آکادمی شماره یک آموزش املاک

0 دانشجو

مجله آموزش املاک

استراتژی های مهم تبدیل مشتریان املاک بالقوه به دائمی

استراتژی های مهم برای مشاورین املاک می تواند در چند بخش مختلف تقسیم بندی شود. اگر به عنوان یک مشاور املاک بخواهید به موفقیت دست پیدا کنید، لازم است استراتژی های مهمی که در این خصوص وجود دارند را بررسی کرده و سپس هر کدام از آن ها که با شرایط شما همخوانی بیشتری دارد، مورد استفاده قرار دهید. در نظر داشته باشید که هر کدام از این موارد می توانند در موقعیت خاص خودشان بیشترین بازدهی را داشته باشند...
استراتژی فروش

استراتژی های مهم برای مشاورین املاک می تواند در چند بخش مختلف تقسیم بندی شود. اگر به عنوان یک مشاور املاک بخواهید به موفقیت دست پیدا کنید، لازم است استراتژی های مهمی که در این خصوص وجود دارند را بررسی کرده و سپس هر کدام از آن ها که با شرایط شما همخوانی بیشتری دارد، مورد استفاده قرار دهید. در نظر داشته باشید که هر کدام از این موارد می توانند در موقعیت خاص خودشان بیشترین بازدهی را داشته باشند.

استراتژی های مهم برای مشاورین املاک

استراتژی های مهمی که برای مشاورین املاک وجود دارد را در این بخش معرفی کرده و توضیح می دهیم تا بدانید که چگونه می توانید معاملات بهتر و مناسب تری را داشته باشید. در نظر بگیرید که هر کدام از این موارد می توانند میزان تاثیرگذاری های متفاوتی را داشته باشند و باید حتما در جای خودشان مورد استفاده واقع شوند.

  • تعیین هدف اصلی

ابتدا باید هدف اصلی خودتان را مشخص کنید. هدف اصلی که از اجرا کردن یک سری از استراتژی ها و راه حل ها دارید، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. هدف اصلی شما می تواند خرید و فروش، مجاب کردن یک فروشنده برای فروش قطعی، مجاب کردن خریدار برای خوب بودن یک ملک و… باشد. به همین دلیل نیز بهتر است در ابتدا بدانید که دقیقا به دنبال چه چیزی هستید. سپس در قدم بعدی به سراغ پیاده سازی دیگر استراتژی ها بروید.

  • توجه به خدمات ارائه دهنده

مورد بعدی که حتما باید در نظر داشته باشید، خدماتی است که ارائه می کنید. خدماتی که می توانید به دیگران ارائه دهید، می تواند یکی از مهم ترین استراتژی های مهمی باشد که به آن توجه می کنید. خدماتی که ارائه می کنید را مورد بازبینی قرار دهید، باید حتما این خدمات با آن چیزی که مشتی از شما می خواهد همخوانی داشته باشد. به همین خاطر نیز بهتر است حتما توجه دقیقی به این موضوع نشان دهید.

  • کشف نقاط قوت

نقاط قوتی که خودتان به عنوان یک مشاور املاک و همچنین ملک مورد نظرتان دارد را پیدا کنید. زمانی که بدانید دقیقا چه نکات مثبتی در خصوص شما وجود دارد، می توانید به شکل راحت تری فابل مورد نظرتان را عرضه کنید و توضیحات مربوط به آن را ارائه کنید. هیچگاه این استراتژی را فراموش نکنید زیرا اگر نقاط قوت مربوط به خودتان را ندانید، قطعا نمی توانید ملک مورد نظر را نیز معرفی کنید. به بیان ساده تر باید بگوییم وقتی خودتان چیزی را نمی دانید، چطور می توانید آن را برای دیگران توضیح دهید.

  • کسب مهارت های فروش

مهارت های فروش و مذاکره را به خوبی یاد بگیرید. زمانی که بتوانید به خوبی با مشتری صحبت کنید و او را قانع کنید، فروش کار بسیار ساده ای خواهد بود. حتما در نظر داشته باشید که برای اطلاع پیدا کردن دقیق از مهارت های فروش نیاز است که حتما دوره های مربوط به این کار را بگذرانید و به صورت دقیق مهارت ها و نکات لازم در این خصوص را یاد بگیرید. صحبت کردن با افراد با تجربه در این زمینه نیز می توانید بسیار کمک کننده باشد.

  • بازاریابی به روش های مختلف

انجام بازاریابی به روش های مختلف یکی دیگر از موارد مهم است. بازاریابی کردن را به شیوه های گوناگون میدانی، اینترنتی، از طریق مشتریان قدیمی و… انجام دهید. تصور نکنید که شما صرفا باید منتظر باشید تا مشتری به سمت شما بیاید، بلکه باید مشتری را به خودتان جذب کنید.

  • ارتباط با مشتریان قدیمی و جدید

یکی از مهم ترین نکاتی که می تواند جزو استراتژی های مهم برای مشاورین املاک به حساب بیاید، ارتباط برقرار کردن با مشتریان قدیمی و جدید است. شما به عنوان یک مشاور باید هم مشتریان قدیمی خودتان و هم مشتریان جدید خودتان را در کنار هم داشته باشید. اگر بتوانید ارتباطی که با مشتریان سابق داشته اید را همچنان حفظ کنید، می توانید از طریق آن ها مشتریان جدیدی را نیز به دست بیاورید.

  • استفاده از فضای اینترنت

یکی دیگر از نکات و موارد مهمی که در این زمینه وجود دارد، استفاده کردن از فضای اینترنت و دیجیتال مارکتینگ است. این فضا می تواند امروزه یکی از نکات مهمی باشد که به پیشرفت شما کمک می کند. پلتفرم های اجتماعی، وبسایت ها، دیجیتال مارکتینگ و… می توانند به شما کمک کنند که به مشتریان بیشتری معرفی شوید و در فضای گسترده تر و بزرگ تری خودتان را معرفی کنید.

استراتژی های فروش

کلام پایانی

استراتژی های مهم برای مشاورین املاک می تواند سبب شود که یک معامله به نتیجه مطلوب برسد و یا باعث می شود تا یک معامله تا ابد قابل شکل گیری نباشد. بنابراین حتما سعی کنید تا استراتژی هایی که در این زمینه وجود دارد را یاد بگیرید و در زمان مناسب خودش استفاده کنید. فراموش نکنید که هر کدام از این موارد می توانند در موفقیت شما به عنوان یک مشاور املاک نیز تاثیر داشته باشند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشته باشید، می توانید به سایت آموزش املاک مراجعه کرده و اطلاعات کامل تری را در زمینه های مختلف به دست آورید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

بازدید املاک

چگونه مجتمع های بزرگ مسکونی را بازدید دهیم؟

فروش مجتمع مسکونی کار ساده ای نیست. معمولا مجتمع ها را نمی توان به صورت یکجا به فروش رساند. اما گاهی اوقات این کار لازم است و باید حتما انجام شود. زمانی که قرار است برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ اقدام کنید، می توانید طبق توصیه های زیر عمل نمایید. عمل به این توصیه ها سبب می شود تا شما به شکل مناسب تر و راحت تری بتوانید فروش خود را انجام دهید. معمولا این کار سبب می شود تا هم سود شما از…

توضیحات بیشتر »

چگونه تبلیغ اینترنتی بنویسیم؟

تبلیغات به عنوان یک کاتالیزور در تسریع امر خرید و فروش ملک به شمار می‌رود. یعنی به جای اینکه منتظر مشتری باشیم با ارائه رزومه، همچنین معرفی کسب‌وکار خود مشتری را جذب کنیم. در دنیای امروز، خریداران مثل گذشته، به روش سنتی و حضوری سراغ مشاوران املاک نمی‌روند، بلکه پیگیر سایت‌ها و صفحات اجتماعی هستند. بنابراین موضوع تبلیغ اینترنتی به شدت مورد توجه مشاورین قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر »
مشاور املاک

نکات مهمی که هر مشاور املاکی باید بداند

هر مشاور املاکی که مدتهاست در این شغل مشغول به فعالیت است، احتمالا دلش می‌خواهد که در زمینه‌های مختلف یادگیری داشته باشد و بتواند خیلی سریع پیشرفت کند. نکات بسیار زیادی در زمینه‌ی حرفه‌ی املاک وجود دارد که بسیاری از مدیران املاک و مشاورین آن را می‌دانند. اما برخی موارد که بسیاری از آن‌ها نکات کلیدی هم هستند شاید اصلا به گوشتان نخورده باشد و اگر انجامشان بدهید نتایجی فوق العاده شگفت‌انگیز از آنها می‌بینید.

توضیحات بیشتر »

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بذار :