محبوب ترین دفاتر املاک و ویژگی های آنها

بهترین دفتر املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.2/5 - (6 امتیاز)
املاک و مستغلات از جمله شغل هایی است که رقابت در آن زیاد است. در این حرفه هرچه رضایت بیشتری از مشتریان خود کسب کنید، درآمد بیشتری نیز به دست خواهید آورد. از این رو بسیاری از شرکت های املاک و مستغلات به دنبال تبدیل شدن به بهترین دفتر املاک می باشند.

بهترین دفتر املاک و مستغلات مطمئنا دارای بهترین نمایندگان و مشاوران بوده که برترین خدمات را در این حوزه ارائه می دهند. برای اینکه با برترین شرکت های املاک آشنا شوید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

برترین و معروف ترین دفاتر املاک در دنیا

در تمام دنیا دفاتری از املاک بوده که محبوبیت بیشتری نسبت به سایر رقبای خود دارند. برای اینکه بتوانید در کشور خود یکی از برترین ها باشید، بهتر است این دفاتر را شناخته و از آنها الگوبرداری کنید.

1.  Keller Williams Realty

اولین دفتری که به عنوان بهترین دفتر املاک در این لیست قرار دارد، Keller Williams می باشد. کلر ویلیامز در سال 1983 و در شهر تگزاس تاسیس شد. پس از مدتی با فروش املاک و جذب مشتری توانست دفاتر خود را گسترش داده و در این حوزه پیشرفت چشمگیری نماید تا جایی که در سال 2018 این دفتر از نظر تعداد مشاوران و حجم فروش املاک در صدر جدول برترین ها قرار گرفت.

این شرکت از مدل تجاری 30/70 پیروی می نماید به این صورت که پس از هر معامله نماینده فروش 70 درصد و کارگزاری 30 درصد را سهم می برد.

2.  RE/MAX

RE/MAX که مخفف عبارت Real Estate Maximums است، در سال 1973 و در کلرادو تاسیس شد. یکی از افتخارات این شرکت این است که از سال 1987 دارای رتبه برتر شرکت ملی می باشد. از طرفی دارای بیش از 125000 نماینده در سراسر کشور نیز بوده که همین امر موجب رشد و پیشرفت آن شده است.

علاوه بر این مورد در سال 2020 نیز عنوان بهترین حق رای دهنده کارگزاری املاک برای وی شد. در حقیقت این عنوان برای هشتمین سال پیاپی نصیب این شرکت شد.

برترین شرکت های املاک

3.  Coldwell Banker Real Estate

Coldwell Banker Real Estate یکی از بزرگترین شرکت های دفاتر املاک شناخته شده می باشد. موسسان این شرکت Colbert Coldwell و Benjamin Banker بوده که پس از زلزله سانفرانسیسکو در سال 1906 اقدام به راه اندازی آن کردند.

اگرچه بیش از 100 سال از زمان تاسیس و راه اندازی این دفتر املاک میگذرد، اما همچنان بر همین نام مستقر بوده و به کار خود ادامه می دهد. این شرکت بیش از 3000 نمایندگی در 49 کشور مختلف در دنیا داشته که روزانه به کار خرید و فروش املاک مشغول هستند.

4.  Century 21

یکی از برترین شرکت های املاک که در سال 1971 در آمریکا تاسیس شد، Century 21 می باشد. این دفتر املاک پس از مدت کوتاهی به یک برند بین المللی تبدیل شد که همین امر موجب محبوبیت و معروفیت بیشتر آن گشت.

اکنون در سال 2021 این دفتر املاک دارای بیش از 11600 کارگزار داشته که دارای حق رای می باشند. از طرفی 127000 کارمند نیز به عنوان نمایندگان Century 21 در 33 کشور مختلف جهان برای این شرکت کار می کنند.

کارگزاری املاک

همانطور که میدانید ارائه خدمات و نحوه انجام آن برای مشتریان بسیار اهمیت دارد. Century 21 از همین مورد استفاده و آن را تبدیل به یک کلید برای موفقیت خود کرد تا جایی که برای رضایت بالای مشتریان از جانب J.D. Power در سال 2016 جایزه دریافت کرد. Century 21 یکی از زیرمجموعه های Realogy است.

5.  Berkshire Hathaway Home Services

صاحب Berkshire Hathaway، وارن بافت است. از وارن بافت به عنوان یکی از موفق ترین سرمایه داران در دنیا یاد می شود. یکی از نمونه موفقیت های وی در این شغل عقد 346,629 قرارداد املاک در سال 2018 است که این تعداد نسبت به سایر دفاتر املاک بسیار زیادتر است.

موفقیت روزافزون وارن بافت موجب شد تا علاوه بر اینکه Berkshire Hathaway به عنوان یکی از بهترین دفتر املاک شناخته شود، 90 شغل دیگر نیز راه اندازی کرده و افراد زیادی مشغول به کار شوند.

چگونه می توان به یک مشاور املاک موفق تبدیل شد؟

همانطور که میدانید، محبوبیت و معروفیت به عنوان بهترین دفتر املاک در شهر یا کشور، می تواند موقعیت های شغلی بسیاری برای شما به وجود آورد اما رسیدن به این جایگاه نیاز به کار و تلاش بسیاری دارد. برای اینکه بتوانید در این حرفه موفق شده و از رقبای خود پیشی بگیرید، توجه به برخی نکات می تواند برای شما بسیار کمک کننده باشد.

مشاور املاک موفق

1.  در دسترس مشتریان خود باشید

یکی از مشخصات برترین مشاوران و بهترین دفتر املاک، در دسترس بودن آنهاست. اگر هنگام نیاز پاسخگوی پرسش ها و ابهامات مشتری خود باشید، می توانید مشتریان بیشتری جذب کرده و اعتماد آنها را جلب نمایید.

2.  اهداف معینی داشته باشید

آیا میدانستید تنها با تعیین اهداف و نوشتن آنها 79 درصد بیشتر از سایر افراد به اهداف خود دست پیدا خواهید کرد؟ نوشتن و تعیین اهداف می تواند به شما کمک تا آنها را پیگیری کرده و برایشان تلاش کنید.

3.  یک برنامه بازاریابی داشته باشید

همواره از روش های بازاریابی برای جذب مشتری استفاده می شد. امروزه نیز این روش مرسوم است. برنامه های بازاریابی به شما کمک کرده تا به عنوان بهترین دفتر املاک در بین مردم شناخته شده و مشتریان با برند شما آشنا شوند.

برترین مشاوران و بهترین دفتر املاک

4.  در بازار خود متخصص شوید

به یاد داشته باشید که برای موفقیت در هر کاری باید تخصص آن را داشته باشید. برای افزایش دانش خود در این حوزه با افراد بیشتری ارتباط برقرار کرده و ساعات مطالعه خود را افزایش دهید.

5.  روابط جدیدی ایجاد کنید

سعی کنید روابط دوستی با مشتریان خود ایجاد کرده تا آنها پس از معامله نیز مایل باشند با شما کار کنند. دقت داشته باشید که هر مشتری می تواند در آینده مشتریان دیگری برای شما بیاورد.

6.  در رسانه های اجتماعی فعال باشید

امروزه استفاده از رسانه های اجتماعی تا حد زیادی افزایش پیدا کرد. بهترین دفتر املاک و مستغلات باید در رسانه های اجتماعی نیز فعال بوده و با سایر همکاران خود ارتباط برقرار نماید.

7.  سیستم ها و مشاغل کوچکی پیاده کنید

از امتحان کردن تجربیات جدید هراس نداشته باشید. چنانچه در شغل خود به حوزه های دیگر علاقه دارید، آنها را امتحان کرده و بر تجربیات خود بیفزایید.

 بهترین دفتر املاک

8.  فقط روی فروش تمرکز نکنید

چنانچه تنها به فکر فروش املاک باشید، مشتری آن را فهمیده و از انجام معاملات سر باز میزند. بهترین دفتر املاک دارای مشاورانی است که امین مشتریان خود است و صادقانه به آنها مشاوره می دهد.

9.  یک راهنما پیدا کنید

پیدا کردن یک راهنما می تواند به شما برای تبدیل شدن به بهترین دفتر املاک تاثیرگذار باشد. یک راهنما باید به خوبی به حوزه شغلی شما آشنا بوده و در این مسیر شما را یاری رساند. در این راستا می توانید از مشاوران آکادمی ابراهیمی کمک بگیرید.

10.  از ابزارها و فناوری مناسب استفاده کنید

راه اندازی یک وب سایت می تواند تا حد زیادی در شناخت شما به مشتریان به عنوان بهترین دفتر املاک نقش داشته باشد. چنانچه مدتی است که در این حوزه فعالیت داشته و هم اکنون خواستار رشد و پیشرفت بیشتر می باشید، می توانید از دوره پریمیر آکادمی ابراهیمی استفاده نمایید.

این دوره شامل 5 ورکشاپ اختصاصی در حوزه های زبان بدن، فن بیان، افشاگری رازهای اتاق قرارداد، نورومارکتینگ و پرسنال برندینگ می باشد. پس از اتمام این دوره و اجرای مفاهیم بازگو شده در ورکشاپ ها شاهد پیشرفت و تغییرات گسترده ای در زمینه فعالیت خود خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آکادمی ابراهیمی ارتباط برقرار نمایید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.2/5 - (6 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *