فروش مجتمع مسکونی کار ساده ای نیست. معمولا مجتمع ها را نمی توان به صورت یکجا به فروش رساند. اما گاهی اوقات این کار لازم است و باید حتما انجام شود. زمانی که قرار است برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ اقدام کنید، می توانید طبق توصیه های زیر عمل نمایید. عمل به این توصیه ها سبب می شود تا شما به شکل مناسب تر و راحت تری بتوانید فروش خود را انجام دهید. معمولا این کار سبب می شود تا هم سود شما از انجام معاملاتتان بیشتر باشد و هم در نهایت باعث می شود تا املاکی که به شما سپرده شده اند بهتر به فروش برسند.

نحوه فروش مجتمع های بزرگ مسکونی

برای آن که بتوانید مجتمع های بزرگ مسکونی را بازدید بدهید و یا به فروش برسانید، چندین نکته و روش مهم وجود دارد که حتما باید آن ها را انجام دهید. این کار سبب می شود تا به شکل مناسبی بتوانید از پس انجام این کار بربیایید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید. در ادامه به این نکات و موارد اشاره کرده ایم تا شما نیز بتوانید هرچه بهتر و ساده تر کار فروش و بازدید گیری برای این مدل از مجتمع ها را انجام دهید.

  • فروش جداگانه

واحدهای مجتمع های مسکونی بزرگ را می توانید به صورت جداگانه به فروش برسانید. همین مسئله سبب می شود تا مشتریان امکان انتخاب های بهتری را داشته باشند. در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک مشتی چندین واحد در یک مجتمع مسکونی را ببینید. قطعا در نهایت می توانید یکی از آن واحدها را انتخاب کنید. این کار به مشتری حس آزادی در انتخاب را می دهد.

  • امتیاز بندی

واحدهای مختلفی که در یک ساختمان و مجتمع مسکونی بزرگ وجود دارد را حتما امتیاز بندی کنید. با امتیاز بندی کردن این واحدها می توانید مواردی که نورگیری بهتری دارند، در طبقات بهتری واقع شده اند و… را به قیمت های بهتری به مشتریان عرضه کنید. قطعا افراد ترجیح می دهند تا واحدهای بهتر را حتی در ازای پرداخت پول بیشتر نیز خریداری کنند.

  • سانس بندی ساعت بازدید

برای آن که مشتریان را به راحتی بتوانید برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ ببرید و فروش مجتمع مسکونی را به شکل بهتری انجام دهید، بهترین کار آن است که برای بازدید از واحدها، سانس بندی انجام دهید. این کار هم به مشتریان فرصت می دهد تا واحدهای مورد نظرشان را با دقت بیشتر و راحتی بهتر چک کنند و هم به شما اجازه می دهد که بتوانید توضیحات لازم در خصوص هر واحد را به دقت به هر مشتری به صورت جداگانه ارائه کنید.

  • داشتن فن بیان قوی

برای آن که بتوانید فروش خوبی را برای واحدهای مسکونی بزرگ داشته باشید، حتما لازم است که از فن بیان قوی نیز برخوردار باشید. این فن بیان قوی می تواند به شما کمک کند تا مشتریان را مجاب به خرید و فروش کنید. البته این کار به معنای کلاهبرداری نیست. بلکه شما به عنوان یک مشاور املاک صرفا این کار را انجام می دهید که به مشتریان در خصوص تمامی ویژگی های یک ملک توضیحات کامل را می دهید و به او می گویید که ملک مورد نظر چه خصوصیات، ویژگی ها، مزیت ها و معایبی دارد.

 

کلام پایانی

فروش مجتمع مسکونی را باید با نهایت دقت انجام دهید. این موضوع بیشتر به این خاطر است که مجتمع های مسکونی معمولا دارای شرایط های ویژه ای هستند و اگر به درستی کار فروش و یا حتی اجاره آن ها را انجام ندهید، نمی توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. در صورتی که سوالات بیشتری در این خصوص و یا در مورد دیگر حیطه های کار مشاور املاک دارید، می توانید به وبسایت ما سر زده و از اطلاعات بیشتری که در آنجا مطرح شده است، استفاده کنید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در املاک چیست؟

اگر همچنان فکر می‌کنید اغلب افراد برای خرید و فروش خانه روزنامه را دنبال می‌کنند و منتظر هستند تا شخصی به آن‌ها زنگ بزند سخت در اشتباه هستید! یک مشاور املاک موفق برای درآمد هرچه بیشتر باید بازارسازی بهتری داشته باشد. اکثر کارها در چند سال اخیر به صورت آنلاین انجام می‌شود. اگر از جمله مشاورین املاکی هستید که کماکان روی کار سنتی و قدیمی خود پافشاری می‌کنید…

توضیحات بیشتر »
قیمت گذاری ملک

قیمت گذاری ملک

امروزه با وجود مشکلات اقتصادی در جامعه، خرید ملک که قسمت عمده‌ آن خانه است کمی سخت شده است. وقتی یک فرد یا خانواده قدرت خرید پیدا می‌کند، اولین دغدغه‌ای که مدنظر دارد قیمت منصفانه است. در واقع هر فردی چه خریدار، چه فروشنده و حتی کسی که قصد خرید و فروش ندارد قیمت اصلی ملک برایش اهمیت دارد. دلیل این مهم به این بر‌می‌گردد که فرد گاها با تمام سرمایه و اندوخته‌ یک عمر زندگی وارد معامله می‌شود و نگرانی مربوط حق اوست.

توضیحات بیشتر »
قانون 5 ثانیه

قانون 5 ثانیه برای افزایش عملگرایی مشاورین املاک

احتمالا تاکنون به عنوان یک مشاور املاک این تجربه را داشته اید که وقتی به محل کار خود میایید و در شروع روز کاری خود لیستی از تماس ها و پیگیری های مربوط به آن روز را در دست دارید، با وجودی که لیست شما طولانی و زیاد به نظرتان نمی آید و با خود میپندارید تا پایان زمان کاری حتما همه موارد را  انجام داده و تمام خواهید کرد، در پایان زمان کاری مشاهده میکنید آیتم هایی در لیست شما باقی مانده اند، و علی رغم اینکه آن روز برایتان…

توضیحات بیشتر »
سبد خرید

در مورد دوره‌ها سوال داری

شمارتو بزار :

Call Now Button