سه مورد از مهم ترین نکات در املاک چیست؟

نکات مهم در املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.2/5 - (9 امتیاز)
نکات مهم در املاک کلید موفقیت مشاورین است. بسیاری از آژانس های املاک و مستغلات تازه کار هرگز در دو سال اول خود موفق نمی شوند. برخی از آن ها هزینه ها را دست کم می گیرند و درآمد را بیش از حد ارزیابی می کنند. برخی دیگر بیش از حد بر تصورات قدیمی صنعت تکیه می کنند که در دنیای املاک و مستغلات که امروزه توسعه یافته است معتبر نیستند.

دانستن اینکه چه موقع از عقل و خلاقیت پیروی کنید و چه زمانی تاکتیک های جدید را دنبال کنید به شما کمک می کند تا از ابتدای کار به یک مشاور املاک موفق تبدیل شوید. نکات ضروری برای مشاورین املاک مانند راهنمایی است که آن ها را از سردرگمی رها می کند. در این مقاله به نکات مهم در املاک و آموزش مشاور املاک می پردازیم.

سه مورد از مهم ترین نکات در املاک چیست؟

سه مورد از مهم ترین نکات در املاک چیست؟

برای اینکه بتوانید در شغل املاک و مستغلات موفق شوید و سود بالایی کسب کنید، دانستن نکات مهم در املاک ضروری است. به همین منظور در زیر به سه مورد از مهم ترین نکات در املاک اشاره کرده ایم.

ارتباط مداوم با مشتری

ارتباط مداوم با مشتری در داشتن مشتریان ثابت و همچنین جذب مشتری های احتمالی بسیار موثر است و نکات مهم در املاک محسوب می شود؛ اما نحوه تماس با مشتریان و همچنین تعداد دفعات آن و یا نحوه برخورد نیز بسیار مهم است.

بخش اصلی نقش شما به عنوان نماینده املاک ارتباط با خریداران و فروشندگان است؛ اما آیا این کار را به طور موثر انجام می دهید؟ خرید یا فروش ملک کاری نیست که مردم اغلب انجام بدهند، بنابراین به طور کلی برای آن ها یک فرآیند استرس زا است. آن ها نه تنها به نماینده املاک تکیه می کنند بلکه تمام اطلاعات و دانش مورد نیاز خود را در اختیار آن ها قرار می دهند.

یادگیری نکات مهم در املاک

اما یک مشاور املاک که ارتباط خوب و مداومی برقرار نمی کند فقط بر استرس آن ها می افزاید و سبب از دست دادن مشتری می شود. اینکه چگونه یک مشاور ارتباط برقرار می کند، می تواند شهرت او را جبران کرده یا از بین ببرد. دو خطای اصلی در ارتباط با مشتری به شرح زیر است:

درست گوش ندادن

درست گوش ندادن به صحبت های مشتری سبب می شود که او نسبت به شما بی اعتماد شده و از مراجعه مجدد خودداری کند.

عدم پاسخگویی به موقع به سوالات

عدم پاسخگویی به موقع از اشتباهات رایج در ارتباط با مشتری است. توجه کنید که مشتریان مسن تر ممکن است تماس تلفنی را ترجیح دهند در حالی که خریداران جوان تر با ایمیل یا پیامک راحت تر هستند.

به سوالات مشتریان به طور کامل پاسخ دهید، در غیر این صورت مشتری می تواند به سراغ مشاور املاک دیگری برود. حتی اگر نمی توانید بلافاصله مشکل را حل کنید، به آن ها اطلاع دهید که درخواست را دریافت کرده اید و به آن ها اطمینان دهید که روی آن کار می کنید.

 

درآمد بالای مشاورین املاک در اروپا

در حین معامله ملک با مشتری در تماس باشید، حتی اگر فقط می خواهید به آن ها اطلاع دهید که همه چیز همانطور که باید پیش می رود. در ارتباط برقرار کردن فعال باشید. اگر مشتری مدام با شما تماس می گیرد، این نشانه آن است که شما به اندازه کافی ارتباط برقرار نمی کنید.

صداقت و ارائه خدمات پس از فروش املاک

صداقت که نتیجه اعتماد در یک رابطه میان مشتری و مشاور املاک است، از نکات مهم در املاک می باشد. شاید رعایت صداقت در یک معامله سود بالایی برای شما به همراه نداشته باشد، اما در دراز مدت سبب جلب اعتماد مشتریان و جذب تعداد بالایی از خریداران و فروشندگان به سمت شما می شود.

رضایت و اعتماد یک مشتری، علاوه بر بازگشت مجدد آن فرد، سبب تبلیغ دهان به دهان شده و موفقیت شما را به همراه خواهد داشت.‌ همچنین در عصر جدید، ارائه خدمات پس از فروش نیز در املاک انجام می شود که با هماهنگی با فروشنده انجام می شود.

به فکر رفاه مشتری بودن و شرایط خاص هر مشتری را در نظر گرفتن

اگر می خواهید در شغل املاک پیشرفت کنید باید نکات مهم در املاک را رعایت کرده و هر مشتری را با ارزش بشمارید. هر مشتری می تواند برای شما مشتریان دیگری نیز به همراه بیاورد؛ بنابراین رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و خرید و فروش عادلانه، یک معامله برد برد خواهد بود.

شما باید به عنوان یک مشاور املاک عادل به فکر رفاه تمامی مشتریان بوده و همچنین شرایط خاص آن ها را در نظر داشته باشید.

مشاورین املاک و مستغلات

عوامل موثر بر موفقیت مشاورین املاک در اروپا

هنگام ورود به شغل املاک و مستغلات،‌ مردم معمولاً می پرسند چقدر طول می کشد تا در این شغل موفق شوید. مشکل این سوال این است که نمی توان زمان آن را تعیین کرد. موفقیت بستگی به عامل شخصی، یادگیری نکات مهم در املاک و همچنین بازاری دارد که افراد در آن کار می کنند.

مشاورین املاک و مستغلات در عوض اینکه سعی کنند زمان موفقیت را بفهمند، باید اطمینان حاصل کنند که اطلاعات لازم و ضروری در مورد بازار را دارند، آموزش های لازم را دیده اند و شیوه کار خود را برای شروع می دانند. عوامل موثر بر موفقیت مشاورین املاک و نکات مهم در املاک بسیار متعدد است‌؛ اما از جمله مهم ترین دلایلی که سبب درآمد بالای مشاورین املاک در اروپا می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در دسترس بودن
  • تعیین اهداف به شکلی روشن و قابل دستیابی
  • داشتن یک برنامه بازاریابی موثر
  • داشتن دانش کاف در حیطه کاری خود
  • ایجاد روابط گسترده و شبکه سازی
  • فعال بودن در رسانه های اجتماعی
  • تمرکز نکردن تنها بر روی فروش
  • آموزش دیدن توسط یک مربی
  • استفاده از ابزارها و فناوری مناسب

نکات مهم در املاک

موفق ترین بنگاه های معاملات ملکی آن هایی هستند که هرگز از تلاش خسته نمی شوند، از تغییر نمی ترسند و در عوض آن را در آغوش می گیرند و نکات جدید می آموزند. کارگزاران بزرگ و خستگی ناپذیر برای یافتن راه های جدید برای بازاریابی مشاغل خود، ایجاد مشتری های جدید و حفظ مشتریان قبلی خود تلاش می کنند. آن ها با فناوری جدید آشنا می شوند و راه هایی برای استفاده از آن در شیوه های تجاری روزانه خود پیدا می کنند.

چگونه مهارت های ارتباط با مشتری را تقویت کنیم؟

باوجود اهمیت بالای نکات حقوقی خرید و فروش املاک و موارد مهم در هنگام خرید املاک، اما چیزی که بیش از بقیه موارد مهم است و نیاز به آموزش دارد، نحوه ارتباط با مشتریان است که از نکات مهم در املاک می باشد. آموزشگاه املاک امید ابراهیمی، با برگزاری دوره های مبتدی و پیشرفته یک بستر عالی برای علاقه مندان به حرفه املاک و مستغلات است تا بتوانند آموزش های لازم را به صورت حرفه ای ببینند.

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی دوره هایی همچون رفتار شناسی، روانشناسی فروش و ورکشاپ هایی چون ورکشاپ زبان بدن و فن بیان که برای ارتباط بهتر و موثر با مشتریان است برگزار می کند. این آموزش ها که به وسیله اساتیدی باسابقه و مجرب صورت می گیرد یک راه تضمینی برای کسب درآمد بالا در شغل املاک است. در پایان دوره های آموزشی شما می توانید برای آموزش عملی نکات مهم در املاک، یک دوره یک ساله را در یک بنگاه که توسط آموزشگاه املاک امید ابراهیمی معرفی می شود، بگذرانید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.2/5 - (9 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11980

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *