چرا برخی از مشاورین املاک پول بسیار کمی بدست می آورند؟

میانگین درآمد مشاور املاک
فهرست مطالب
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

4.7/5 - (12 امتیاز)
میانگین درآمد مشاور املاک بر اساس دستمزد سالانه یا ساعتی نیست. حق کمیسیون مشاور املاک تنها پس از فروش خانه ها به آن ها پرداخت می شود. میانگین درآمد مشاور املاک که به صورت کمیسیون است، معادل درصدی از قیمت فروش خانه خواهد بود؛ بنابراین دستمزد یک مشاور املاک به قیمت فروش خانه ها بستگی دارد.

بنابراین می توان گفت که وضعیت کار در شغل مشاور املاک و درآمد مشاورین، ارتباط مستقیمی با میزان تلاش آن ها در فروش خانه ها به قیمتی مناسب دارد. در این مقاله به بررسی دلایل اصلی این موضوع می پردازیم که چرا برخی از مشاورین املاک، پول بسیار کمی بدست می آورند.

چرا برخی از مشاورین املاک پول بسیار کمی بدست می آورند؟

شغل املاک و میانگین درآمد مشاور املاک می تواند فریبنده باشد. اگر مراقب نباشید، می توانید در دام تبدیل شدن به یک نماینده ای که املاک و مستغلات را در سال اول شروع ترک می کند، بیفتید. بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند این است که بدانید در آینده چه انتظاراتی باید از میانگین درآمد مشاور املاک و شرایط این شغل داشته باشید و برخی اقدامات پیشگیرانه را بیاموزید. در ادامه به دلایل اصلی درآمد پایین مشاورین املاک و روش های مقابله با این رکود می پردازیم.

املاک و مستغلات موفق

جذب مشتری را در اولویت قرار نمی دهند

مشاورانی که درآمد پایینی دارند، جذب مشتری نمی کنند. اهمیت جذب مشتری را در میانگین درآمد مشاور املاک، بارها در حرفه خود و از کسانی که در املاک و مستغلات موفق هستند می شنوید. مهمترین چیزی که باید روی آن تمرکز کنید جذب مشتری است. کسب و کار شما از اینجا سرچشمه می گیرد، بنابراین اگر سخت کوش نیستید حدس بزنید چه خواهد شد؟ هیچ کسب و کاری نخواهید داشت.

هنگامی که در شغل مشاور املاک و مستغلات تازه کار هستید، باید کسب و کار مختص خودتان را ایجاد کنید. می توانید با ایجاد یک برنامه این کار را انجام دهید. با چه کسانی تماس خواهید گرفت؟ شما می توانید بر روی مواردی مانند خریداران یا اجاره کنندگان خانه تمرکز کنید. اگر با سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنید، مکانی عالی برای شروع خواهد بود. آیا به دنبال دستیابی به مخاطبان بیشتری هستید؟ رسانه های اجتماعی راه دیگری برای ایجاد درآمد بیشتر و کسب اعتماد میان مشتریان است.

شبکه کاری خود را محدود نگه می دارند

کارگزاران جدید املاک و مستغلات تجارت خود را با افرادی که می شناسند شروع می کنند. این “حوزه نفوذ” نامیده می شود. این نکته بسیار مهم است که باید شروع کنید. کاری که شما نباید انجام دهید این است که راضی باشید و به این گروه از افراد اکتفا کنید. اگر می خواهید میانگین درآمد مشاور املاک را بالا ببرید باید سخت کوش باشید.

اگر می خواهید حرفه شما پیشرفت کند، گسترش شبکه افراد مهم است. هرچه با افراد بیشتری تماس بگیرید، پایگاه داده شما بیشتر رشد می کند. اطمینان حاصل کنید که از محدوده راحتی خود خارج شده و از حوزه نفوذ خود فراتر رفته اید. برای توسعه شبکه، هر جا که هستید با مردم صحبت کنید.

مشاور املاک و مستغلات

خود مدیریتی را جدی تلقی نمی کنند

یکی از دلایلی که اکثر مردم املاک را دوست دارند این است که به آن ها آزادی می دهد. به عنوان یک پیمانکار مستقل، شما هیچ رئیس یا برنامه ای ندارید. شما می توانید در هر زمان، هر کجا و هر وقت که دوست دارید کار کنید! اگر نظم و انضباطی ندارید، پس تعجب نکنید که میانگین درآمد مشاور املاک نیز بسیار پایین باشد.

با استفاده از خود مدیریتی مناسب می توانید از این امر جلوگیری کنید. ایجاد و پیروی از یک برنامه کاری، شروع عادت های خوب برای موفقیت است. به عنوان مثال، هر روز در یک ساعت مشخص از خواب بیدار شوید و برنامه ای برای کارهایی که در پیش رو دارید، داشته باشید.

روز شما باید شامل ثابت هایی مانند جذب مشتری، ایجاد شبکه و رشد پایگاه داده باشد. شما می توانید با محدود کردن زمان و مدیریت خوب به این مهم دست یابید تا کارهای بیشتری را در زمان کمتر انجام دهید. خود مدیریتی عالی منجر به ثبات می شود و در نتیجه به موفقیت می رسید. عادات ضعیف منجر به عملکرد ضعیف در تجارت می شود.

بودجه بندی برایشان بی معنی است

یکی دیگر از دلایلی که سبب شکست اکثر افراد در اولین سال فعالیت خود می شود و میانگین درآمد مشاور املاک را پایین می آورد، این است که پولشان تمام می شود. دانستن نحوه بودجه بندی پول خود ضروری است. به یاد داشته باشید که در سال اول خود با درآمد پیشرو باشید. به عنوان مثال، برای اقلامی که بازدهی ندارند، پول خرج نکنید؛ مانند خرید لیست مشتریان. راه های زیادی برای ملاقات رایگان با افراد وجود دارد.

درآمد مشاور املاک مبتدی

به یاد داشته باشید که از قبل برنامه ریزی کنید. وقتی اولین قرارداد خود را بستید، بودجه ای را برای تامین هزینه های زندگی خود در طول چند ماه کنار بگذارید. این کار شما را تا زمان بستن معامله بعدی از بی پولی نجات خواهد داد.

برنامه ریزی مالی ضعیف ممکن است منجر به کار اجباری از ساعت 9 تا 5 بعد از ظهر شود تا هزینه های زندگی تامین شود. این اتفاق برای مشاغل حقوقی هيچ اشكالی ندارد اما برای مشاور املاک و مستغلات ضرر بزرگی است چرا که به کارهای مهم دیگر نمی رسید و میانگین درآمد مشاور املاک بسیار افت می کند.

هدف مشخصی ندارند

این گزینه بسیار مهم است زیرا تعیین هدف به شما جهت می دهد که کجا می خواهید بروید و چگونه می خواهید به آنجا برسید. این کار تاثیر به سزایی در میانگین درآمد مشاور املاک دارد.

بدون برنامه، املاک و مستغلات زمان و انرژی خود را هدر می دهد. مشاورین روی اعمالی که آن ها را به هدفشان می رساند تمرکز نمی کنند. بهترین راه برای رسیدن به این هدف داشتن یک هدف سالانه مانند فروش 12 خانه در سال است. به عقب برگردید تا بفهمید برای این هدف چه کارهایی به صورت سه ماهه نیاز است تا انجام دهید. سپس هدف اصلی خود را به اهداف کوچک تر ماهانه و حتی روزانه تقسیم کنید. با تعیین اهداف واقع بینانه و دست یافتنی شروع کنید تا ناامید نشوید.

مشاور املاک و مستغلات تازه کار

از روش S.M.A.R.T استفاده کنید

  • اختصاصی (S)
  • قابل اندازه گیری (M)
  • قابل استناد (A)
  • مرتبط (R)
  • زمان محدود (T)

به عنوان مثال، اگر هدف “برقراری تماس روزانه” برای شما مهم است، باید برای آن برنامه ریزی کنید. حال بیاید این هدف را با استفاده از روش S.M.A.R.T برنامه ریزی کنیم: هدف ما این است که روزانه 25 تماس انجام دهیم تا منجر به 1 ملاقات در هفته شود:

  • هدف اختصاصی: تماس برقرار کردن.
  • قابل اندازه گیری: 25 عدد تماس در روز.
  • قابل دسترس بودن: این هدف روزانه امکان پذیر است.
  • مرتبط با هدف نهایی: جذب مشتری هدف نهایی است و مرتبط می باشد.

این امر تماس های شما را با نتیجه خاصی برای گرفتن قرار ملاقات، ساختار می بخشد. این مورد را برای همه اهداف خود اعمال کنید و خواهید دید که این به شما امکان می دهد اهداف جدید و بلند پروازانه تری تعیین کنید و میانگین درآمد مشاور املاک را چند درجه جابجا نمایید.

میانگین درآمد مشاور املاک در اروپا

میانگین درآمد مشاور املاک در اروپا بسیار متغیر است. درصد کمی از مشاورین املاک در سطح خیلی بالا یا خیلی پایین هستند و باقی آن ها در رنجی متوسط قرار دارند‌. اکثر نظرسنجی های مربوط به حقوق و دستمزد گویای این هستند که متوسط ​​حقوق و دستمزد یک مشاور املاک در ایالات متحده فقط 39،800 دلار در سال است.

میانگین درآمد مشاور املاک

به طور کل می توان گفت که درآمد مشاور املاک مبتدی در چند ماه و حتی سال اول شروع خیلی بالا نیست. البته این میزان بسته به مهارت های افراد، کارآموزی هایی که پیش از آن انجام داده است و منطقه ای که در آن قرار دارد، متفاوت می باشد.

چگونه به یک مشاور املاک با درآمد بالا تبدیل شویم؟

اگر می خواهید به یک مشاور املاک حرفه ای تبدیل شوید و میانگین درآمد مشاور املاک را بالا ببرید، استفاده از علم و تجربه یک راه تضمینی است. آموزشگاه املاک امید ابراهیمی، با بهره گیری از اساتیدی باتجربه در زمینه املاک و مستغلات، آموزش ها، نکات و تجربیاتی که ممکن است در طول سالیان دراز بیاموزید را در کوتاه ترین زمان به شما خواهند آموخت.

آموزشگاه املاک امید ابراهیمی برای تقویت و آموزش تمامی زمینه های مرتبط با املاک و مستغلات فعالیت می کند. این آموزشگاه با بهره مندی از پکیج های آموزش غیرحضوری، شرایط را برای افرادی که به علت دوری راه نمی توانند از آموزش های حضوری استفاده کنند و یا ترجیح می دهند به علت همه گیری ویروس کرونا در آموزشگاه حاضر نشوند، مهیا کرده است‌. همچنین پس از به پایان رساندن آموزش ها، با کار در مشاور املاک تهران به مدت یک سال به صورت عملی، کاملا در این حرفه آبدیده خواهید شد.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.7/5 - (12 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://amozeshamlak.com/?p=11950

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *