثبات شده نیاز دارید.

شاید این که یک مشاور املاک باید آموزش های تخصصی ببیند در ایران حرف عجیب یا جدیدی باشد، اما این در حالی است که در کشورهایی مانند آمریکا و کانادا مدرسه‌های تخصصی برای این کار وجود دارد. تحقیقات نشان داده است کسانی که در دوره های این مدارس شرکت می ‌کنند به مراتب نسبت به افرادی که بدون آموزش و با روش های سنتی وارد این کار می شوند، درصد موفقیت بالاتری دارند.

آموزش مشاور املاک

به همین خاطر سالانه نه تنها به تعداد این مدارس اضافه می شود، بلکه افرادی که به دنبال دریافت آموزش مشاور املاک به صورت تخصصی هستند نیز افزایش پیدا می کند. با این حال این مدارس در ایران هنوز جدید و ناشناخته هستند.

به جرات می‌ توان گفت مدارس آموزش مشاور املاک تخصصی در سراسر کشور از تعداد انگشتان یک دست بیشتر نیست. با این حال با همین تعداد کم باز هم ثابت شده است که دانشجویان این موسسات نسبت به سایر افراد در کارشان موفقتراند و همین موضوع باعث شده که افراد بیشتری به دریافت آموزش های تخصصی علاقه نشان دهند.

مزایای آموزش مشاور املاک

سوال اول برای هر فردی که می خواهد وارد حوزه ی مشاوره املاک شود این است: چرا باید این دوره ها را بگذارنم و چرا باید هزینه پرداخت کنم؟ زیرا بیشتر افرادی که وارد این حوزه شده اند آموزش های خاصی دریافت نکرده اند و به طور کلی بحث آموزش مشاور املاک، موضوع جدیدی است.

پاسخ ساده است. این که تعداد افراد آموزش ندیده زیاد است دلیلی بر موفقیت آنها نمی شود. بیشتر این افراد، توانایی های لازم برای کسب درآمد را ندارند. آنها نمی دانند باید چطور با مشتریان برخورد کنند و چطور آنها را به پای میز قرارداد بکشانند.

شما به آموزش مشاور املاک نیاز دارید زیرا این کار آن طور که به نظر می رسد کار ساده ای نیست و باید آموزش های مربوط به آن را دریافت کنید. در غیر این صورت وجه متمایزی نخواهید داشت که مشتریان را به سمت شما بکشاند. در ادامه توضیح می دهیم که دریافت آموزش مشاور املاک چه مزایایی برای شما خواهد داشت:

1. مهارت های ارتباطی شما را تقویت می کند

شغل مشاوره املاک شغلی است که به طور کامل بر پایه ی روابط اجتماعی بنا شده است. به هر میزان که شما در برقراری ارتباط با افراد موفق تر باشید، درآمد بیشتری هم خواهید داشت. یکی از مهمترین مزایای دریافت آموزش مشاور املاک، تقویت مهارت های ارتباطی و اجتماعی است. مهارت های ارتباطی نیاز به آموزش و تمرین دارند و بخش های مختلفی را شامل می شوند.

از دریافت آموزش های فن بیان گرفته تا کار کردن بر روی زبان بدنتان و حتی روانشناسی مشتری، همه می توانند بر مهارت های ارتباطی شما و در نتیجه افزایش درآمدتان به عنوان یک مشاور املاک تاثیر بگذارند.

مدارس آموزش مشاور املاک تخصصی

2. مهارت های بازاریابی شما را تقویت می کند

یکی دیگر از مواردی که در کلاس های آموزش مشاور املاک تدریس می شود و می تواند نقش بسزایی در موفقیت شما در این شغل داشته باشد، آموزش مهارت های بازاریابی است. مشاوره املاک شغلی پر رقابت است و اگر می خواهید در این حوزه برجسته و متمایز باشید، باید روی مهارت های بازاریابی خود کار کرده و آنها را تقویت کنید.

مهارت های بازاریابی از مشتری مداری و مهارت های فردی گرفته تا انجام تبلیغات و حتی کارهای کوچکی مانند طراحی لوگو را در برمیگیرید. شما در این کلاس ها می توانید مهارت های بازاریابی خود را به میزان زیادی تقویت کنید و در نتیجه مشتریان و درآمد بیشتری داشته باشید.

3. مهارت های مذاکره و فروشتان را تقویت می کند

یکی از مهمترین مهارت هایی که باید به عنوان یک مشاور املاک داشته باشید، مهارت های مذاکره و فروش است. بسیار پیش می آید که یک مشتری تا مراحل آخر کنار شما باقی می ماند، اما درست کمی قبل از رسیدن به سر میز معامله، همه چیز بهم می خورد و تمام تلاش های شما به هدر می رود.

در کلاس های آموزش مشاور املاک، شما ترفندها و نکات لازم برای مذاکره و فروش را آموزش می بینید و یاد می گیرید که چطور می توانید مشتری را مجاب کنید، تحت تاثیر قرار دهید و او را پای میز قرارداد بکشانید.

همچنین آموزش می بینید که اگر شرایط بهم ریخت و اتفاقات ناگهانی منجر به تردید و دودلی مشتری شد، چطور اوضاع را آرام کنید. چطور می توانید طرفین را بر سر قیمت به توافق برسانید و چطور می توانید کاری کنید که معامله بین آنها صورت بگیرد.

دوره ی آموزش مشاور املاک

4. شما را با مسائل حقوقی مربوط به حوزه ی کاریتان آشنا می کند

مهارت دیگری که در یک دوره ی آموزش مشاور املاک موفق به شما تدریس می شود، مسائل حقوقی مربوط به قراردادهای ملکی است. به عنوان یک مشاور نه تنها باید با این قوانین آشنایی باشید، بلکه اطلاعات شما باید یک سر و گردن از مشتریانتان بیشتر باشد تا آنها بتوانند به شما اعتماد کنند. بی اطلاعی از مسائل حقوقی می تواند مشکلات زیادی به وجود آورد.

نه تنها ممکن است شما را به دردسر بیندازد، بلکه می تواند باعث ضرر و مشکلات مالی برای مشتریانتان شود و تاثیر منفی بر کسب و کارتان بگذارد؛ بنابراین باید به طور کامل بر این قوانین مسلط باشید.

5. به شما کمک می کند تا به روز باشید.

همانطور که می بینید بیشتر افرادی که در حوزه ی مشاور املاک فعالیت دارند هنوز به همان روش های قدیمی و سنتی عمل می کنند و این در حالی است که همه چیز از بازار مسکن گرفته تا سلیقه و اهداف مشتریان تغییر کرده است.

شما به عنوان یک مشاور املاک باید خود را به روز کنید وگرنه خیلی زود از این بازار پر رقابت حذف خواهید شد. بعلاوه شما باید با بازار مجازی نیز آشنا شوید که بسیار قدرتمندتر از هر زمان دیگری است.

به روز شدن به شما کمک می کند مشتریان را بهتر بشناسید و بدانید آنها چه می خواهند و در نتیجه بتوانید بهتر با آنها ارتباط برقرار کرده و کسب و کار خود را رونق دهید.

بهترین موسسه ی آموزش مشاور املاک

حالا که متوجه ی مزایای آموزش مشاور املاک شدید باید بدانید که می توانید این آموزش ها را در کجا دریافت کنید و موسسه ی انتخابی شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد. برای آنکه بتوانید از مزایای بالا بهره مند شوید باید به دنبال موسسه ای باشید که ویژگی های زیر را داشته باشد:

بهترین موسسه ی آموزش مشاور املاک

1. اساتید حرفه ای

در اولین گام باید موسسه ای را برای آموزش مشاور املاک انتخاب کنید که از اساتید حرفه ای استفاده می کند. آموزش مشاور املاک زیر نظر اساتید با سابقه به شما کمک می کند تا از تجارب سال ها حضور آنها در بازار مشاور املاک بهره مند شوید.

به دلیل سابقه ی بالای کاری، آنها به خوبی از مشکلات این حوزه مطلع هستند و شما می توانید از درس هایی که آنها در طول سال ها از حضور در بازار کسب کرده اند در عرض چند جلسه بهره‌مند شوید. این باعث می شود که شما از همان ابتدای کار و با استفاده از تجارب آنها بتوانید جلوی بروز مشکلات و موانع را گرفته و با سرعت بیشتری پیشرفت کنید.

2. دوره های کاربردی

یکی دیگر از نکاتی که در مورد موسسه ی آموزش مشاور املاک انتخابی خود باید مد نظر قرار دهید این است که ببینید در دوره های آنها چه چیزهایی تدریس می شود و این دروس تا چه حدی بر کسب و کار شما تاثیر می گذارند.

