مشاوره املاک

4 کتاب مهم که هر مشاور املاکی باید بخواند

کتاب املاک

اینکه شما را به عنوان یک مشاور املاک بشناسند، نکته‌ای بسیار مهم است که با داشتن خصوصیات ویژه­ای برای یک مشاور یا مدیر املاک  حاصل می‌شود.

کسی که نام مشاوری املاک را با خود به یدک می‌کشد، اصولا باید بر این موضوع تمرکز داشته باشد که دیگر دوران ایستادن جلوی درب دفتر املاک گذشته و امروزه هر مشاور آگاهی می‌داند که باید سطح اطلاعات خود را بالا ببرد و در زمینه‌های مختلف فروش و بازاریابی خود را آپدیت نماید.

 

یکی از بخش‌های مهمی که لازم است حتما به صورت فعال به آن توجه نمایید، خواندن کتاب‌های مرتبط به پیشرفت مشاورین املاک است که می‌تواند کمک فراوانی به شما بنماید تا از هم صنف‌های خود سبقت بگیرید. در این مطلب قصد داریم که شما را با کتاب‌های برتر در این زمینه آشنا نماییم پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

  روانشناسی فروش، نوشته ی ‌برایان تریسی

اگر حتی به میزان کمی هم درمورد بازارهای مالی و روانشناسی مربوط به آن علاقه داشته باشید، حتما نام این نویسنده را شنیده‌اید.

روانشناسی فروش که دقیقا برای مشاورین املاک طراحی شده است، به شما کمک می‌کند که بتوانید بازار فروش را بشناسید و در هر زمینه که قصد فروش چیزی را دارید به حوزه‌های مربوط به آن نیز مسلط شوید. این کتاب به نحوی شگفت انگیز، فروش سریع و بیشتر را به شما آموزش می‌دهد و به صورت تخصصی به ارتباطات و اثر آن در فروش می‌پردازد. مباحث بسیار زیادی در این کتاب به صورت مفصل شرح داده شده است که در آکادمی آموزش املاک، بخش‌های مهم در زمینه ی‌روانشناسی فروش به شما گفته خواهد شد.

اگر دوست دارید که در کنار فروش بیشتر، خصوصیات یک فرد جذاب را هم داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم حتما این کتاب را بخوانید.

 

 کتاب املاک نوشته­ ی ‌رابرت کیوساکی

حتما شما هم نام این نویسنده­ ی‌ فوق العاده باهوش را که کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول را نوشته است شنیده‌اید. در همان کتاب هم طرز فکر متفاوت و در عین حال بسیار ارزشمند نویسنده را می‌بینید.

اما در کتاب کسب بیشترین سود از سرمایه گذاری در املاک به نحوی متفاوت و در عین حال ریزبینانه متوجه خواهید شد که چگونه می‌توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک به ثروت‌های فراوان دست پیدا کنید.

شاید به نظرتان خواندن این کتاب برای یک مشاور املاک ضروری نباشد. اما دو نکته درباره ی ‌این کتاب مهم است:

•  به واسطه ی ‌این کتاب سرمایه گذاری روی ملک را یاد می‌گیرید

•  با خواندن این کتاب به افرادی که می‌خواهند ملک را برای سرمایه گذاری بخرند کمک می‌کنید که گزینه‌های فوق العاده عالی داشته باشند.

 

 

 

کتاب بهترین راهنمای سرمایه گذاری، نوشته­ ی ‌جان جیمز

جان جیمز که در زمینه ی ‌پیشرفت و بهبود کسب و کار فعالیت می‌کند، این کتاب را به رشته ی ‌تحریر درآورده است و برای هر کس که می‌خواهد در کنار حرفه‌ای شدن در شغل املاک، یک کارآفرین موفق نیز بشود بسیار مناسب است.

کتاب بهترین راهنمای سرمایه گذاری به طور دقیق به شما نیاز سنجی‌های بازار را می‌آموزد، تمامی نوسانات بازار املاک را بررسی می‌کند و شما را مانند یک حرفه‌ای وارد بازار سرمایه گذاری املاک می‌کند.

اگر شما هم دوست دارید که درباره ی ‌این مطلب بیشتر بدانید، می‌توانید از آموزش‌های آکادمی آموزش املاک که به صورت رایگان در وب سایت قرار دارد نیز استفاده نمایید.

 

 

کتاب حقیقت فروش نوشته ­ی ‌وینبرگ

یکی از مشکلات اساسی مشاورین املاک این است که درک درستی از فروش ندارند. حتما شما هم از هم صنفان خودتان شنیده‌اید که مشتری را برای بازدید ملک برده‌اند، همه چیز عالی بوده اما در لحظات آخر معامله خراب شده است. به نظرتان این مشکل از کجا ناشی می‌شود؟

این معضل دقیقا به این خاطر است که بسیاری از مشاورین املاک از باطن فروش و روش‌های آن خبر ندارند و نمی‌دانند که دقیقا چه کاری باید انجام بدهند تا به اصل معامله ضرر نخورد. کتاب حقیقت فروش تمام رمز و رازهای فروش را برملا می‌کند و به شیوه‌ای موثر این امکان را برایتان فراهم می‌کند که با روش‌هایی عملی، تغییرات عمیقی در بازار و کسب و کار خودتان رقم بزنید.

آموزش مدیر املاک

جمع بندی

در این مطلب از گروه آکادمی آموزش املاک تلاش ما بر این بود که برایتان 4 اثر مهم از کتاب‌های معروف دنیا در زمینه ی ‌فروش و سرمایه گذاری در ملک را معرفی نماییم تا شاید با خواندن آنها گره‌های ذهنی‌تان باز شود و بتوانید پیشرفت چشم‌گیری در شغلتان داشته باشید.

نکته­ی ‌مهم پس از خواندن هرکدام از کتاب‌ها این است که باید آنها را به کار بگیرید و از آموزه‌های آنها استفاده کنید. خواندن این کتاب‌ها به تنهایی، بدون اینکه ذره‌ای به آنها عمل کنید نه تنها هیچ فایده‌ای ندارد بلکه شما را به ناامیدی هم می‌رساند.

اگر دوست دارید در زمینه­ ی‌ مشاوری یا مدیریت املاک به متخصص خود در منطقه تبدیل شوید، با کارشناسان ما در آکادمی آموزش املاک تماس بگیرید و با گذراندن دوره‌های مربوطه، علاوه بر افزایش درآمد، محبوبیت را هم تجربه نمایید.

 

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستان خود ارسال کنید

کامنت