پردرآمدترین شغل در املاک و مستغلات چیست؟

کسب درآمد در صنعت املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.6/5 - (5 امتیاز)
صنعت املاک و مستغلات طیف گسترده ای از مشاغل را ارائه می دهد که داشتن حقوق بالا در بسیاری از آنها امکان پذیر است. بسته به موقعیت و آموزش، کارکنان برتر این صنعت سالانه بیش از 100،000 دلار درآمد دارند. این صنعت مشاغل زیادی را برای علاقمندان به فرصت های سرمایه گذاری یا خود اشتغالی ارائه می دهد که برخی از آنها می توانند منبع درآمد سودآوری باشند.

شاید سوال پردرآمدترین شغل در مشاور املاک چیست ذهن شما را نیز درگیر خود کرده است. در این مقاله، ما چندین فرصت کسب درآمد در صنعت املاک و برخی از موقعیت های پردرآمد در این زمینه را توضیح می دهیم.

چقدر می توانید در املاک و مستغلات درآمد کسب کنید؟

مشاغل مربوط به املاک و مستغلات در صنایع مختلف و تخصص های مختلف از جمله قانون املاک، بازرسی خانه و حتی سرمایه گذاری در املاک است. برخی از موقعیت ها پتانسیل درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند اما املاک و مستغلات به عنوان یک صنعت دارای پتانسیل درآمد بالایی هستند.

سرمایه گذاری در املاک

موقعیت مکانی و تخصص می تواند بر کسب درآمد در صنعت املاک شما تأثیر بگذارد، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام حرفه خاص را دنبال کنید در مورد هر دو تحقیق کنید.

به عنوان یک متخصص املاک و مستغلات شما همچنین می توانید به طور مستقل، گروهی با سایر متخصصان یا به عنوان بخشی از یک شرکت کار کنید. همچنین می توانید در زمینه املاک مسکونی، تجاری یا صنعتی تخصص داشته باشید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند پاداش بالایی را به همراه داشته باشد و کسب درآمد در صنعت املاک به نقطه اوج سابقه مالی شما بدل گردد، اما ریسک های بالایی نیز به همراه دارد. قبل از شروع سرمایه گذاری در املاک، مانند خانه های متروکه و قدیمی، به دنبال یک مربی یا برنامه آموزشی معتبر و مجرب در زمینه انتخابی خود باشید.

یک متخصص می تواند به شما در ایجاد استراتژی برای سرمایه گذاری عاقلانه کمک کند. آکادمی آموزش مشاور املاک ابراهیمی با فراهم کردن بهترین آموزش ها و گرد هم آوردن بهترین اساتید مشاور املاک در سراسر کشور، می تواند یاری گر شما در این زمینه باشد.

متخصصان املاک و مستغلات

12 شغل پردرآمد در املاک و مستغلات

مانند هر حرفه دیگری، موقعیت های کسب درآمد در صنعت املاک برای افرادی که آموزش و تجربه بیشتری دارند دستمزد بالاتری ارائه می دهد. علاوه بر این، متخصصان املاک و مستغلات که در املاک تجاری یا صنعتی تخصص دارند ممکن است در مقایسه با کسانی که در مناطق مسکونی کار می کنند درآمد بیشتری کسب کنند.

مدیر املاک

میانگین دستمزد ملی: 51،497 دلار در سال

مدیران املاک و مستغلات، از جمله مکان های مسکونی و تجاری نظارت و … مدیریت می کنند. وظایف آن ها ممکن است بر اساس موقعیت مکانی که مدیریت می کنند متفاوت باشد، اما اغلب آنها برای بهبود ارزش ملک، پیدا کردن مستاجر و نگهداری سوابق یا اسناد و مدارک مربوط به ملک تلاش می کنند. برخی از مدیران املاک نیز دفترداری را تکمیل می کنند، قبوض ملک را می پردازند، سایر کارکنان دفتر را آموزش می دهند و مدیریت می کنند یا تعمیرات اساسی را در ملک انجام می دهند.

مسئول املاک

میانگین دستمزد: 52،273 دلار در سال

مسئولین املاک بر عملکردهای روزانه یک ملک مانند جمع آوری اجاره از مستاجران یا انجام تعمیرات نظارت می کنند. آنها همچنین سوابق مالی را حفظ کرده و املاک را به اجاره دهندگان بالقوه نشان می دهند.

دستیاران املاک

دستیار مشاور املاک

میانگین دستمزد: 52،808 دلار در سال

دستیاران املاک به خریداران کمک می کنند تا املاک را بیابند و به فروشندگان در لیست املاک برای فروش کمک می کنند. آنها اغلب برای شرکت های بزرگ یا کوچک کار می کنند و برای فروشندگان یا خریداران کار می کنند. در هر دو مور، آنها املاک را به خریداران نشان می دهند و در فرایند فروش و مذاکره به مشتریان خود کمک می کنند.

بازرس خانه

میانگین دستمزد: 53،134 دلار در سال

بازرسان منزل، خانه ها را برای هرگونه مشکل احتمالی یا تعمیراتی که ممکن است ضروری باشد بررسی می کنند. آنها اغلب هزینه های احتمالی تعمیر را برای خریداران احتمالی خانه، مسکن یا سایر متخصصان املاک و مستغلات برآورد می کنند.

افسر سپرده گذاری

متوسط ​​دستمزد: 58،746 دلار در سال

افسران سپرده گذاری، معاملات املاک و مستغلات را پردازش می کنند و اطمینان می یابند که کلیه اسناد و مدارک تکمیل شده و تمام الزامات قانونی برآورده شده است. آنها همچنین تمام جنبه های فرایند خرید ملک را برای خریداران خانه توضیح می دهند. افسران سپرده گذاری درصدی از قیمت نهایی فروش را بدست می آورند، بنابراین کسب درآمد از شغل مشاور املاک و مستغلات در این زمینه، به موقعیت آنها و هزینه املاکی که با آنها کار می کنند بستگی دارد.

متخصص سلب حق مالکیت

متخصص سلب حق مالکیت

متوسط ​​دستمزد: 60،243 دلار در سال

متخصصان سلب حق مالکیت در مراحل مختلف سلب مالکیت تمرکز می کنند. آنها به مشتریان خود در تجدید ساختار وام ها کمک می کنند تا بتوانند پرداخت های خود را انجام دهند و از توقیف جلوگیری کنند، به صاحبان املاک در فرآیند توقیف کمک کنند و املاک توقیف شده را برای خریداران علاقه مند پیدا کنند.

ارزیاب املاک

میانگین دستمزد: 62،521 دلار در سال

ارزیابان املاک، ارزش یک ملک را بررسی و ارزیابی می کنند و این اطلاعات را به مشتری خود ارائه می دهند. چندین سطح مختلف مجوز برای ارزیابان املاک وجود دارد، از کارآموزان ارزیاب گرفته تا ارزیابی کننده های عمومی معتبر که ممکن است بر این امر تأثیر بگذارد که آیا آنها زیر نظر یک ارزیاب با تجربه تر کار می کنند یا می توانند به طور مستقل کار کنند. بسته به موقعیت تان، کسب درآمد در صنعت املاک و مستغلات متفاوت خواهد بود.

مشاور سرمایه گذاری در املاک

متوسط ​​دستمزد: 62،824 دلار در سال

مشاوران سرمایه گذاری در املاک و مستغلات راهنمایی هایی را برای مشتریان در مورد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، مانند خرید یا پروژه های عمرانی احتمالی ارائه می دهند.

مشاوران سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

حسابدار املاک

متوسط ​​دستمزد: 65،832 دلار در سال

حسابداران املاک وظایف اصلی حسابداری را برای شرکت ها یا توسعه دهندگان انجام می دهند. آنها بودجه را مدیریت می کنند، حساب ها را با هم هماهنگ می کنند و بر سوابق مالی نظارت می کنند. همچنین آنها ممکن است با افرادی که در تمام مراحل ساخت و فروش شرکت دارند مانند توسعه دهندگان، وکلا و سیاستمداران محلی به نمایندگی از کارفرمای خود ملاقات کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام الزامات قانونی برآورده شده است.

دلال املاک

میانگین دستمزد: 72،626 دلار در سال

کارگزاران املاک خریداران مشتاق می یابند، به خریداران کمک می کنند تا ملک های مورد نیاز خود را انتخاب کنند و به فروشندگان در تعیین قیمت املاک خود با توجه به ارزش بازار کمک می کنند. بسته به میزان تلاش تان، میزان کسب درآمد در صنعت املاک نیز متغیر خواهد بود.

کسب درآمد در صنعت املاک

نماینده املاک

میانگین دستمزد: 85،081 دلار در سال

نمایندگان املاک و مستغلات به مشتریان در خرید یا فروش یک خانه، ملک خصوصی یا ملک تجاری کمک می کنند. آنها لیست ها را به بازار عرضه می کنند، املاک را به خریداران آینده نشان می دهند و با کارگزاران و متخصصان املاک مالی هماهنگ می شوند تا مشتریان برای یک خانه تأیید شوند.

وکیل املاک

میانگین دستمزد: 95،701 دلار در سال

وکلای املاک دارای مجوز برای کار در املاک و مستغلات هستند. از قوانین مشاور املاک و مستغلات مطلع هستند و می توانند قراردادها را بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که شرایط قرارداد به نفع مشتریانشان است. علاوه بر این، آنها ممکن است در تکمیل معاملات ملک یا تکمیل فرآیند بستن معامله خود کمک کنند. وکیل املاک شدن یکی از مناسب ترین گزینه های کسب درآمد در صنعت املاک برای افرادی که به کسب تحصیلات آکادمیک علاقه دارند می باشد.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.6/5 - (5 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=12251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *