مشاوره املاک

عزت نفستون رو با این روش‌ها بالا ببرید تا قرارداد بنویسین

عزت نفس مشاور املاک

عزت نفس مشاور املاک ها می‌تواند تأثیر زیادی در جلب اعتماد مشتریان داشته باشد و در نهایت نیز باعث می‌شود تا بتوانید به خوبی قرارداد‌های ملکی مناسبی را بنویسید. در نظر داشته باشید که هرقدر میزان اعتماد به نفس و عزت نفس های بالاتری داشته باشید، شرایط کاری برایتان ساده‌تر خواهد بود و به همین ترتیب نیز می‌توانید میزان فروش بالاتری را در کسب و کار خودتان داشته باشید. سعی کرده‌ایم تا مزیت‌های داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس و همچنین نحوه به دست آوردن این موارد را برایتان توضیح دهیم. با این کار شما نیز در این زمینه پیشرفت‌های بیشتری خواهید داشت.

روش‌های کسب عزت نفس

عزت نفس و اعتماد به نفس دو موضوع کاملاً مجزا از یکدیگر هستند اما می‌توانند ارتباط تنگاتنگی نیز با هم داشته باشند. برای آن که بتوانید این دو مورد را با یکدیگر ترکیب کنید و از آن‌ها استفاده نمایید، بهتر است بدانید که دقیقاً با استفاده از چه روش‌هایی می‌توانید عزت نفس خود را تقویت کنید تا در حوزه مشاور املاک ها نیز پیشرفت‌های محسوس و قابل توجهی داشته باشید. زمانی که بتوانید این کار را انجام دهید، نتایج بهتری را هم در زندگی شخصی و هم در زندگی کاری و شغلی خودتان خواهید داشت.

  • توجه به ظاهر و استایل

لباس‌هایی که می‌پوشید، مدل مو‌هایی که درست می‌کنید، عطری که می‌زنید، ساعت و اکسسوری‌هایی که روزانه آن‌ها را استفاده می‌کنید، همگی می‌توانند در افزایش و یا کاهش عزت نفس شما اثر داشته باشند. برای کسب عزت نفس بیشتر همیشه آراسته، مرتب و تمیز باشد. بوی خوب بدهید و سعی کنید تا از داشتن ظاهر ژولیده و نامرتب دوری کنید.

  • یادداشت کردن دستاورد‌ها

دستاورد‌های خود در حوزه های کاری، زندگی شخصی و… را به صورت روزانه، هفتگی و یا حتی ماهانه یادداشت کنید. این کار به شما و ذهن شما کمک می‌کند تا بهتر متوجه شود که در کجای مسیر برنامه‌ریزی خود قرار دهید. زمانی که بتوانید این کار را به دقت و با درستی هر چه تمام انجام دهید، متوجه می‌شوید که در طول گذ زمان ثابت نبوده و دستاورد‌هایی کوچک و بزرگ داشته‌اید.

  • تعیین ارزش

ارزش‌هایی را برای زندگی خود تعیین کنید. در نظر داشته باشید که ارزش‌ها با اهداف دو مؤلفه جدا از هم هستند. ارزش‌های زندگی در واقع به مواردی گفته می‌شود که جزء پایه‌های زندگی شما می‌باشند. پایه‌های زندگی شما، خط قرمز‌هایی که در زندگی دارید، باور‌هایتان و… می‌توانند همان ارزش‌های زندگی باشند. برای کسب عزت نفس مشاور املاک تعیین کردن ارزش‌های فردی و کاری می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

  • تعیین اهداف

تعیین کردن اهداف کاری و شخصی اهمیت بسیار زیادی دارد. بهتر است بدانید که هدف‌های زندگی را باید در سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم‌بندی کنید. با این کار می‌توانید زندگی کاری خودتان را هدفمندتر کرده و به دنبال آن نیز عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری را تجربه کنید. هر قدر بیشتر بتوانید در این زمینه فعالیت کنید، مسلماً بیشتر نیز می‌توانید شرایط بیرونی و ظاهری خودتان در محیط کاری را بهبود بخشید.

  • ایجاد تغییرات محیطی

مورد بعدی که سبب کسب عزت نفس مشاور املاک ها می‌شود، ایجاد کردن تغییرات محیطی می‌شود. تغییرات محیطی می‌توانند حتی شامل جا به جا کدن وسایل اتاق کار شما نیز بشود. از جمله تغییرات بزرگ‌تر را می‌توانیم مربوط به سفر کردن با دوستان، تغییر محیط زندگی و… بدانیم. این کار‌ها سبب می‌شود تا روحیه و حال فکری شما بهتر باشد. به همین جهت نیز حتماً این مورد را در نظر داشته باشید و آن را رعایت کنید تا به نتایج مثبتی دست پیدا کنید.

  • خروج از نقطه امن

داشتن نقطه امن و حاشیه امن می‌تواند از جمله مهم‌ترین مواردی باشد که هر انسانی در زندگی آن را دارد. برای کسب اعتماد به نفس بیشتر و بالاتر بردن میزان عزت نفس خودتان، از نقطه امن خودتان خارج شوید. جسارت به خرج دهید، کار‌هایی را انجام دهید که همواره دوست داشته‌اید و همیشه از انجام آن‌ها می‌ترسیده‌اید. خارج شدن از نقطه امن می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد و حتی در همان لحظه خروج شما از حاشیه امنتان نیز می‌تواند تأثیرات خودش را نشان دهد.

  • روابط انسانی

همه چیز در کار خلاصه نمی‌شود. به همین خاطر نیز همیشه به عزیزان خودتان و افرادی که برایتان مهم هستند، توجه داشته باشید. داشتن روابط انسانی سالم می‌تواند کمک زیادی به ارتقا عزت نفس مشاور املاک شما کند و از این طریق نیز می‌توانید حال خودتان را بهتر کنید و در کسب و کارتان نیز پیشرفت بیشتری داشته باشید.

  • تشویق ضمیر ناخودآگاه

مغز شما نمی‌تواند تشخیص دهد که واقعاً آدم بدبختی هستید و یا صرفاً خودتان این موضوع را به صورت کلامی به زبان می‌آورید. به همین دلیل نیز توصیه می‌شود که همواره ضمیر ناخودآگاه خودتان و من وجودی خودتان را تشویق کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا به شکل بهتری بتوانید عزت نفس و اعتماد به نفس کسب کنید و حالت بیرونی خودتان را ارتقا دهید.

عزت نفس مشاور املاک

کلام پایانی

راهکار‌های کسب عزت نفس مشاور املاک شامل موارد مختلفی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها را به طور دقیق و جدی توضیح دادیم. این راهکار‌ها می‌توانند اهمیت زیادی در نتیجه نهایی قرارداد‌های شما داشته باشند. سعی کنید حتماً تا جایی که ممکن است، بهترین گزینه‌ها برای ارتقا عزت نفس و اعتماد به نفس خودتان را پیاده‌سازی کنید. در صورتی که هرگونه سؤال، انتقاد و یا پیشنهادی در این زمینه داشتید، می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید تا در این خصوص اطلاعات بالاتری را کسب نمایید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

روانشناسی فروش

روانشناسی فروش در املاک

شما به عنوان یک مشاور املاک، فقط کسی نیستید که مسئول فروش املاک باشید! این شغل آنقدر پیچیدگی دارد که شما را مثل یک روانشناس متبحر به فردی که دیگران را به سرعت می‌شناسد تبدیل می‌کند. مشاورین املاک در حیطه ی ‌فعالیتشان باید بسیار قوی عمل کنند و خودشان را به جای خریدار، فروشنده، موجر یا مستاجر بگذارند تا بتوانند آنها را درک نموده و با یک همراهی صحیح، مشتری را به هدفش برسانند.

توضیحات بیشتر »
پیروزی مشاور املاک

به خودتان منتقدانه نگاه کنید تا پیروز شوید…

پیشرفت مشاور املاک در گرو مولفه ها و مسائل بسیار زیادی است. یکی از این مولفه ها توانایی انتقاد کردن از خودتان و همچنین انتقاد پذیر بودن شما است. اگر دوست دارید تا پیشرفت سریعی داشته باشید، حتما به این نکته دقت کنید که چگونه باید نقطه ضعف های خودتان را بشناسید تا بتوانید هرچه بهتر و راحت تر در کارتان پیشرفت کنید. در ادامه سعی کرده ایم تا نکات مهمی که می تواند به پیشرفت شما و همچنین انتقاد پذیر شدن…

توضیحات بیشتر »
ترفند فروش

ترفندهای مهم جذب و حفظ مشتری برای مشاورین املاک

قطعا یکی از پر‌درآمد‌ترین مشاغل در کشور ایران، مشاور املاک است. این شغل با وجود تمامی سختی‌ها و چالش‌هایی که دارد، تضمینی در ایجاد یک زندگی پر‌سود و کسب درآمد عالی برای شماست. به همین خاطر نیز ما در این مطلب به سراغ بهترین و جدید‌ترین روش‌های جذب و حفظ مشتری برای مشاور املاک رفته‌ایم. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های ذکر شده در این مقاله علاوه بر جذب مشتری‌های جدید، آن‌ها را کاملا وفا‌دار به خود و مشتری مادام‌العمر کنید، با ما همراه باشید.

توضیحات بیشتر »

کامنت