بهترین آموزش فروش ملک سال 1400

شغل مشاوره ی املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

3.1/5 - (14 امتیاز)
نیاز انسان ها به مسکن از دیرباز سبب شده است که همواره به دنبال بهترین مکان ها برای زندگی و کار باشند. از این رو شغل مشاور املاک بسیار حائز اهمیت و غیرقابل حذف است. آموزش فروش ملک برای یک مشاور املاک بسیار ضروری است چرا که از مهم ترین وظایف مشاور املاک در آینده محسوب می شود.

از دلایل اصلی ای که افراد برای فروش ملک به دفاتر املاک مراجعه می کنند، تکنیک های فروش ملک است که مشاوران به کار می گیرند. بدین وسیله یک معامله ی پرسود هم برای فروشنده و هم برای خریدار رقم خواهد خورد.

آموزش فروش ملک

5 نکته ی مهم در آموزش فروش ملک

فروش موفق و پرسود یک ملک، ترفندها و استراتژی های خاص خود را دارد. در اینجا به چند نکته و ترفند که در آموزش خرید و فروش ملک ضروری است می پردازیم.

پوشش رسمی و مناسب

شاید چندان مهم به نظر نرسد اما یکی از نکات اصلی در آموزش حرفه ای فروش ملک، نحوه ی لباس پوشیدن یک مشاور املاک است. پوشش رسمی و ظاهری مناسب سبب جلب اعتماد مشتری می شود و تاثیر به سزایی در قبول کردن حرف های شما دارد؛ بنابراین یکی از نکاتی که در آموزش فروش ملک به مشاوران گفته می شود داشتن پوشش شیک و رسمی چه در داخل دفتر و چه در معرفی ملک است.

داشتن اعتماد به نفس و حفظ آرامش

از مهم ترین مسائلی که در آموزش فروش ملک به مشاوران گوشزد می شود، بالا بردن اعتماد به نفس است.

اگر یک مشاور از خود و صحبت های خود مطمئن نباشد، نباید انتظار جلب اعتماد مشتری را نیز داشته باشد. نحوه ی برخورد شما، ارتباط چشمی و زبان بدنتان از جمله عواملی است که در مرکز توجه مشتری قرار دارد.

در صحبت کردن و عقد قرارداد عجول و دستپاچه نباشید، با آرامش و محکم صحبت کنید. صاف بنشینید و با نگاه کردن به چشم های مشتری او را از خوب پیش رفتن کارها مطمئن کنید. با وجود ده ها دفتر املاک در هر منطقه، کاری کنید که از انتخاب کردن شما راضی باشد.

شنونده باشید

اجازه دهید مشتری صحبت کند و به خواسته های او خوب گوش دهید. این کار علاوه بر این که موقعیت شما را تحکیم خواهد کرد، این حس را در مشتری القا می کند که خواسته هایش مورد توجه واقع شده.

ارائه ی پیشنهاد مناسب با سطح مالی مشتری

یکی دیگر از مطالب اموزش خرید و فروش ملک، ارائه ی گزینه های مناسب با سطح مالی مشتری است. پس از این که از نیازهای مشتری آگاه شدید و سطح مالی او را سنجیدید، باید ملک متناسب با او را معرفی کنید.

به نفع دو طرف قرارداد کار کنید

در آموزش فروش ملک، به مشاوران آموخته می شود که یک معامله ی پرسود برای دو طرف قرارداد رقم بزنند. دلسوزی و توجه شما نباید فقط برای فروشنده باشد بلکه باید به نفع خریدار نیز کار کنید. به تدریج این شیوه ها علاوه بر موفقیت روز افزون شما، سبب جذب مشتری های بیشتر نیز خواهد شد.

اموزش خرید فروش ملک

چگونه یک فروش ملک موفق داشته باشیم

بسیاری از مشاوران مهارت های بالا را رعایت می کنند اما مجدداً در فروش ملک دچار مشکل می شوند. آموزش فروش ملک در یک آموزشگاه معتبر، می تواند یک مشاور را از هر لحاظ برای معامله آماده کند. آموزشگاه املاک مهندس امید ابراهیمی با اساتیدی مجرب، تمام جنبه های یک قرارداد را به مشاورین املاک می آموزد تا بتوانند به خوبی یک معامله را انجام دهند.

اگر شما هم از افرادی هستید که در عقد یک قرارداد دچار مشکل می شوید، به احتمال زیاد یکی از اشتباهات زیر را در کار خود انجام می دهید.

 • همان طور که در بالا ذکر شد، شنونده خوب بودن از ویژگی های مهم یک مشاور است. شما باید نیاز و خواسته های مشتری خود را بشناسید و بر حسب آن خانه و ملک معرفی کنید‌.

اگر مشتریان زیادی دارید و هر کدام پس از بازدید از دفتر املاک و مشاهده ی گزینه ها دیگر بازنگشته اند، احتمالا در شناخت نیاز آن ها اشتباه کرده اید. شما باید بتوانید مشتری را در دفعه ی اول جذب کنید. با معرفی گزینه های اشتباه به او تنها سبب از بین بردن شانس خود می شوید و مشتری را به دفتر املاک دیگری می فرستید.

 • از جمله تکنیک های فروش ملک در آموزش خرید و فروش ملک، داشتن قدرت کلام است. یک مشاور املاک باید بتواند با صحبت های خود مشتری را قانع کند، دلایل متعدد بیاورد و زوایای مثبت کار را نشان دهد تا در نهایت معامله انجام شود.

تنها با لبخند زدن و گوش دادن کاری پیش نمی رود. یک مشاور قدرتمند از چیزهایی که شنیده است استفاده می کند تا مشتری خود را جذب کند.

 فروش ملک با تبلیغ های اینترنتی

 • یکی دیگر از شگردهایی که در آموزش فروش ملک وجود دارد و مشاورین آن را نادیده می گیرند، داشتن روحیه و انگیزه ی مثبت است. یک مشاور املاک باید با روحیه و عشق کار کند. توجه خود را به کار بدهد و با خوشرویی با مشتری برخورد کند.

مشاور املاک باید بتواند به مشتری روحیه ی زندگی و حالتی احساسی دهد تا او را به خرید و انجام معامله سوق دهد.

 فروش ملک با تبلیغ های اینترنتی

امروزه اینترنت در همه ی ابعاد زندگی انسان ها رخنه کرده است. تمامی کارها با جست و جو در گوگل و به صورت آنلاین انجام می شود. در این میان املاک و مستغلات نیز مستثنا نیستند.

بسیاری از دفاتر املاک با انتشار آگهی های خود در اینترنت از این روش نوین برای افزایش فروش و موفقیت خود استفاده می کنند. البته هستند دفاتر املاکی که همچنان فقط از روش های سنتی و کم کارآمد استفاده می کنند و در نتیجه نتیجه ی دلخواه را نیز نمی گیرند.

همچنین باید گفت که استفاده صحیح از اینترنت برای تبلیغ نیز خیلی آساک نیز و نیازمند آموزش فروش ملک به صورت اینترنتی است. استفاده ی نادرست از این فضا فقط اتلاف وقت و صرف انرژی را به همراه خواهد داشت.

اگر قادر به استفاده صحیح از اینترنت باشید و آموزش فروش حرفه ای ملک از این طریق را بدانید، می توانید از دیگر فضاهای پرمخاطب همچون شبکه های مجازی ای مثل:

 • اینستاگرام
 • کانال های تلگرامی

و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

آموزش تبلیغ و فروش ملک به روش های آنلاین

با گسترش و همه گیری موبایل های هوشمند، اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی در کشور ایران نیز بسیار رونق پیدا کرده است. از این رو آموزش فروش ملک به روش آنلاین و اینترنتی بسیار حائز اهمیت است.

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی با آموزش مشاوران املاک، آن ها را با جدیدترین شیوه های بازاریابی و مارکتینگ آشنا می کند. بدین ترتیب مشاوران املاک می توانند در فضای مجازی نیز بالاترین عملکرد و بازدهی را داشته باشند.

از جمله تکنیک های فروش ملک به روش اینترنتی می تواند به موارد زیر اشاره کرد.

 • شناخت رقیبان

شناخت رقیب ها یکی از بهترین راه ها برای آمادگی است تا بدانید که چگونه پیش بروید.

 • استفاده از سئو سایت

استفاده از استراتژی هایی که سایت شما را به یک صفحه ی محبوب در گوگل تبدیل می کند، برای دیده شدن بسیار ضروری است.

 • استخدام یک کارشناس تولید محتوا

یک کارشناس محتوا که بتواند محتواهای مفید و اصولی برای صفحه ی شما آماده کند لازم است. همچنین یک کارشناس محتوا می تواند وقت و انرژی مورد نیاز را برای پیشرفت سایت شما انجام دهد‌.

مزایای تبلیغ و فروش ملک به روش آنلاین

مزایای تبلیغ و فروش ملک به روش آنلاین

یکی از علت هایی که در آموزش فروش ملک به مشاوران استفاده از اینترنت پیشنهاد می شود مزایای آن است. آموزشگاه امید ابراهیمی با بررسی منافع مشاوران و مزایای این روش های اینترنتی، مشاوران را به درستی راهنمایی می کند.

از جمله مزایای فروش ملک به روش اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی مالی

یکی از مزایای تبلیغ اینترنتی کاهش هزینه ها است. کاهش هزینه های سنگینی چون تراکت ها، بنرها و کارت های ویزیت.

 • صرفه جویی در وقت

تبلیغ اینترنتی با امکان انتشار یک پست که به سرعت در فضای مجازی پخش می شود و سطح وسیعی از کاربران آن را خواهند دید، صرفه جویی بزرگی در وقت و زمان است.

 • انتشار در هر زمان و مکان

تبلیغ اینترنتی با قابلیت انتشار در هر زمان و مکانی، دست مشاورین را بسیار باز گذاشته است.

 • انتشار در سطح وسیع

تبلیغ سنتی فقط در یک منطقه خاص منتشر می شود اما تبلیغ اینترنتی نه تنها توسط افراد منطقه و کشور، بلکه توسط افراد خارج از کشور نیز قابلیت رویت دارد.

و ده ها مزیت دیگر که با انجام تبلیغ اینترنتی نصیب مشاوران املاک می شود.

معایب تبلیغ اینترنتی

در کنار مزیت هر چیزی، معایب آن نیز وجود دارد و این اصل در مورد تبلیغ اینترنتی نیز صدق می کند. از جمله این معایب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نشر اکاذیب و اطلاعات غلط و دروغ در مورد ملک ها

این گزینه یکی از شیوه های کلاهبرداران است؛ بنابراین افراد باید پیش از خرید از معتبر بودن آن دفتر املاک و اطلاعات منتشر شده مطمئن شوند.

 • نشر تصاویری دستکاری شده و دروغین

یکی دیگر از روش ها برای جذب مشتری و انجام کلاهبرداری استفاده از عکس های دروغین است.

بنابراین اینترنت در کنار مزایای خود، معایبی نیز دارد. آموزشگاه املاک امید ابراهیمی با آموزش اصولی و اخلاقی استفاده از بازاریابی، مارکتینگ و فضای مجازی مشاوران املاک را برای ورود به این حوزه آماده می کند.

فروش ملک در کشورهای اروپایی

فروش ملک در کشورهای اروپایی

شاید در ابتدا گمان کنید که شغل مشاوره ی املاک بسیار آسان است و هر کسی می تواند از پس آن بربیاید؛ اما در حقیقت باید گفت، کسانی که بدون اموزش خرید و فروش ملک و آموزش حرفه ای فروش ملک به این کار روی آورده اند، پس از مدتی با شکست روبرو خواهند شد.

نه تنها در کشور ایران بلکه در کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز مشاورین املاک به آموزش فروش ملک نیازمند هستند. یک مشاور املاک در آنجا نیز از تکنیک های فروش ملک استفاده می کند تا بتواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

همچنین مشاورین املاک در اروپا ابتدا باید در یک آزمون کلی شرکت کنند تا بتوانند مجوز کار به عنوان یک مشاور املاک را کسب کنند.

از جمله تکنیک هایی که مشاورین املاک خارجی نیز رعایت می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مذاکره ی قوی

تکنیک مذاکره ی قوی در موفقیت یک قرارداد نقش مهمی دارد.

 • معرفی و نمایش ملک

معرفی و نمایش ملک و زمین به مشتری نیازمند مهارت های لازم است. داشتن اعتماد به نفس و یک سخنرانی خوب از شرط های یک معرفی خوب است.

 • دانش کافی از بازار محلی

شناخت بازار محلی، آشنایی با قیمت های منطقه و ملک ها از مهم ترین دلایل موفقیت مشاور املاک خواهد بود.

البته گفتنی است که این موارد در ایران نیز بسیار تاثیرگذار و جوابگو خواهند بود.

بهترین آموزش فروش ملک

بهترین آموزش فروش ملک سال 1400

اگر به دنبال یک آموزشگاه معتبر و بهترین آموزش فروش ملک سال 1400 می باشید، پیشنهاد ما به شما آموزشگاه املاک مهندس امید ابراهیمی است. این آموزشگاه به چندین دلیل گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود:

 • بهره گیری از شیوه های نوین تدریس

اساتید این آموزشگاه با بهره گیری از شیوه های نوین تدریس برای یادگیری هر چه بیشتر و بهتر دانش پذیران تلاش می کنند.

 • مطالب به روز و مورد نیاز مشاورین املاک

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی در کنار آموزش مطالب مفید سنتی و آموزش فروش ملک، به آموختن درس ها و دانش های نوین مشاوره ی املاک نیز می پردازند. بدین ترتیب یک مشاور از تمامی جهات برای حضور در حوزه ی کاری آماده می شود. از جمله مطالب به روز می توان به استفاده صحیح از فضای مجازی برای پیشرفت نام برد.

 • اساتیدی حرفه ای، با سابقه و مجرب

اساتید حاضر در این آموزشگاه بسیار ماهر و کارآزموده می باشند و با داشتن سابقه ای درخشان در خدمت دانش پذیران می باشند.

 • ارائه مدرک معتبر

پس از پایان دوره ها می توانید با دریافت مدرک معتبر در بازار کار حاضر شوید.

 • معرفی به کار پس از پایان دوره ها

یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی دوره های آموزشگاه امید ابراهیمی، معرفی به کار پس از پایان کلاس ها است. شما می توانید با عقد قراردادی یک ساله در دفاتر املاک مشغول به کار شوید. مشاوران می توانند با استفاده از مهارت های آموخته از دوره ها، از همان ابتدا به کسب درآمد چندین میلیونی دست یابند‌.

دوره های آموزش مشاور املاک

دوره های آموزش مشاور املاک

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی دوره های آموزش مشاور املاک را در دو سطح مبتدی و حرفه ای برگزار می کند. بدین ترتیب افراد می توانند با توجه به سطح دانش خود، در دوره ی متناسب شرکت نمایند.

دوره ی مقدماتی املاک

دوره آموزشی مشاور املاک مبتدی به دانش های پایه ای و اساسی ای که هر مشاور در کار املاک باید بداند می پردازد‌. از جمله این آموزش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ورکشاپ دیجیتال مارکتینگ املاک

از مهم ترین بخش های دوره ی مبتدی می توان به این گزینه اشاره کرد. در حالی که تعدادی از مشاورین قدیمی همچنان به روش های سنتی تبلیغ وابسته اند، آموزشگاه املاک امید ابراهیمی با آموزش بازاریابی املاک در فضای مجازی به پیشرفت هر چه بیشتر مشاوران کمک می کند. همچنین آموزش فروش ملک نیز به روش های اینترنتی به دانش پذیران آموخته می شود.

رفتارشناسی طبق الگوی جهانی دیسک

از گزینه های های نوین آموزش فروش ملک و کسب و کار املاک، رفتارشناسی است. این حوزه با پایه ی از شناخت افراد، به دانش پذیران می آموزد که با مشتریان گوناگون چطور رفتار کنند تا بهترین نتیجه را کسب نمایند.

آموزش فروش ملک و کسب و کار املاک

روانشناسی فروش

در این بخش از آموزش فروش ملک، تکنیک های برخورد با مشتری، نحوه ی معرفی ملک ها و ده ها مطالب مفید دیگر آموزش داده می شود.

ویدیو مارکتینگ و تولید محتوای اینستاگرام

یکی از مهم ترین بخش های تبلیغ اینترنتی استفاده از اینستاگرام است. در این بخش از آموزش ها به مواردی چون نحوه ی عکاسی، چگونگی قرار گیری در مقابل دوربین، ساخت تیزر و درس های کاربردی دیگر پرداخته می شود.

ورکشاپ حقوقی

این بخش از آموزش ها به مسائل پایه ای و اساسی حقوقی پرداخته می شود که یادگیری آن ها برای افراد مبتدی بسیار ضروری است.

دوره ی پیشرفته یا حرفه ای مشاور املاک

در کنار آموزش فروش ملک و کسب و کار املاک مبتدی که برای تازه کارها در نظر گرفته شده است، دوره ی پیشرفته برای افرادی است که به دنبال گسترش دانش خود می باشند. دوره آموزش مشاور املاک حرفه ای به افراد کمک می کند تا هر چه بهتر و بیشتر کسب درآمد کنند.

از جمله ورکشاپ های تخصصی این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ورکشاپ زبان بدن در املاک

همان طور که از نام ورکشاپ مشخص است، این دوره برای آموزش زبان بدن به مشاورین املاک است. با استفاده از این آموزش ها، مشاوران می آموزند که زبان بدن مشتری را فهمیده و مطابق آن رفتار کنند. همچنین کمک می کند که در حین فروش ملک زبان بدن مناسب و درستی داشته باشند‌. مشاورین می آموزند که با زبان بدن مناسب، حس خوب و اطمینان خاطر را به مشتری القا کنند.

اگر به دنبال ترقی ای خاص هستید، حضور در این دوره ی منحصر به فرد و درجه یک را از دست ندهید.

فروش ملک

ورکشاپ فن بیان

این دوره یکی از اصلی ترین مباحث برای یک مشاور املاک است. فن بیان از مهم ترین خصوصیاتی است که سبب موفقیت و پیشرفت می شود و برای تمامی مشاورین املاک ضروری است.

در این ورکشاپ، مشاوران نحوه ی صحیح سخنوری در جلسات مهم کاری را می آموزند‌. همچنین با رعایت اصول فن بیان سبب می شوند مشتری بیشتر جذب شده از مکالمات خسته نشود. حضور در این دوره سودآوری و درآمد بیشتر را برای مشاورین املاک در پی خواهد داشت.

ورکشاپ رازهای اتاق قرارداد

یکی دیگر از ورکشاپ های ضروری برای هر مشاوری که به دنبال پیشرفت های بیشتر و بزرگتر در کار خود است، ورکشاپ رازهای اتاق قرارداد می باشد.

در این دوره شما تمامی مطالب مربوط به اتاق قرار داد را خواهید آموخت. همچنین شما می توانید از رمز و رازهایی که تا به حال هیچ یک از مدیران و مشاوران از آن ها صحبت نکرده اند آگاه شوید.

مدرسان حرفه ای آموزشگاه املاک امید ابراهیمی به شما می آموزند که از چه تکنیک هایی برای رسیدن به درآمد عالی استفاده کنید و در نهایت یک قرارداد را با موفقیت تمام کنید.

اگر شما نیز به دنبال یادگیری این رازها و روش های جدید آموزش فروش ملک هستید، حضور در این دوره ها را از دست ندهید.

ورکشاپ نورومارکتینگ

یکی دیگر از دوره های منحصر به فرد آموزشگاه امید ابراهیمی برای آموزش فروش ملک و سودآوری بیشتر، دوره ی نورومارکتینگ یا بازاریابی عصبی و بازاریابی چریکی در املاک است.

در این ورکشاپ شما با نحوه ی کار کردن بر روی ضمیر ناخودآگاه مشتری آشنا می شوید و در نتیجه قادر خواهید بود شرایط را طبق خواست و میل خود پیش ببرید.

همچنین در بازاریابی چریکی که مختص بازار رکود است، شما با نحوه ی بازاریابی و بازارسازی قوی آشنا می شوید و در نتیجه می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید.

روش های جدید آموزش فروش ملک

ورکشاپ پرسنال برندینگ

اگر در سال 1400 به دنبال پیشرفت چشمگیری هستید، گذراندن این دوره را از دست ندهید. با آموزش این ورکشاپ، شما می توانید خود را به عنوان فردی که در حوزه ی املاک مشغول است به یک برند مطرح تبدیل کنید.

در نتیجه ی این برند سازی شما می توانید درآمد بالایی را از کار خود به دست آورید، درآمدهای چندین میلیونی کسب کرده و گوی سبقت را از رقبا بربایید.

انتخاب یک آموزشگاه معتبر برای گذراندن دوره های آموزش فروش املاک و دیگر قابلیت های یک مشاور بسیار مهم است. آموزشگاه های متقلب بسیاری وجود دارد که با نام آموزش های کاربردی، تنها هزینه های هنگفتی را از شما دریافت خواهند کرد و در نهایت نیز مطالب کاربردی ای به شما نخواهند آموخت.

این مقاله برایتان مفید بود؟
3.1/5 - (14 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11149

2 پاسخ

 1. سلام و عرض ادب خدمت شما. خواستم شرایط و هزینه و مکان دوره آموزشی املاک مبتدی را بپرسم. ممنون میشم از پاسخگویی شما.

  1. سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شماره 02188484070 تماس بگیرید یا شماره تماس خودتون رو در بخش درخواست مشاوره ثب نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *