موفقیت در شغل املاک مستلزم دانستن نکات ریز و درشت بسیار زیادی است. هر کدام از این نکات می‌توانند سبب شوند که شما در گوشه‌ای از این کار پیشرفت کنید و بتوانید موفقیت‌های روز افزون بیشتری را کسب کنید. برای آن که تمامیاین فوت و فن‌ها و فنون را بتوانید متوجه شوید، لازم است تا حتماً به مراجع مناسبی که بهترین و بیشترین اطلاعات را به شما می‌دهند، مراجعه کنید. با این کار قطعاً می‌توانید به نتایج چشمگیری نیز دست پیدا کنید.

فنون موفقیت در شغل املاک

در این قسمت به برخی از مهم‌ترین فنون و راز و رمز‌هایی می‌پردازیم که احتمالاً خودتان هم برخی از آن‌ها را می‌دانید، اما به دلیل مشغله‌های زندگی و عدم تکرار و تمرین متوجه این مسأله نشده‌اید و یا آن‌ها را فراموش کرده‌اید. به همین خاطر نیز بهتر است بدانید که اگر تمامی این نکات و بسیاری از نکات دیگر را همیشه در نظر داشته باشید، می‌توانید در این شغل پیشرفت‌های استثنایی را به مرحله نمایش بگذارید.

  • مشاور نه فروشنده!

برای آن که بتوانید معاملات را بهتر درک کنید و همچنین کاری کنید که مشتریان شما اعتماد بهتر و بیشتری به شما داشته باشند، نباید در نقش یک فروشنده ظاهر شوید. درست است که در نهایت شما قرار است که یک قرارداد خرید، فروش و… را داشته باشید، اما این نکته بسیار اهمیت دارد که باید در ابتدا مشاوره بدهید و سپس در نهایت به سراغ معامله بروید. با این کار هم مشتریان خودتان را بهتر درک می‌کنید و هم می‌توانید نتایج مناسب‌تری را بگیرید.

  • قابلیت‌ها و مهارت‌های جانبی

داشتن یک سری از قابلیت‌ها و آپشن‌های جانبی که دارید نیز می‌تواند اهمیت بسیار بالایی داشته باشد. به طور مثال نوشتن توضیحات جذاب و زیبا برای فایل‌های مختلف فروش و اشاره، داشتن قابلیت فیلم بردای و عکس‌برداری و همچنین تدوین این موارد و… می‌تواند به فرایند جذب مشتری شما کمک بسیار بیشتری کند. به همین دلیل نیز توجه داشته باشید که چگونه و با استفاده از چه قابلیت‌هایی می‌توانید به فرایند بهتر کسب و کار خودتان کمک کنید.

  • عملکرد صادقانه

این تفکر در بین افراد جامعه ما جا افتاده است که تمامی افراد املاکی دارای عملکردی غیر صادقانه هستند و به همین دلیل نیز اعتماد کردن به این افراد می‌تواند کار سختی باشد. این موضوع در برخی از موارد متأسفانه درست است. شما به عنوان یک مشاور املاک موفق باید بدانید که داشتن عملکرد صادقانه می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. با مشتریان خود نهایت صداقت را داشته باشید و سعی کنید تا بیشترین توجه را به این موضوع کنید که مشتری شما قطعاً صداقت شما را درک کند.

  • کسب مهارت‌های مذاکره

مهارت‌های مربوط به مذاکره و سخن وری را به دقت در نظر داشته باشید. زمانی که این مهارت‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهید، متوجه می‌شوید که چگونه باید با مشتریان صحبت کنید. در کجا باید سکوت پیشه کنید، کجا می‌توانید حرف بزنید و کجا باید شوخی کنید. دانستن تمامی این نکات سبب می‌شود تا بهترین نوع مذاکرات را بتوانید پیش ببرید. به همین خاطر نیز حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که مهارت‌های مذاکره خود را ارتقا داده و به شکل مناسبی از آن‌ها استفاده کنید.

  • تلاش مداوم

مورد بعدی در خصوص تلاش مداوم است. برای آن که بتوانید یک سری از معاملات را به سرانجام برسانید، نیاز است تا تلاش مداومی را برای آن‌ها داشته باشید. داشتن تلاش مستمر می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد و سبب می‌شود که بسیاری از کار‌های شما به نتیجه مطلوب و مناسب برسد.

  • لیست کردن کار‌ها

کار‌های مختلفی که دارید، فایل‌های متفاوتی که باید به آن‌ها رسیدگی کنید و به طور کلی هر نوع فعالیت دیگری که لازم است مورد توجه قرار دهید و آن را به سرانجام برسانید را حتماً لیست کرده و به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. این کار سبب می‌شود تا بتوانید کار‌های خودتان را به درستی اولویت‌بندی کنید و هر کدام از این کار‌ها را در زمان مناسب خودش انجام دهید. مسلماً اگر این کار را بتوانید انجام دهید، بهترین نتیجه‌های ممکن را خواهید گرفت.

  • استفاده از پلتفرم‌های اجتماعی

یکی دیگر از موارد و نکاتی که می‌توانید در نظر بگیرید، استفاده کردن از پلتفرم‌های اجتماعی است. در این پلتفرم‌ها می‌توانید خودتان را بهتر معرفی کنید، مشتریان بیشتری داشته باشید و از این طریق به سادگی می‌توانید خودتان و برندی که دارید را به دیگران معرفی کنید. فراموش نکنید که پلت فرم‌ها با تولید محتوای اصولی می‌توانند پیشرفت کنند و در دنیای اینترنت بیشتر به چشم بیایند. در صورتی که محتوای غنی نداشته باشید، این کار برایتان هیچ سودی نخواهد داشت و صرفاً زمان و هزینه خودتان را تلف خواهید کرد.

موفقیت مشاوراملاک

کلام پایانی

موفقیت در شغل املاک یک شبه و یک روزه به دست نمی‌آید. برای آن که بتوانید در این کار به خوبی پیشرفت کنید و به تمامی چیز‌هایی که دوست دارید برسید، بهتر است بدانید که اجرا کردن فوت و فن‌های گفته شده در کنار بسیاری از نکات دیگر می‌تواند کارساز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به راحتی می‌توانید به سایت آموزش املاک مراجعه کرده و اطلاعاتی که در این وبسایت درج شده‌اند را مورد استفاده قرار دهید. فراموش نکنید که استفاده کردن از این اطلاعات و نکات می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و کار‌های شما را نیز به بهترین وجه ممکن پیش ببرد.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

متخصص املاک

آیا می‌توانم در مشاوری املاک متخصص شوم؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید حرفه ی ‌مشاوری املاک متخصصان فراوانی دارد که بسیاری از آنها پس از سالهای زیاد با داشتن مهارت و تجربه ی‌فراوان، به گذراندن دوره‌های زیادی مشغول بودهاند و امروزه رتبه ی ‌یک منطقه ی‌ خود هستند. مشاورین املاک متخصص افرادی هستند که صبورند و منتظر معجزه نیستند. بلکه با درایت و آگاهی فراوان، آنقدر تلاش می‌کنند تا بتوانند از سایر رقبا متمایز شوند.

توضیحات بیشتر »
جامعه هدف

شناخت جامعه هدف

اهداف مناسب و مطلوب و همچنین شناخت جامعه هدف مشاورین املاک و پایبندی به آن­ها امری ضروری و مهم به ­شمار می­آید. در باور جامعه امروز، شغل و حرفه مشاور املاک خیلی ساده و آسان به نظر می‌رسد. شغلی که زحمت زیادی نداشته و با کمی صبر می‌توان در بازار مسکن به موفقیت رسید. اما خوب است بدانید که واقعیت با این تصور بسیار فاصله دارد. شغل مشاوران املاک در حوزه مسکن و ملک و املاک بسیار دشوار و طاقت فرسا است. مشاورین املاک به ویژگی‌های…

توضیحات بیشتر »
طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک

اگر شما هم صاحب کسب‌وکاری در حوزه املاک باشید حتماً از اهمیت لوگو املاک مطلع هستید. آرم یا لوگو شما باید بیانگر نوع کسب‌وکارتان باشد به همین دلیل به صورت تخصصی طراحی می‌گردد. در این مطلب قصد داریم تا تمام نکات مربوط به طراحی لوگو املاک و نحوه افزایش تأثیرگذاری آن را به شما مشتریان عزیز گوشزد نماییم. با ویژگی‌های لوگوی املاک آشنا شوید برای طراحی مناسب‌ترین و ایده‌آل‌ترین لوگو در هر کسب‌وکاری باید نکاتی را مدنظر قرار داد. برخی از نکاتی…

توضیحات بیشتر »
سبد خرید

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بزار :

Call Now Button