بازاریابی و تبلیغات در املاک

چجوری بفهمم طرف خریدار ملکه یا نه؟

خریدار ملک

خریدار واقعی ملک کیست؟ زمانی که در طول روز چندین و چند بار مشتری های واقعی به دفتر املاک مراجعه می کنند و یا آن که این افراد سعی می کنند تا قیمت های تمامی ملک های شما را بگیرند، از کجا باید متوجه شوید که آیا مشتری و مخاطب شما در آن لحظه خریدار واقعی ملک می باشد یا خیر؟ این مسئله همواره یکی از مهم ترین مسائل ئ مشکلاتی بوده است که مشاورین املاک با آن روبرو بوده اند. به مرور زمان این افراد متوجه می شوند که مشتری آن ها در چه وضعیتی قرار دارد و آیا در حال حاضر به دنبال خرید قطعی ملک می باشد یا خیر. اما یک سری از نشانه ها وجود دارد که با توجه کردن به آن ها نیز می توانید متوجه این موضوع شوید.

نحوه تشخیص خریدار واقعی ملک

همان طور که گفته شد، بسیاری از اوقات می توانید با توجه کردن به یک سری از نشانه ها و ویژگی ها متوجه شوید که آیا مخاطب شما خریدار واقعی می باشد یا خیر. این موضوع می تواند اهمیت زیادی برای افرادی همچون مشاورین املاک داشته باشد که بتوانند تشخیص دهند در حال حاضر باید بر روی کدام مشتری تمرکز بیشتری داشته باشند و وقت بیشتری را صرف کنند.

روش های تشخیص خریدار واقعی املاک

برا آن که متوجه شویم مشتری ما واقعا مشتری است و یا نه، روش هایی وجود دارد. افرادی که سال ها تجربه حضور در املاک را داشته اند، می توانند این موارد را به صورت ناخودآگاه متوجه شوند. معمولا نیز می بینید که با وارد شدن کسی به دفتر املاک اهمیت زیادی به او نمی دهند، زمانی که دلیل این کار را می پرسید، به شما می گویند که طرف خریدار نبود. در ادامه سعی کرده ایم تا مهم ترین نکاتی که می توانند به شما توضیح دهند و به شما بگویند که آیا یک فرد خریدار ملک بوده است یا نه را بیاوریم. بنابراین به این نکات توجه زیادی کنید که نتایج مناسبی را بگیرید.

  • داشتن اراده کافی

اولین مورد در خصوص داشتن اراده کافی در زمینه خرید ملک است. کسی که واقعا به دنبال خرید باشد، اراده زیادی برای خرید ملک دارد. همین موضوع سبب می شود تا شما به راحتی متوجه این قضیه شوید. فراموش نکنید که خرید ملک را حتما باید فرد با اراده کامل و دقیق انجام دهد. افرادی که هنوز تصمیم صد در صدی و قطعی خود برای خرید ملک را نگرفته اند، نمی توانند گزینه های مناسبی باشند که آن ها را به عنوان خریدار قطعی املاک در نظر بگیریم. فراموش نکنید که خرید ملک یکی از پر ریسک ترین خریدهایی است که افراد انجام می دهند. به همین خاطر نیز حتما باید برای انجام آن به طور کامل مطمئن باشند.

  • داشتن پول کافی

کسانی که برای خرید ملک پول کافی ندارند، افرادی هستند که یا به دنبال سرگرمی بوده و یا صرفا به دنبال قیمت می گردند. این موضوع سبب می شود تا شما نیز وقت کافی را برای آن ها صرف نکنید. در نظر داشته باشید که یک خریدار واقعی ملک معمولا پول کافی برای این کار را دارد. حال این پول می تواند به صورت نقد، طلا، خانه، زمین، خودرو و… باشد.

  • بررسی جزئیات

فردی که به طور دقیق به دنبال خرید خانه باشد، معمولا تمامی جزئیات مربوط به آن خانه را بررسی می کند. بررسی کردن جزئیات یک ملک به این دلیل است که فرد قرار است در آن خانه زندگی کند. بنابراین او تمامی جوانب و جزئیات را بررسی می کند تا به بهترین نتیجه ها در این زمینه برسد. در نظر داشته باشید که معمولا بررسی کردن جزئیات می تواند در طولانی مدت کار را برای شما بسیار راحت تر کند.

جستجوی بیش از اندازه

معمولا یک خریدار ملک واقعی تمامی گزینه های ملکی که متناسب با شرایط مدنظر و پولش باشد را بررسی کرده و سپس خرید نهایی خود را انجام می دهد. بنابراین کاملا طبیعی است که اگر فایلی را به یک خریدار معرفی کردید و او گفت که این فایل را قبلا دیده است و… اصلا نباید تعجب کنید. زیرا او تمامی تلاشش را برای خریدن ملک گذاشته است.

خریدار ملک

کلام پایانی

خریدار واقعی ملک دارای یک سری از ویژگی های خاص است که با توجه به این ویژگی ها می توانید تشخیص دهید، فرد مورد نظر واقعا قصد خرید ملک را دارد یا خیر. داشتن پول، اراده، پرسیدن جزئیات و… همگی از جمله این ویژگی ها و مشخصات هستند. در صورتی که در حوزه مشاورین املاک در حال کار هستید، بهتر است این موضوع را نیز بدانید که یک خریدار واقعی ملک چه مشخصاتی دارد و چگونه می توانید این مشخصات را تشخیص داده و از آن ها استفاده کنید. با مراجعه به وبسایت ما می توانید حتی در زمینه های دیگر که مربوط به مشاور املاک می باشند نیز اطلاعات کامل و جامعی را کسب کنید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

زبان بدن مشاور املاک

نقش زبان بدن در مشاور املاک

اگر در زمینه مشاور املاک فعالیت می‌کنید و از نقش زبان بدن در مشاور املاک آگاهی ندارید، پس مطالعه این مطلب را از دست ندهید و تا انتها همراه ما باشید.

ازجمله مهارت‌های مهم که مشاوران املاک بایستی به آن دست یابند، مهارت زبان بدن است. با کسب این مهارت و تکیه بر آن، مشاوران املاک قادر خواهند بود تا به مشتری‌های خود مشاوره مناسب داده و خود را به عنوان یک مذاکره‌کننده خوب در دیدگاه مردم جلوه دهند.

توضیحات بیشتر »

رشد صعودی در حرفه املاک با این تکنیک

اگر می‌خواهید با رشد صعودی در حرفه املاک روبرو شوید باید تکنیک‌های مربوط آن را آموزش ببینید. با استفاده از روش‌های ساده و دقت به جزئیات می‌توانید پیشرفت بسیار زیادی در حرفه مشاوره املاک داشته باشید. تبلیغات کلید موفقیت در این شغل است. ما شیوه‌های نوین تبلیغات در حیطه املاک را در این مطلب برای شما توضیح خواهیم داد.

توضیحات بیشتر »
رهن و اجاره

چگونه فایل‌های رهن و اجاره را آگهی کنیم؟

در عصر دیجیتال و با پیشرفت تکنولوژی، نحوه ارتباط و ارائه خدمات در حوزه املاک و مستغلات تغییرات زیادی را تجربه کرده است. به دلیل رونق بالای بازار رهن و اجاره، ارائه دقیق و جذاب اطلاعات به متقاضیان املاک، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مطلب، به برخی از روش‌های کاربردی برای نمایش فایل‌های رهن و اجاره به متقاضیان پرداخته خواهد شد.

توضیحات بیشتر »