موسسه ای که برای آموزش مشاور املاک انتخاب می کنید باید دوره های به روز و متناسب با دانش روز دنیا برگزار کند و باید بر روی نکاتی تمرکز داشته باشد که بیشتر از هر چیز دیگری در دنیای مشاور املاک به درد شما بخورد.

قبل از ثبت نام در یک موسسه، حتماً سرفصل های دوره هایی که می خواهید در آن شرکت کنید را بررسی کنید و مطمئن شوید که آموزش های این دوره می تواند بر کسب و کار شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

3. پشتیبانی آموزشی

یکی از نکات مهم در یک دوره ی آموزشی، پشتیبانی های آموزشی است. شما باید دروسی که به صورت تئوری آموزش دیده اید را در دنیای واقعی به کار بگیرید و بعد از آن بتوانید سوالاتی که در حین کار برایتان پیش می آید را از اساتید بپرسید و به نوعی رفع اشکال کنید. از این رو پشتیبانی آموزشی تاثیر بسیار زیادی دارد.

متاسفانه بسیاری از موسسات آموزشی در ابتدا به اصطلاح در باغ سبز به شما نشان می دهند و شما را ترغیب می کنند که در دوره هایشان ثبت نام کنید اما بعد از آن دیگر شما را به حال خود رها می کنند؛ و این موضوع نمی تواند به پیشرفت شما در کار کمکی کند.

از این رو موسسه ای انتخاب کنید که به پشتیبانی پس از دوره نیز اهمیت زیادی بدهد و شما را در حین کار تنها نگذارد.

مشکلات آموزش مشاور املاک در ایران

4. تخصصی باشد

متاسفانه یکی از مشکلات آموزش مشاور املاک در ایران این است که هیچ آموزشگاه رسمی برای این حوزه وجود ندارد و در نتیجه آموزش های تخصصی ارائه نمی دهند.

بسیاری از موسسات فعال در زمینه ی آموزش مشاور املاک مشاورینی هستند که به طور همزمان با کار در املاک خود، به کارآموزان آموزش هم می دهند که نمی تواند برای آنها مفید باشد؛ زیرا بیشتر این مشاوران اصول تدریس را بلد نیستند.

به دنبال موسسه ای باشید که آموزش مشاور املاک در آن به صورت تخصصی انجام شود. در این صورت می توانید مطمئن باشید که زیر نظر افرادی آموزشی می بینید که خودشان برای این کار آموزش های لازم را دریافت کرده اند و می توانند شما را به خوبی در مسیر کاریتان هدایت و راهنمایی کنند.

5. سابقه ی درخشان

یکی دیگر از ویژگی های یک موسسه ی آموزش مشاور املاک حرفه ای، داشتن سابقه ی کاری درخشان است. شما می توانید به خوبی از نظرات شرکت کننده های قبلی به موثر بودن آموزش های آنها پی ببرید و ببینید که این آموزش ها تا چه حد توانسته در شیوه ی کسب و کارشان تحول ایجاد کند.

موسسه آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی

به جرات می توانیم بگوییم یکی از بهترین موسسات در زمینه ی آموزش مشاور املاک، آموزشگاه مشاور املاک آقای امید ابراهیمی است. یک آموزشگاه تخصصی برای ارائه ی آموزش های مبتدی و حرفه ای در زمینه ی مشاور املاک که نه تنها در آن می توانید تمام مهارت های مربوطه را آموزش ببینید، بلکه حتی فراتر رفته و با مهارت های بازاریابی و تبلیغاتی به شیوه ای نوین و موثر آشنا می شوید.

این موسسه بسته به نیاز شما دوره های مختلفی دارد اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافت آموزش مشاور املاک در گام اول در دوره ی آموزش حرفه ای این موسسه شرکت کنید. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم که این دوره شامل چه سرفصل هایی است و چطور می تواند به شما در پیشرفت کاریتان کمک نماید.

موسسه آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی

دوره آموزش مشاور املاک حرفه ای

یکی از دوره های آموزشی بسیار کاربردی در موسسه ی آموزش مشاور املاک ابراهیمی، دوره ی آموزش حرفه ای است که برای شروع بسیار مفید است و پیشنهاد می شود که اگر قصد موفقیت در این حوزه ی کاری را دارید، حتماً در آن شرکت کنید. این دوره شامل پنج ورکشاپ مختلف است که به شرح زیر می باشند:

1. دیجیتال مارکتینگ املاک

امروزه دیگر اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارهای مختلف بر کسی پوشیده نیست. یکی از معتبر ترین تعریف برای این سبک از بازاریابی عبارت است از: «هرگونه‌ بازاریابی محصولات و خدمات که از طریق دستگاه‌ های الکترونیکی انجام شود».

شاید تعریف آن به نظر ساده برسد اما این مبحث بازاریابی بسیار پیچیده و مفصل است و حتماً باید زیر نظر افراد متخصص در همین زمینه آموزش داده شود. در این بخش از دوره ی حرفه ای موسسه ی آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی، به بازاریابی صنایع املاک و مستغلات در دنیای مجازی پرداخته می شود.

همانطور که شما می دانید مشتریان مجازی، امروزه گروهی از قدرتمندترین مشتریان هر کسب و کاری را شامل می شوند؛ و در بین فضاهای مجازی، می‌ توان اینستاگرام را به جرات قدرتمندترین نرم افزار دانست. از این رو در این دوره به بازاریابی اینستاگرامی به طور ویژه پرداخته می شود.

در این بخش به شما به صورت صفر تا صد توضیح داده می شود که چطور یک پیج اینستاگرامی بسازید، چطور پست و استوری بگذارید و چطور محتوا تولید کنید تا بالاترین میزان لایک و کامنت را بدست آورید و حتی چطور کاری کنید که صفحه ی شما در اکسپلور دیده شود.

در پایان این ورکشاپ شما یاد می گیرید که چطور به جای مشتریان آفلاین، بر مشتریان آنلاین که به مراتب گسترده تر و قدرتمندتر هستند تمرکز کنید و بتوانید آنها را جذب کنید.

مدرس این دوره آقای رضا رفیعی است. ایشان موسس مجموعه های سوشال و اینستاسنتر هستند و به بیش از 5 هزار پیج اینستاگرامی فعال در زمینه ی کسب و کار اینستاگرامی مشاوره داده اند. همچنین بیش از 15 هزار ساعت سخنرانی آموزشی را در کارنامه ی کاری خود دارند و به بسیاری از برندهای معتبر تجاری مشاوره ی شغلی داده اند. از این رو می توانید از کیفیت آموزشی ایشان کاملاً مطمئن باشید.

2. رفتار شناسی املاک طبق الگوی جهانی DISC

شخصیت شناسی و رفتارشناسی دیسک یکی از قدیمی ترین الگوهای رفتارشناسی در دنیای روانشناختی است که تحولات زیادی در این رشته ایجاد کرده است. در این ایده چهار الگوی شخصیتی تعریف شده و انسان های مختلف را در این چهار گروه دسته بندی می کند.

در شغل مشاوره املاک، شما با افراد زیادی در ارتباط هستید و هر کدام از آنها الگوهای رفتاری ویژه ی خود را دارند و شما نمی توانید به شیوه ای یکسانی با همه ی آنها برخورد کنید و به نتیجه برسید. به عنوان یک مشاور حرفه ای و بخشی از آموزش مشاور املاک شما باید این الگوهای شخصیتی را بیشتر بشناسید و بدانید که با هر کدام از آنها چطور برخورد کنید.

دوره آموزش مشاور املاک حرفه ای

متاسفانه بیشتر افرادی که در زمینه ی مشاور املاک فعالیت دارند با همه ی مشتریان به یک شیوه برخورد می کنند و همین موضوع باعث می شود که آنها را از دست بدهند زیرا مشتری حس می کند که مشاور نیازهایشان را درک نمی کند. ورک شاپ رفتار شناسی در دوره ی VIP موسسه ی آموزشی امید ابراهیمی به آموزش الگوهای رفتارشناسی دیسک می پردازد و از این رو شما می توانید در پایان این دوره، شناخت بسیار بهتری نسبت به مشتریانتان بدست آورید.

در این دوره ها شما نحوه ی برخورد با هر کدام از این گروه ها را آموزش دیده و یاد می گیرید چطور هر کدام از آنها را متقاعد کنید. مدرس ورکشاپ رفتارشناسی، خانم الهام شیخان مدرس و مشاور رفتارشناسی و شخصیت شناسی است که در زمینه ی تدریس اصول مربوطه سابقه ی کار درخشانی دارد.

3. روانشناسی فروش

روانشناسی فروش در واقع استفاده از تکنیک های روانشناسی برای فروش محصولات و خدمات است و به عنوان یک مشاور املاک حرفه ای، شما حتماً باید بر این موضوع تسلط زیادی داشته باشید. در شغل مشاوره املاک بسیار پیش می آید که مشتری به مرحله ی عقد قرارداد نزدیک می شود اما قبل از آن، منصرف شده و همه ی زحماتتان به هدر می رود.

شما باید بدانید چطور مشتریان را مجاب کنید و برای این کار به چه مهارت هایی نیاز دارید. تسلط بر این بخش برای یک مشاور املاک بسیار ضروری است زیرا کلیه ی فعالیت های او در راستای عقد قرارداد انجام می شود و تسلط بر این مباحث به معنای درآمد بیشتر خواهد بود.

در ورکشاپ روانشناسی فروش در دوره ی حرفه ای موسسه ی آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی، بیش از 40 تکنیک کاربردی برای انجام معاملات و فروش به کارآموزان آموزش داده می شود.

بعلاوه شما در این بخش یاد می گیرید که چطور با مشتری به نحوه ی صحیحی برخورد کنید و چطور فایل های خود را به آنها ارائه دهید و به صورت درست آنها را معرفی نمایید.

بعد از گذراندن این دوره شما می توانید یک رابطه ی موثر با مشتری برقرار کنید که به طور صد در صد شما را به نتیجه ی دلخواه برساند. مدرس این ورکشاپ هم خانم الهام شیخان است.

4. ویدیو مارکتینگ و تولید محتوای اینستاگرامی

همانطور که در بالا گفته شد اپلیکیشن اینستاگرام نقش بسیار پررنگی در کسب و کارهای امروزی ایفا می کند و اگر می خواهید بخش بزرگی از مشتریانتان را از دست ندهید، باید نحوه ی کار با این اپلیکیشن را به صورت کاملاً حرفه ای یاد بگیرید و بتوانید خود را در آن برجسته کنید.

در غیر این صورت می توانیم به جرات بگوییم که از جریان کسب و کار امروزی عقب خواهید ماند. تحقیقات نشان داده است که بهترین روش پرزنت کردن خودتان در این اپلیکیشن، استفاده از محتواهای ویدئویی است؛ اما تهیه ی این نوع محتوا هم اصول و قواعد خاص خود را دارد.

دوره ی حرفه ای آموزش مشاور املاک

در ورکشاپ ویدئو مارکتینگ دوره ی حرفه ای موسسه ی آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی شما با نحوه ی قرار گیری در مقابل دوربین، نحوه ی عکاسی درست و جذاب، نحوه ی ساخت تیزر با موبایل و حتی جملاتی که باید در یک تیزر به کار ببرید آشنا خواهید شد.

پس از گذراندن این دوره و استفاده از نکاتی که در کلاس گفته می شود خواهید دید که این مهارت ها تا چه حد به بیشتر دیده شدن در فضای مجازی کمک خواهند کرد و چطور می توانید توجه مشتریان مجازی را به خود جلب کرده و درآمدتان را افزایش دهید.

متاسفانه بیشتر افرادی که در زمینه ی املاک و مستغلات فعالیت دارند روش های تولید تیزرهای موثر را نمی دانند و از این رو سرمایه ی زیادی را در این راه از دست می دهند. هدف اصلی از ‌آموزش های این ورکشاپ، جلوگیری از هدررفت سرمایه است. مدرس این ورکشاپ مهندس امید ابراهیمی است.

5. ورکشاپ حقوقی

آخرین ورکشاپ در دوره ی حرفه ای آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی، ورکشاپ حقوقی است که مبحث بسیار مهمی در زمینه ی مشاوره ی املاک است.

متاسفانه بیشتر مشاورین اهمیت مسائل حقوقی را نادیده می گیرند. باید بدانید گاهی جا به جایی کلمات و استفاده از برخی از عبارت ها در یک سند می تواند شرایط را به طور کامل تغییر دهد و باعث بروز مشکلات بسیار زیادی می شود.

شما باید اطلاعات حقوقی خود را بالا ببرید؛ اولاً به این خاطر که به صورت ناخواسته منجر به ضرر مالی مشتریانتان نشوید، دوماً یک مشاور برجسته شوید و مشتری بتواند به شما اعتماد کند.

مسائل حقوقی در زمینه ی قراردادهای خرید و فروش املاک و مستغلات بسیار پیچیده و گسترده هستند. در این ورکشاپ این نکات و قوانین در سطح مبتدی آموزش داده می شوند به طوری که شما بتوانید اطلاعاتی کلی برای شروع کار را داشته باشید. اگر می خواهید یک مشاور املاک باشید و به کسی مشاوره بدهید باید اطلاعات حقوقی بسیار بیشتری از آنها داشته باشید. در نتیجه مطالعه و تحقیق در این زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد.

شما در این دوره یاد می گیرید که چطور مسائل حقوقی را به نحوی برای مشتری توضیح دهید که او تحت تاثیرتان قرار بگیرد و به این باور برسد که شما در این زمینه بسیار با تجربه هستید و با همکاری با شما دچار ضرر مالی نخواهد شد.

سند خوانی، آشنایی با مسائل حقوقی پایه، مانند اسناد اوقاف، بنیاد و…، تفاوت چک، سفته و… از جمله مباحثی است که در این ورکشاپ حقوقی به آن پرداخته خواهد شد. با این حال باید توجه داشته باشید که این ورکشاپ، یک ورکشاپ پایه است و اگر می خواهید به صورت حرفه ای در این زمینه اطلاعات داشته باشید باید در دوره های تخصصی تر این موسسه شرکت کنید.

نکته ی بسیار درخشان در مورد ورکشاپ مسائل حقوقی در موسسه ی آموزش مشاور املاک امید ابراهیمی، مدرس با سابقه ی آن است. دکتر محمد الماسی تدریس این دوره را به عهده دارند که به جرات می توان گفت یکی از ده وکیل ملکی برتر ایران هستند. دکتر الماسی وکیل پایه یک دادگستری است و به خوبی با مسائل قضایی مربوط به قراردادهای ملکی آشنایی دارند و از سال 92 به عنوان مدرس اتحادیه ی مشاورین املاک در حال فعالیت هستند.

ثبت نام در دوره های آموزش مشاور املاک

دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای تنها یکی از دوره های آموزشی در موسسه ی آقای ابراهیمی است و دوره های مختلف دیگری نظیر دوره ی آموزش مشاور املاک حرفه ای، دوره ی پیشرفته ی حقوقی املاک، دوره ی بیزینس کوچینگ املاک، دوره ی منتورینگ مشاور املاک و… نیز در آن وجود دارد.

برای اینکه بدانید کدام دوره ها برای شما مناسب است، کافی است از طریق همین سایت مشخصات خود را ثبت کنید تا کارشناسان این شرکت با شما تماس بگیرند و شما را در انتخاب دوره ی مناسب راهنمایی کنند.

بعد از این که دوره ی آموزشی مناسب شما مشخص شد تنها کافی است به صفحه ی مخصوص همان دوره بروید و در لینک ثبت نام، آن را به سبد خریدتان اضافه کنید. بعد از آن می‌توانید با ورود به سبد خرید، فرایند ثبت نام را با پر کردن اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه تکمیل نمایید. هزینه ی شرکت در دوره های آموزش مشاور املاک مختلف به تعداد جلسات و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می‌ گیرد، بستگی دارد.

دوره های این آموزشگاه در شهر تهران برگزار می شود و به دلیل ماهیت این شغل و آموزش ها، پیشنهاد کارشناسان موسسه این است که افراد تا حد امکان در کلاس ها حضوری شرکت داشته باشند؛ اما برای آن دسته از افرادی که توانایی شرکت در این کلاس ها را ندارند، دوره های غیر حضوری نیز در نظر گرفته شده است که می توانید از طریق تماس با کارشناسان مجموعه از شرایط آنها نیز مطلع شوید.

سخن پایانی

در دنیای امروزی همه چیز به سمت تخصصی شدن پیش می رود. مشاوره املاک نیز از این قانون مستثنی نیست. برای آنکه بتوانید مشاوره های مناسبی ارائه بدهید و مشتریان بیشتری به خود جذب کنید، باید آموزش های لازم برای این کار را ببینید. باید مشخصه ای داشته باشید که شما را در بین سایر رقبا برجسته کند و آن هم آموزش مشاور املاک است.

با شرکت در دوره های آموزشی مناسب، شما می‌ توانید به فعالیت های خود جهت داده و در مسیر درستی قرار بگیرید. تنها کافی است موسسه ی آموزشی درست برای این کار را انتخاب کنید. بدین صورت نه تنها آموزش های کاملاً علمی و تخصصی دریافت خواهید کرد، بلکه مطمئن خواهید بود که پول خود را در جای مناسبی سرمایه گذاری کرده اید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.4/5 - (14 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *