بهترین برنامه آموزشی املاک چیست؟

برنامه آموزشی املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.3/5 - (7 امتیاز)
یادگیری مشاور املاک تنها با راه اندازی یک کسب و کار و شروع آن انجام نمی گیرد. برای اینکه بتوانید در زمینه فروش املاک موفق شده و مشتری های زیادی را جذب نمایید، نیاز به یک برنامه آموزشی املاک دارید. چرا که در صورت عدم آموزش صحیح ممکن است با مشکل مواجه شده و نتوانید به درستی رضایت مشتریان خود را جلب نمایید.

امروزه آکادمی های مشاور املاک مختلفی پکیج های آموزش املاک را ارائه می دهند اما یک پکیج آموزشی خوب املاک دارای چه ویژگی هایی بوده و چه مهارت هایی را در شما تقویت می نماید؟

ویژگی های یک برنامه آموزشی املاک چیست؟

هدف اصلی از ارائه برنامه آموزشی املاک و این پکیج ها، آشنایی بیشتر علاقه مندان با این حرفه است؛ بنابراین افرادی که این برنامه ها را تهیه کرده و از آموزه های آن استفاده می نمایند، در آینده باید به فردی قابل اعتماد، متعهد، دلسوز مشتری، با روابط اجتماعی بالا و غیره تبدیل شده تا بتوانند املاک موجود را به فروش رسانده و یا برای مشتریان خود ملکی با امکانات و شرایط مدنظر تهیه نمایند.

 

مشاور املاک و مستغلات

در این صورت به راحتی می توانند پاسخگوی نیاز کاربران و مشتریان خود شده و در حرفه خود ترقی نمایند. از این رو پکیج های آموزش املاک باید بتواند مهارت هایی را در افراد تقویت نمایید. از جمله این مهارت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1.  ارتباطات

یکی از مهمترین مهارت های مشاور املاک که در برنامه آموزشی املاک به دانش پذیران آموزش داده می شود، بحث ارتباطات است. این ارتباطات تنها محدود به ارتباط کلامی نشده و افراد باید به خوبی زبان بدن خود و مشتریان را بشناسند. در واقع با استفاده از زبان بدن می توان در مشتری حس خوبی ایجاد کرده و وی را به سمت اهداف مدنظر خود سوق داد.

از طرفی با کمک زبان بدن مشتری می توانید از حس وی درباره خرید ملک مورد نظر مطلع شده و راهکارهای لازم را ارائه دهید. علاوه بر این موارد احترام به زمان مشتری و رفع مشکلات وی نیز در زیرشاخه ارتباطات قرار می گیرد. از این رو در برنامه آموزشی املاک هر چه بیشتر بر روی این مهارت کار شود، نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد.

2.  گوش دادن فعال

هنگامی که به خوبی گوش کرده و به تمام نکات مدنظر مشتری دقت نمایید، راحت تر می توانید نیازهای افراد را شناسایی کرده و با توجه به آنها ملک مناسب را پیشنهاد دهید. بسیاری از مشاوران املاک تنها خواستار فروش ملک های موجود به مشتریان بوده و به نیاز آنها توجهی ندارند. از این رو مشتری به دلیل اینکه نمی تواند ملک مدنظر خود را توسط شما بیابد، کلافه شده و از ارائه خدمات شما راضی نخواهد بود.

روابط اجتماعی در مشاور املاک

3.  روابط اجتماعی

روابط اجتماعی تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد. برنامه آموزشی املاک باید به خوبی این مهارت را در شما تقویت کرده تا بتوانید تنها از طریق روابط اجتماعی بالا مشتریان زیادی به دست آورید. آیا شما برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود به سراغ مشاوری میروید که رفتار درستی با مشتریان خود نداشته و در پاسخگویی به پرسش های شما دچار مشکل است؟

4.  مذاکره با مشتریان

همانطور که میدانید در زمینه خرید و فروش املاک، مذاکره از اهمیت بالایی برخوردار است. شما رابطی بین خریدار و فروشنده هستید. از این رو باید برای انجام این معامله کاری کنید تا خریدار و فروشنده بتوانند بر روی یک قیمت توافق نمایند چرا که سود حاصل از این توافق برای شما خواهد بود.

از این رو باید با خونسردی و تکنیک های کلیدی بتوانید طرفین را بر روی یک قیمت ثابت راضی نمایید. مذاکره با افراد نیازمند دانش و تخصص است. بسیاری از افراد در انجام مذاکره ضعف داشته و نمی توانند به درستی طرفین را راضی نمایند.

اگر شما نیز این مشکل را دارید، نیاز است تا با استفاده از اصول و قواعدی ثابت که در برنامه آموزشی املاک یاد داده می شود، استفاده کرده تا طرفین معامله را به پای میز مذاکره کشانده و در اتاق قرارداد با پیاده سازی تکنیک هایی دیگر معاملات را به ثبت برسانید.

5.  صبر

انجام معاملات املاک نیازمند صبر و حوصله است. چرا که هر نوع ملکی اعم از ساختمان، زمین و غیره با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا کرده و مجوزهای آنها آماده خواهد شد. به عنوان مثال زمینی که تغییر کاربری نداشته باشد، از ارزش و اعتبار کمتری نسبت به زمینی که دارای این مجوز است برخوردار است. بنابراین هر چه صبر و حوصله بیشتری به خرج دهید، اشتباهات کمتری مرتکب شده و نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.

دوره آموزش مشاور املاک تخصصی

6.  درایت کاری

از دیگر مهارت هایی که در برنامه آموزشی املاک و مستغلات به شما آموزش داده می شود، این است در هنگام مواجهه با فسخ قرارداد و یا هر اتفاق ناگوار دیگر باید چه کاری انجام داده و چه واکنشی از خود نشان دهید. همانطور که میدانید در برخی از مواقع به دلیل تغییرات ناگهانی بازار املاک، افزایش هزینه ها و غیره ممکن است معاملات انجام نشده و یا با مشکلاتی مواجه شوند.

در این زمان نباید عصبانی شده و رفتار بدی از خود نشان دهید که چرا هر حرف و حرکت شما می تواند روابط اجتماعی شما را زیر سوال برده و در آینده مرکز املاک، معاملات آتی و غیره تاثیر بگذارد.

7.  بروز بودن

در برنامه آموزشی املاک و پکیج هایی که ارائه می شوند، علاوه بر تمام موارد فوق روش های بازاریابی و جذب مشتری در هر لحظه از دوره های زمانی نیز آموزش داده می شود. بر فرض مثال امروزه بسیاری از افراد از طریق انتشار ویدیو و استفاده از شبکه های اجتماعی شروع به جذب مشتری می نمایند از این رو یکی از برنامه های آموزش املاک باید ویدئو مارکتینگ، برندینگ و سایر موارد مربوط به این حوزه باشد.

یک برنامه آموزشی املاک باید بتواند به خوبی از صفر تا صد مهارت ها و تکنیک های تخصصی که یک فرد برای موفقیت در زمینه املاک به آنها نیاز دارد را آموزش دهد. برخی از این برنامه ها به صورت آنلاین بوده و برخی نیز به صورت ویدیوهای آموزشی در دسترس شما قرار می گیرند.

برنامه آموزشی املاک

موارد فوق تنها تعدادی از ویژگی های یک برنامه آموزشی املاک بوده که به خوبی می تواند مفاهیم مورد نظر را به شما انتقال داده و در مسیر موفقیت شما تاثیر گذار باشد؛ بنابراین در هنگام تهیه آموزش ها به این موارد توجه کرده تا به برترین برنامه های یادگیری مشاور املاک دسترسی پیدا نمایید.

یکی از آکادمی هایی که برنامه آموزشی املاک ارائه می دهد، آکادمی ابراهیمی می باشد. در این آکادمی انواع پکیج های یادگیری مشاور املاک آماده شده که با توجه به شرایط و نیاز خود می توانید آنها را تهیه نمایید. یکی از دوره هایی که برای مشاورین املاک حرفه ای مناسب بوده و در طی 5 ورکشاپ به صورت تخصصی به آموزش املاک می پردازد، دوره آموزش مشاور املاک تخصصی می باشد.

این دوره برای افراد مبتدی مناسب نبوده و دارای سطحی بالاتر است. ورکشاپ های زبان بدن، فن بیان، رازهای اتاق قرارداد، نورومارکتینگ و پرسنال برندینگ از جمله 5 ورکشاپ اصلی این دوره بوده که توسط برترین اساتید به شما عزیزان آموزش داده می شوند.

هر یک از این ورکشاپ ها هدفی را دنبال کرده و بر روی مسئله ای تمرکز دارند. برنامه آموزشی املاک آکادمی ابراهیمی یکی از برترین برنامه ها بوده که تمام نیازهای شما را پوشش می دهد؛ بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج مورد نظر خود می توانید با مشاوران ارتباط برقرار کرده تا به درستی راهنمایی شوید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.3/5 - (7 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12086

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *