مدیریت و سازماندهی در املاک

سیستم سازی صحیح در املاک

سیستم سازی در املاک

آیا شما به علم سیستم سازی صحیح در املاک آشنایی دارید؟ ایا هر کاری که می‌کنید پیشرفت نمی‌کنید؟ بسیاری از مدیران و کارآفرینان فکر می‌کنند با کار زیاد در شبانه‌روز می‌توانند به اهداف خود و موفقیت‌های بیشتر دست یابند. ولی آیا تا به حال توجه کرده‌اید که تمام کارآفرینان موفق در دنیا، مشغول کار زیاد در روز نیستند؟ راز موفقیت در املاک لزوما بیشتر کار کردن نیست، تمام مدیرانی که آژانس‌های املاک بزرگ را اداره می‌کنند با اصطلاحی به نام “سیستم سازی “آشنا هستند. اگر به آژانس املاکمان مانند سیستم نگاه کنیم،  شاید بتوانیم با تغییراتی باعث رشد آن شویم. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با سیستم فوق آشنا نماییم.

چرا اغلب مدیران املاک سازی نمی‌کنند؟

سوال مهمی که درباره سیستم سازی صحیح در املاک وجود دارد اینست که چرا بسیاری از مدیران املاک، علاقه‌ای به سیستم سازی ندارند؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است به عوامل مختلفی توجه شود. در ادامه به چند دلیل مهم اشاره شده است که مطالعه آن‌ها برای شما سودمند خواهند بود.

 • بی‌علاقه بودن به واگذاری کارها

اولین دلیلی که درباره عدم رغبت مدیران به سیستم سازی صحیح در املاک مطرح می‌شود، بی‌علاقه بودن آن‌ها به واگذاری کارها است. بسیاری از مدیران این تفکر اشتباه را دارند که هیچ کس مانند خودشان نمی‌تواند کارها را به خوبی انجام دهند. لذا از واگذاری کارها اجتناب می‌کنند.

 • ترس از فناوری

اگر می‌خواهید به موفقیت دست پیدا کنید باید از فناوری استفاده نمایید، به عنوان مثال نرم‌افزارهایی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید کارهارا فهرست کرده و هر کار را به کارمندی واگذارکنید. و در نهایت با استفاده از همین نرم‌افزارها می‌توانید پیامکی را به‌طور خودکار جهت یادآوری کار به کارمند ارسال نمایید.

 • پرمشغله بودن

پرمشغله بودن از دیگر دلایلی است که سبب شده تا مدیران علاقه‌ای به سیستم‌سازی صحیح در املاک نداشته باشند. بسیاری از صاحبین جواز املاک،  پرمشغله هستند که خود نشانه وجود مشکلی است. اگر خیلی پر مشغله هستید نشان‌دهنده آن است که کارهایی را انجام می‌دهید که مربوط به شما نیست. یک مدیرموفق باید وقتی برای فکر کردن، برنامه ریزی  و طراحی استراتژی داشته باشد.

 • ایده‌آل گرایی

بسیاری از مدیران ایده آل گرا هستند. این ایده آل گرایی جنبه مثبت و منفی دارد. جنبه مثبت بابت پیشرفت و جنبه منفی جهت اتلاف وقت هست. بدین صورت که به دلیل ایده آل گرایی، برای آنکه یک کار با تمام جزئیات و با دقت انجام شود وقت زیادی اتلاف می‌گردد لذا فرصتی برای انجام کارهایی که باعث پیشرفت در املاک می‌گردد، باقی نمی‌ماند.

آشنایی با چهار دلیل کلیدی برای پرداختن به سیستم سازی صحیح در املاک

 • آزادتر شدن وقت مدیر املاک

اگر سیستم سازی صحیح در املاک را به درستی انجام دهید، به عنوان مدیرآژانس لازم نیست در تمامی کارها و جزئیات دخالت کنید. در نتیجه وقت لازم جهت کارهای دیگر از جمله برنامه ریزی، طراحی  استراتژی و…  راخواهید داشت که منجر به پیشرفت و موفقیت روزافزون می‌گردد.

 • پرداختن به کارهای مدیریتی

اغلب مدیران املاک کارهایی را انجام می‌دهند که به عهده مدیر نیست. کارهایی مانند حسابداری، امور مالیاتی و… را می‌توان با کمک یک مشاور خوب انجام داد. کارهای کلیدی یک مدیر در املاک مواردی مانند استخدام، طراحی استراتژی، هدف گذاری و… است که درصورت سیستم سازی نبودن املاک به هیچ کدام از‌موارد بالا نخواهید رسید.

 • رشد آژانس املاک

اگر به سیستم سازی صحیح در املاک نپردازید، رشد املاک شما محدود خواهد شد. موضوعی که خیلی از مدیران به آن توجه نمیکنند کار در مقیاس بزرگ است و هرکاری در مقیاس بزرگ نیاز به سیستم سازی دارد. به عنوان مثال فرض کنید می‌خواهید درآمد فروش آپارتمان شما عالی باشد، اگر شما ۱۵ نفر مشتری دارید این کار بسیار راحت است و با تعدادی مشاور باهوش اینکار انجام می‌شود. اما اگر ۵۰۰ نفر مشتری داشته باشید اینکار سخت خواهد شد و به سیستمی نیاز دارید که بتواند اینکار را به راحتی انجام دهد. لذا برای گسترده سازی فروش و درآمد بیشتر به سیستم سازی املاک نیار دارید.

 • پیگیری مشتریان املاک

یکی دیگر از فواید سیستم سازی صحیح در املاک پیگیری مشتریان است.  به عنوان مثال فردی که از شما خریدی انجام داده است و شما پس از آن خرید، از مشتری پیگیری نمایید، باعث خشنودی مشتری و در نتیجه خرید مجدد و دیگر اثرات مفید آن خواهد شد. یک سیستم مشاور املاک حرفه‌ای بانک اطلاعات مشتریان به روزی دارد که مرتبا با مشتریان قبلی خود در ارتباط خواهد بود.

 به عنوان مثال وقتی شما از طریق سیستم سازی تاریخ های خاصی مانند سالروز تولد را برای مشتری یادآور شوید، باعث ایجاد حس مطلوب در مشتری می‌شوید که خود باعث جلوه هر چه بهتر املاک شده و خاطره خوش آن خرید را برای مشتری یادآور می‌شوید. در نتیجه مشتری برای دفعات بعدی که نیاز به خدمات مشاور املاک داشته باشد قطعا به شما مراجعه می‌کند که این مطلب نیز باعث پیشرفت در کار و کسب درآمد بیشتر می‌شود.

جمع‌بندی

سیستم سازی صحیح در املاک امری نوین در کسب و کار و تجارت های گوناگون دنیا هست که منجر به پیشرفت در کار و درآمد می‌گردد. لذا اگر شما به فکر پیشرفت در کار و حرفه خود هستید می‌بایست این امر دز ذهن و عمل شما گنجانده شود تا هم باعث رشد کاری و درآمد شود و هم با ایجاد وقت‌هایی مناسب و آزاد باعث رشد فردی گردد.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

مهارت مشاور املاک

مهارت های کاربردی برای مشاورین املاک

مشاورین املاک با ارائه خدماتی متناسب با نیازهای مشتریان در بازار املاک نقش مهمی ایفا می‌کنند. برای بهبود عملکرد، آن‌ها باید دارای مهارت‌های شناخت بازار، برقراری رابطه با مشتریان، گوش دادن فعال، مذاکره، فن بیان و مدیریت زمان و سازماندهی باشند. بهبود این مهارت‌ها باعث می‌شود تا مشاوران املاک خدمات بهتری را ارائه دهند و رضایت مشتریان را فراهم کنند. با دنبال کردن اخبار و تحولات بازار، شرکت در دوره‌های آموزشی مرتبط…

توضیحات بیشتر »
حقوق در املاک

آموزش حقوقی املاک شامل چه مواردی می شود؟

در قراردادهای مربوط حوزه به املاک، همیشه کلمات و اصطلاحات حقوقی خاصی وجود دارد که برای همه آشنا نیست. بنابراین اگر در حوزه املاک مشغول به کار نبوده و یا حقوقدان نباشید، حتما نیمی از متن قراردادهای ملکی برایتان ناآشنا خواهد بود. یک مشاور املاک حرفه‌ای می‌داند که دانستنی های حقوقی املاک نقشی مهم و اساسی در پیشرفت شغلی او دارند. او با نکات حقوقی املاک کاملا آشنایی داشته و به‌خوبی مشتریان را راهنمایی…

توضیحات بیشتر »
چانه زنی مشاور املاک

ترفندهای صحیح چانه زنی برای توافق قیمت ملک برای مشاورین املاک

فرایند خریدوفروش ملک، یکی از مهم‌ترین تصمیمات مالی در زندگی افراد است که نیازمند تجربه و آگاهی از بازار ملکی می‌باشد. در این فرایند، مشاوران املاک دارای نقش بسیار حیاتی هستند و مسئولیت اصلی آن‌ها، تعیین قیمت ملک و توافق بر روی آن است. در این میان، چانه زنی با فروشنده و خریدار، یکی از مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین بخش‌های این فرایند می‌باشد. در این مقاله، به بررسی ترفندهای صحیح چانه زنی برای قیمت ملک برای مشاورین املاک پرداخته خواهد شد….

توضیحات بیشتر »
  RichardPeP
  2023-09-28
  00:39

  trental pentoxifylline

  شهر
  Bamako
  Josephmam
  2023-09-28
  18:07

  desyrel tablet

  شهر
  Ennis
  חשפניות
  2023-09-28
  21:18

  Today, I went to the beachfront with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone! חשפניות

  Suecow
  2023-09-29
  02:53

  otc desyrel

  شهر
  San, Jose
  Samcow
  2023-09-23
  09:25

  valtrex price south africa

  شهر
  New, York
  scholdingDwefe
  2023-09-23
  05:56

  Быстромонтируемые здания – это современные конструкции, которые различаются громадной скоростью возведения и гибкостью. Они представляют собой сооружения, заключающиеся из предварительно произведенных компонентов либо модулей, которые могут быть быстрыми темпами собраны в участке развития.
  Быстровозводимые производственные здания располагают податливостью а также адаптируемостью, что дает возможность легко преобразовывать и модифицировать их в соответствии с пожеланиями покупателя. Это экономически лучшее и экологически стабильное решение, которое в крайние лета приняло маштабное распространение.

  شهر
  Minsk
  Joecow
  2023-09-22
  21:04

  price of brand name omnicef

  شهر
  Phoenix
  MichaelVodox
  2023-09-22
  14:37

  biaxin price in india

  شهر
  Nuuk
  Davidedubs
  2023-09-22
  06:20

  finpecia tablet price in india

  شهر
  Estepona
  ElwoodVem
  2023-09-22
  00:21

  terramycin eye

  شهر
  Freetown
  Доставка алкоголя Екатеринбург
  2023-09-21
  13:22

  I am extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Either way keep up the nice quality writing, it’s rare to see a nice blog like this one these days. Доставка алкоголя Екатеринбург бесплатная доставка

  Доставка алкоголя Екатеринбург Уралмаш
  2023-09-21
  13:05

  It’s going to be end of mine day, except before finish I am reading this impressive piece of writing to increase my knowledge. Доставка алкоголя Екатеринбург

  чеки на гостиницу в москве с подтверждением
  2023-09-21
  04:52

  My brother suggested I might like this blog. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine just how much time I had spent for this information! Thanks! гостиничные чеки мск

  Suecow
  2023-09-21
  02:58

  buy accutane online from europe

  شهر
  San, Jose
  infoda4nik.ru
  2023-09-20
  15:56

  Hey There. I found your blog the use of msn. This is an extremely smartly written article. I will be sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thank you for the post. I will definitely comeback. infoda4nik.ru

  купить чеки на гостиницу в москве
  2023-09-20
  09:10

  It’s in fact very difficult in this busy life to listen news on TV, thus I only use world wide web for that purpose, and get the most recent news. документы на гостиницу в москве

  Samcow
  2023-09-20
  06:33

  ivermectin generic

  شهر
  New, York
  Josephmam
  2023-09-20
  05:35

  furosemide 25 mg

  شهر
  Ennis
  Alancow
  2023-09-19
  23:56

  valtrex daily cost

  شهر
  New, York
  SamuelBeate
  2023-09-19
  22:33

  propecia brand

  شهر
  Molodesjnaja
  CurtisGer
  2023-09-19
  18:46

  purchass of prednisolone tablets

  شهر
  Gliwice
  Williamvaf
  2023-09-19
  14:31

  prozac price

  شهر
  Porsgrunn
  ElwoodVem
  2023-09-19
  04:32

  dexamethasone where to get

  شهر
  Freetown
  Josephmam
  2023-09-19
  04:38

  order vermox online canada

  شهر
  Ennis
  Joecow
  2023-09-18
  07:24

  amoxicillin in india

  شهر
  Phoenix
  Darrylwer
  2023-09-18
  02:19

  diflucan buy canada

  شهر
  Khujand
  ElwoodVem
  2023-09-18
  06:33

  fluoxetine 60 mg brand name

  شهر
  Freetown
  Davisbluct
  2023-09-18
  01:21

  generic zithromax online

  شهر
  Kulim
  Jackcow
  2023-09-17
  02:22

  order propecia uk

  شهر
  Phoenix
  indexation url
  2023-09-16
  17:31

  Howdy! I could have sworn I’ve been to this web site before but after going through a few of the posts I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely happy I discovered it and I’ll be bookmarking it and checking back frequently! indexation url

  документы на гостиницу в москве
  2023-09-16
  08:44

  Nice blog here! Also your website loads up fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my site loaded up as fast as yours lol чек на проживание в гостинице купить

  Josephmam
  2023-09-16
  08:24

  400 mg fluoxetine

  شهر
  Ennis
  Darrylwer
  2023-09-16
  01:06

  doxycycline cost australia

  شهر
  Khujand
  Ivycow
  2023-09-16
  00:36

  augmentin 600 42.9 mg

  شهر
  San, Jose
  Samcow
  2023-09-15
  20:05

  zoloft 20

  شهر
  New, York
  SamuelBeate
  2023-09-15
  18:04

  zithromax prices

  شهر
  Molodesjnaja
  ElwoodVem
  2023-09-14
  21:18

  generic estrace cream canada

  شهر
  Freetown
  Ivycow
  2023-09-14
  05:59

  gabapentin 25mg tablets

  شهر
  San, Jose
  ogorodkino.ru
  2023-09-14
  02:12

  It’s an awesome article for all the web users; they will get benefit from it I am sure. ogorodkino.ru

  Alancow
  2023-09-13
  20:28

  propecia 5mg price

  شهر
  New, York
  Suecow
  2023-09-13
  20:37

  canadian pharmacy 24h com safe

  شهر
  San, Jose
  Eyecow
  2023-09-13
  18:46

  sky pharmacy

  شهر
  San, Jose
  Josephmam
  2023-09-13
  18:26

  prinivil generic

  شهر
  Ennis
  Darrylwer
  2023-09-13
  03:17

  discount cialis 5mg

  شهر
  Khujand
  scholdingDwefe
  2023-09-12
  19:07

  Быстромонтируемые строения – это новейшие сооружения, которые отличаются громадной быстротой возведения и гибкостью. Они представляют собой сооруженные объекты, состоящие из заранее выделанных компонентов либо блоков, которые могут быть скоро смонтированы в районе развития.
  Стоимость быстровозводимых зданий из сэндвич панелей владеют податливостью и адаптируемостью, что позволяет просто преобразовывать и трансформировать их в соответствии с запросами заказчика. Это экономически выгодное и экологически долговечное решение, которое в последние годы приобрело широкое распространение.

  شهر
  Minsk
  купить чек на гостиницу в москве
  2023-09-12
  09:31

  Hi, i think that i saw you visited my website so i got here to go back the choose?.I am trying to find things to improve my site!I guess its good enough to use some of your ideas!! гостиничные чеки москва

  Darrylwer
  2023-09-12
  02:18

  viagra 100 cost

  شهر
  Khujand
  гостиница с отчетными документами
  2023-09-11
  02:11

  This article will help the internet users for building up new weblog or even a blog from start to end. гостиничные чеки купить

  SamuelBeate
  2023-09-11
  01:10

  furosemide 500 mg tablet

  شهر
  Molodesjnaja
  MichaelVodox
  2023-09-11
  00:32

  tadalafil online order

  شهر
  Nuuk
  RichardPeP
  2023-09-10
  07:45

  hydroxychloroquine 200 mg price

  شهر
  Bamako
  Darrylwer
  2023-09-09
  20:02

  ivermectin oral

  شهر
  Khujand
  Ivycow
  2023-09-09
  15:05

  neurontin for sale

  شهر
  San, Jose
  Josephmam
  2023-09-09
  05:47

  online drugstore cialis

  شهر
  Ennis
  CurtisGer
  2023-09-08
  17:19

  ampicillin online pharmacy

  شهر
  Gliwice
  Davidedubs
  2023-09-08
  00:52

  prinivil generic

  شهر
  Estepona
  MichaelVodox
  2023-09-07
  16:37

  fildena 150 mg

  شهر
  Nuuk
  חשפניות
  2023-09-27
  20:21

  Great post. חשפניות

  квартира на сутки в Минске
  2023-09-27
  17:10

  This site definitely has all of the information I wanted about this subject and didn’t know who to ask. снять квартиру в Минске на сутки

  Darrylwer
  2023-09-27
  09:17

  prednisolone 4mg cost

  شهر
  Khujand
  Davidedubs
  2023-09-27
  03:45

  budesonide pill cost

  شهر
  Estepona
  Samcow
  2023-09-26
  13:36

  celebrex for sale

  شهر
  New, York
  Josephmam
  2023-09-26
  13:25

  canadian pharmacy drugs online

  شهر
  Ennis
  Alancow
  2023-09-26
  08:23

  best sildenafil brand

  شهر
  New, York
  SamuelBeate
  2023-09-26
  00:39

  generic propecia cheap

  شهر
  Molodesjnaja
  MichaelVodox
  2023-09-25
  23:37

  can i buy prednisone over the counter

  شهر
  Nuuk
  гостиничные чеки с подтверждением москва
  2023-09-25
  17:22

  Hi there! This article couldn’t be written any better! Looking at this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I’ll forward this article to him. Pretty sure he’ll have a good read. Many thanks for sharing! гостиничный чек москва

  Ivycow
  2023-09-25
  13:17

  synthroid 15mcg

  شهر
  San, Jose
  гостиничные чеки купить
  2023-09-25
  06:43

  This is the right site for anyone who would like to find out about this topic. You realize so much its almost hard to argue with you (not that I personally would want toHaHa). You definitely put a new spin on a topic that has been written about for a long time. Great stuff, just great! сделать гостиничный чек

  Darrylwer
  2023-09-25
  01:38

  finasteride 1 mg

  شهر
  Khujand
  scholdingDwefe
  2023-09-25
  01:08

  Быстровозводимые строения – это новейшие конструкции, которые отличаются повышенной скоростью установки и мобильностью. Они представляют собой конструкции, образующиеся из эскизно произведенных составных частей либо компонентов, которые способны быть быстро собраны в месте развития.
  Калькулятор здания из сэндвич панелей владеют податливостью и адаптируемостью, что дает возможность просто менять и адаптировать их в соответствии с нуждами клиента. Это экономически продуктивное а также экологически стабильное решение, которое в последние лета получило обширное распространение.

  شهر
  Minsk
  Eyecow
  2023-09-24
  07:22

  baclofen 100mg

  شهر
  San, Jose
  agrosadovnik.ru
  2023-09-06
  20:17

  I wanted to thank you for this wonderful read!! I certainly enjoyed every little bit of it. I have you book marked to check out new stuff you post agrosadovnik.ru

  sadovoe-tut.ru
  2023-09-06
  20:27

  Heya i’m for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help others like you helped me. sadovoe-tut.ru

  Josephmam
  2023-09-06
  23:41

  buy propecia 1mg online uk

  شهر
  Ennis
  Samcow
  2023-09-07
  05:28

  buy ivermectin canada

  شهر
  New, York

کامنت