بازاریابی و تبلیغات در املاک

چگونه مجتمع های بزرگ مسکونی را بازدید دهیم؟

بازدید املاک

فروش مجتمع مسکونی کار ساده ای نیست. معمولا مجتمع ها را نمی توان به صورت یکجا به فروش رساند. اما گاهی اوقات این کار لازم است و باید حتما انجام شود. زمانی که قرار است برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ اقدام کنید، می توانید طبق توصیه های زیر عمل نمایید. عمل به این توصیه ها سبب می شود تا شما به شکل مناسب تر و راحت تری بتوانید فروش خود را انجام دهید. معمولا این کار سبب می شود تا هم سود شما از انجام معاملاتتان بیشتر باشد و هم در نهایت باعث می شود تا املاکی که به شما سپرده شده اند بهتر به فروش برسند.

نحوه فروش مجتمع های بزرگ مسکونی

برای آن که بتوانید مجتمع های بزرگ مسکونی را بازدید بدهید و یا به فروش برسانید، چندین نکته و روش مهم وجود دارد که حتما باید آن ها را انجام دهید. این کار سبب می شود تا به شکل مناسبی بتوانید از پس انجام این کار بربیایید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید. در ادامه به این نکات و موارد اشاره کرده ایم تا شما نیز بتوانید هرچه بهتر و ساده تر کار فروش و بازدید گیری برای این مدل از مجتمع ها را انجام دهید.

  • فروش جداگانه

واحدهای مجتمع های مسکونی بزرگ را می توانید به صورت جداگانه به فروش برسانید. همین مسئله سبب می شود تا مشتریان امکان انتخاب های بهتری را داشته باشند. در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک مشتی چندین واحد در یک مجتمع مسکونی را ببینید. قطعا در نهایت می توانید یکی از آن واحدها را انتخاب کنید. این کار به مشتری حس آزادی در انتخاب را می دهد.

  • امتیاز بندی

واحدهای مختلفی که در یک ساختمان و مجتمع مسکونی بزرگ وجود دارد را حتما امتیاز بندی کنید. با امتیاز بندی کردن این واحدها می توانید مواردی که نورگیری بهتری دارند، در طبقات بهتری واقع شده اند و… را به قیمت های بهتری به مشتریان عرضه کنید. قطعا افراد ترجیح می دهند تا واحدهای بهتر را حتی در ازای پرداخت پول بیشتر نیز خریداری کنند.

  • سانس بندی ساعت بازدید

برای آن که مشتریان را به راحتی بتوانید برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ ببرید و فروش مجتمع مسکونی را به شکل بهتری انجام دهید، بهترین کار آن است که برای بازدید از واحدها، سانس بندی انجام دهید. این کار هم به مشتریان فرصت می دهد تا واحدهای مورد نظرشان را با دقت بیشتر و راحتی بهتر چک کنند و هم به شما اجازه می دهد که بتوانید توضیحات لازم در خصوص هر واحد را به دقت به هر مشتری به صورت جداگانه ارائه کنید.

  • داشتن فن بیان قوی

برای آن که بتوانید فروش خوبی را برای واحدهای مسکونی بزرگ داشته باشید، حتما لازم است که از فن بیان قوی نیز برخوردار باشید. این فن بیان قوی می تواند به شما کمک کند تا مشتریان را مجاب به خرید و فروش کنید. البته این کار به معنای کلاهبرداری نیست. بلکه شما به عنوان یک مشاور املاک صرفا این کار را انجام می دهید که به مشتریان در خصوص تمامی ویژگی های یک ملک توضیحات کامل را می دهید و به او می گویید که ملک مورد نظر چه خصوصیات، ویژگی ها، مزیت ها و معایبی دارد.

 

کلام پایانی

فروش مجتمع مسکونی را باید با نهایت دقت انجام دهید. این موضوع بیشتر به این خاطر است که مجتمع های مسکونی معمولا دارای شرایط های ویژه ای هستند و اگر به درستی کار فروش و یا حتی اجاره آن ها را انجام ندهید، نمی توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. در صورتی که سوالات بیشتری در این خصوص و یا در مورد دیگر حیطه های کار مشاور املاک دارید، می توانید به وبسایت ما سر زده و از اطلاعات بیشتری که در آنجا مطرح شده است، استفاده کنید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

اسرار مشتری مداری

مهم ترین اسرار درباره مشتری مداری برای مشاورین املاک

قطعاً در دنیای امروزی، اقتصاد بر پایه مشتری است. این بدان معناست که تا هر وقت که مشتری باشد، خرید و فروش و طبیعتاً معاملات بازار رواج دارد. بنابراین هر زمان و به هر دلیل که مشتری در بازار حضور پیدا نکرد، تمامی فعالیت‌های تولیدی و خدماتی با شکست روبرو می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی بنگاه‌های املاک دارای فعالیت خدماتی بوده…

توضیحات بیشتر »
فروش خانه

مهمترین کلمات برای فروش خانه

در بازاریابی املاک و مستغلات، اهمیت انتخاب کلمات بسیار بالاست. استفاده از توصیفات جالب و دقیق می‌تواند به تصاویر شبیه باشد و درک عمق و جزئیات بیشتری را برای خریداران فراهم کند. اما باید به این نکته توجه کرد که استفاده از کلمات تکراری یا کپی شده از دیگران می‌تواند باعث از دست رفتن خریداران شود. بنابراین، استفاده از توضیحات مفید با بکارگیری کلمات خاص به شما امکان می‌دهد ویژگی‌ها و خصوصیات برجسته خانه خود را در آگهی عنوان کنید.

توضیحات بیشتر »
متن آگهی املاک

چرا متن آگهی املاکم خوب نیست؟

چرا متن آگهی املاکم خوب نیست؟ ممکن است این سوال در ذهن شما نیز شکل بگیرد. در واقع متن آگهی باید به طور کامل از قابلیت‌ها و مزایای ملک خاصی که مورد تبلیغ قرار می‌گیرد، تعریف کند. این مسئله می‌تواند اثرات منفی‌ بر روی جذب مشتریان را کاهش دهد و احتمال فروش سریع ملک را فراهم آورد. خوب است بدانید که عوامل مختلفی می‌توانند به عدم جذابیت متن آگهی املاک منجر شوند…

توضیحات بیشتر »

کامنت