برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق

برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
4.1/5 - (10 امتیاز)

یکی از جذاب ترین جنبه های کار به عنوان یک مشاور املاک و مستغلات، متفاوت و متنوع بودن هر روز کاری است. برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق به گونه ای است که مشاوران با افراد جدید ملاقات می کنند، مکان های جدید را می بینند و به نیاز های متغیر خریداران و فروشندگان پاسخ می دهند که این اغلب به معنی تغییر برنامه کاری در آخرین لحظات است.

در حالی که هیچ روز معمولی برای متخصصین املاک و مستغلات وجود ندارد، تعدادی وظایف مشترک وجود دارد که بیشتر آژانس های املاک و مستغلات باید به طور منظم و روزانه انجام دهند. در این مقاله می خواهیم برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق را برای شما بازگو کرده و کار هایی که باید در طول روز انجام دهید را یادآوری نماییم. پیشنهاد می کنیم برای تنظیم برنامه روزانه خود و استفاده از تایم کاری به بهترین نحو، این مقاله جذاب را از دست ندهید.

برنامه روزانه یک مشاور املاک

برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق چگونه است؟

آیا می خواهید شغل مشاوره املاک و مستغلات را شروع کنید و مطمئن نیستید که چه انتظاراتی دارید و چگونه برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق را برای خود برنامه ریزی کنید؟ ما به شما خواهیم گفت تا از یک سردرگمی بزرگ رهایی یافته و با یک برنامه ریزی دقیق، به موفقیت روزافزون دست یابید.

شما به عنوان یک مشاور املاک و مستغلات تازه کار، میانگین ساعات یک روز کاری را به چند بخش تقسیم خواهید نمود. شما صبح خود را صرف ایجاد روش های نوین، تاکتیک های جدید و آینده نگری خواهید کرد. سپس در تایم بعد از ظهر، تمرکز خود را به سمت عوایدی که باعث درآمد می شود، مانند جلسات و قرارهای مشتریان خود معطوف می کنید.

در طول روز نیز به صورت پراکنده فعالیت هایی مانند زمان صرف غذا، سرگرمی ها و گذراندن اوقات با خانواده می شود. بیایید نحوه برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق را شرح دهیم.

 5 تا 8 صبح بیدار شوید و روز خود را آغاز کنید

متخصصین املاک و مستغلات برای رسیدن به موفقیت در حرفه خود، معمولا صبح زود از خواب بیدار می شوند؛ بنابراین شما باید آماده باشید تا بتوانید بین ساعت 5 تا 8 صبح بیدار شوید.

ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد تا به برنامه یک مشاور املاک موفق عادت کنید. در این مدت، آنچه را که برای شروع روز کاری خود لازم است با کمترین فشار روانی و عجله ای انجام می دهید یک نرمش صبحگاهی و صبحانه سالم می تواند روز با نشاطی را برای شما به ارمغان بیاورد.

8 تا 11 صبح زمان مطالعه و جستجوی اطلاعات است

بهترین زمان برای مطالعه، افزایش دانش، تولید محتوا های جدید و جستجوی اطلاعات، تایم صبح می باشد. چرا که در این زمان یادگیری بهتر و عمیق تر بوده و همچنین تعداد مراجعه کنندگان بسیار کم است. در نتیجه با تمرکز بیشتر می توانید به مطالعه روزانه خود بپردازید. شما باید روابط اجتماعی خود را گسترش داده تا مشتریان بیشتری به خود جذب کنید و این تایم بهترین زمان برای انجام این فعالیت است.

مشاور املاک و مستغلات

11 صبح تا 12 ظهر تایم استراحت

برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق قابل انعطاف بوده و شما به عنوان یک مشاور املاک و مستغلات می توانید آن را با توجه به شرایط و نیاز خود تغییر دهید. پس از فعالیت طولانی مدت، نیاز به تایم استراحت یک ساعته دارید و می توانید در این تایم استراحت یک ساعته کار های عقب افتاده خود را انجام داده یا قرار ملاقات با سایر همکاران در آژانس های املاک و مستغلات یا یکی از اعضای بنگاه املاک شما یا یک شریک وابسته در صنعت مرتبط مانند بانک ها یا بیمه را ترتیب دهید.

12 تا 6 بعد از ظهر تایم قرار ها و جلسات با مشتریان

با یک استراحت و صرف ناهار آرامش بخش، پرانرژی تر از سایر زمان های دیگر، آماده اید که بقیه روز خود را با آرامش و جدیت سپری کنید. این تایم چهار ساعته در بعد از ظهر شما ثمره فعالیت هایی است که صبحگاه انجام داده اید.

بعد از ظهر ها باید حول محور لیست ارائه ها، جلسات اولیه با خریداران جدید، بازدید از املاک و واحد های مسکونی، برگزاری قرار ملاقات و تماس با پیمانکاران باشد. اگر در این بازه زمانی جلسه یا قرار ملاقات ندارید، می توانید از این زمان استفاده کنید تا کمی بیشتر به جستجوی املاک و مستغلات بپردازید.

متخصصین املاک و مستغلات

6 بعد از ظهر تا 9 شب تایم بیشتری برای شما!

روز شما تقریبا تمام شده است و اگر خوش شانس باشید، بازدید ها و قرار های ملاقات شما تا ساعت 6 بعد از ظهر یا زودتر به پایان رسیده است. ساعات آخر روز کاری، شما باید به دنبال کار های اساسی فضای مجازی کسب و کار خود باشید مانند بررسی ایمیل، پیگیری مشتریان، تایید برنامه قرار ملاقات با مشتریان برای فردا و پاسخ به پیام ها و نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی.

در برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق، زمانی را برای کار در فضای مجازی اختصاص دهید. در ایالت های آمریکا و اروپا، اکثر کار مشاور املاک در شبکه های مجازی می باشد و با ایجاد پست ها و محتوا های جدید از لیست املاک در دسترس خود در برنامه های مخصوص مشاور املاک، مشتریان بسیاری را جذب می کنند؛ اما متاسفانه در ایران این فناوری هنوز به طور جدی اجرایی نشده و همچنان سنتی اجرا می شود.

اگر یک وب سایت حرفه ای اجرا می کنید یا حساب های شبکه های اجتماعی دارید، زمان آن است که آنها را به روز کنید. یک تبلیغ جدید در اکانت خود ایجاد کنید، پست های وبلاگ تولید کنید یا با مشتریان جدید خود در تماس باشید.

برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق با پایان یافتن ساعت کاری در هر روز پایان نمی یابد. هنوز هم ممکن است خود را در حال تماس با پیمانکاران ساختمانی در محل و سایر آژانس های املاک و مستغلات و مشتریانی که به دنبال ارائه پیشنهاد در لیست جدید خود هستند، بیابید.

برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق

اما به طور کلی، چند ساعت آخر شب فرصتی برای تجدید نیرو و استراحت است؛ بنابراین تلفن کار خود را خاموش کنید و در کنار خانواده یک وعده غذایی مفصل بخورید تا فردا دوباره برای انجام وظایف خود آماده شوید.

هیچ رازی برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات موفق وجود ندارد و تنها چیزی که باعث موفقیت افراد در شغل مشاوره املاک و مستغلات می شود، سخت کوشی و برنامه ریزی دقیق است. نکته اصلی در برنامه روزانه یک مشاور املاک موفق این نیست که برنامه خود را اولویت بندی کنید، بلکه باید اولویت های خود را به درستی تنظیم کنید.

مسدود کردن زمان برنامه شما برای فعالیت های خاص به شما کمک می کند تا فرآیند ماندن در مسیر درست را ادامه دهید بدون اینکه بیش از حد تحت فشار قرار بگیرید.

با شرکت در کلاس های آموزش مقدماتی و دوره اموزشی مشاوره املاک حرفه ای ابراهیمی، یاد می گیرید که برای حرفه خود، یک برنامه صحیح و دقیق ایجاد کنید تا روز به روز به موفقیت چشمگیر دست یابید و از رقبای جدی و بسیار حرفه ای خود جلو بزنید.

توصیه می شود که در طول روز به خود زمان اختصاص دهید تا مجددا تنظیم شود. با یکی از دوستانتان قدم بزنید، مقداری آب بنوشید یا قهوه بخورید. ممکن است به نظر برسد که اینگونه وقت خود را هدر می دهید، اما وقتی دوباره به کار برگردید ذهن شما گیرا تر می شود و با افزایش بهره وری، زمان از دست رفته را جبران می کنید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.1/5 - (10 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11431

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *