آکادمی شماره یک آموزش املاک

0 دانشجو

مجله آموزش املاک

هر وقت از شغل املاک خسته شدی این مقاله رو بخون

کمترین مدت زمانی که یک مشاوره املاک به درآمدزایی می‌رسد، ۳ سال متوالی است. پس اگر تا ۳ سال نتوانستید درآمد دلخواه خود را به دست آورید، ناامید نشده و دست از تلاش برندارید. ما به کسانی که می‌خواهند به شغل مشاوره املاک رو بیاورند پیشنهاد می‌کنیم، سرمایه‌ای برای چند سال اول شروع کار خود داشته باشند.

بسیاری از کسانی که به شغل مشاوره املاک رو می‌آورند پس از مدتی ناامید شده و دست از این کار می‌کشند. این مطلب را برای کسانی تهیه کرده‌ایم که از شغل املاک خسته شده‌اند. مطمئن باشید پس از مطالعه این مطلب نظر شما راجع به این شغل تغییر خواهد کرد.

برای سه سال کار بی‌وقفه آماده باشید

کمترین مدت زمانی که یک مشاوره املاک به درآمدزایی می‌رسد، ۳ سال متوالی است. پس اگر تا ۳ سال نتوانستید درآمد دلخواه خود را به دست آورید، ناامید نشده و دست از تلاش برندارید. ما به کسانی که می‌خواهند به شغل مشاوره املاک رو بیاورند پیشنهاد می‌کنیم، سرمایه‌ای برای چند سال اول شروع کار خود داشته باشند.

تنها کسانی می‌توانند با موفقیت این سه سال را پشت سر بگذارند که به صورت حرفه‌ای آموزش دیده و از اشتباهات خود درس بگیرند. شما باید با آزمون‌وخطا روش‌های مختلف بازاریابی را آزمایش کرده و سپس به بهترین روش برای جذب مشتری برسید. در تمام این مدت می‌توانید از تکنیک‌های افزایش درآمد مشاوران املاک استفاده کنید.

مشاوره املاک شغلی تمام‌وقت است

بسیاری از افراد با این دید  به حرفه مشاوره املاک وارد می‌شوند که این کار وقت زیادی از آنها نمی‌گیرد. در صورتی که این تصور درباره این شغل اشتباه است. شما در حرفه مشاوره املاک باید به صورت تمام‌وقت کار کنید. در هر زمانی که مشتری به خدمات شما نیاز پیدا کند باید آماده و در دسترس باشید.

شاید نتوانید تعطیلات آخر هفته داشته باشید اما نگران نباشید زمانی کار شما به رونق برسد می‌توانید با جذب نیروهای مختلف، وظایف گوناگون را با استفاده از یک تیم کامل و متخصص انجام دهید. بدین ترتیب وقت آزاد بیشتری خواهید داشت. پس اگر از کار طولانی و تمام‌وقت بیزار هستید بهتر است وارد حرفه مشاوره املاک نشوید!

در این حرفه نه زیاد می‌شنوید

شغل مشاوره املاک به صورتی است که ممکن است بارها در آن با نظرات مخالف مشتری روبرو شوید. شما باید تحمل نه شنیدن را داشته باشید. تنها کسانی می‌توانند در شغل مشاوره املاک، موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند که بتوانند مشتریان ناراضی یا مخالف را متقاعد کنید.

برای این کار باید مهارت‌های ارتباطی خود را تقویت کنید. به اصطلاح باید پوست مشاوران کلفت بوده و با هر حرفی جا نزنند. ممکن است با مخالفت‌های بسیاری روبرو شوید باید خود را برای این موقعیت آماده کنید. فراموش نکنید کسانی به درآمدهای بالا در این حرفه می‌رسند که تحمل شنیدن نه و قدرت متقاعد کردن دیگران را داشته باشند.

سختی‌های شغل مشاوره املاک آسان خواهد شد اگر…

اگر شما با مزایای شغل مشاوره املاک آشنا شوید، سختی‌های شروع آن برای شما آسان‌تر خواهد شد. در ادامه به ذکر چند مورد از مزایای این شغل بسنده خواهیم کرد:

  • همه مردم در کنار تأمین هزینه‌های مربوط به خوراک و پوشاک باید مسکنی را برای خود فراهم کنند. در نتیجه شغل شما به یکی از اساسی‌ترین مشاغل جامعه تبدیل شده است. از طرفی اگر به کمیسیونی که برای برقراری این معاملات توجه کنید؛ خواهید دید که درآمد شما با دیگر مشاوران از زمین تا آسمان فرق می‌کند.
  • از آنجایی که مبلغ بسیار زیادی در قراردادهای ملکی جابه‌جا می‌شود، کمیسیون شما نیز به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد. پس اگر می‌خواهید با واسطه‌گری درآمدی را به دست آورید، شغل املاک بهترین پیشنهاد برای شماست.
  • برای ورود به حرفه مشاوره املاک نیازی به تخصص یا تحصیلات خاصی نیست. همه افراد از قشرهای مختلف می‌توانند این شغل را برای کسب درآمد انتخاب کنند. البته کسانی که می‌خواهند به بیشترین درآمد در این حرفه برسند، قبل از شروع به کار آموزش‌هایی را دریافت می‌کنند.
  • با شرکت در دوره‌های آموزشی مؤسسه‌ای معتبر به راحتی می‌توانید به اصول فن بیان، بازاریابی، تکنیک‌های متقاعدسازی مشتری و فایل یابی مسلط شوید. کسانی که آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند این کارها را به صورت تخصصی انجام می‌دهند در نتیجه شانس موفقیت آنها بیشتر است.
  • برخلاف بسیاری از مشاغل هیچ سقفی برای درآمدهای مشاوران املاک وجود ندارد. شما با توجه به تلاش و انگیزه خود می‌توانید به درآمدی باورنکردنی برسید. این یکی از بزرگ‌ترین مزایای ورود به حرفه مشاوره املاک است.
  • با ورود به دفتر املاک از صفر تا صد کار خود را مدیریت خواهید کرد. دیگر نیازی نیست برای کس دیگری کار کنید بلکه هر تلاش و پشتکاری که داشته باشید، برای آینده شغلی خودتان است. بسیاری از افراد تمایل ندارند انرژی خود را برای پیشرفت سازمان‌های مختلف بگذارند. در حرفه مشاوره املاک هر چقدر که انرژی صرف کنید، آینده شغلی خود را تضمین کرده‌اید و برای دیگران کار نمی‌کنید. مطمئن باشید زمانی خواهد رسید که شما نیز یک مدیر شده و یک تیم کامل برای شما کار می‌کنند.

نتیجه‌گیری

برای رسیدن به موفقیت در هر شغلی باید صبر و حوصله داشت. هیچ موفقیتی یک‌شبه به دست نمی‌آید. اگر شما وارد حرفه مشاوره املاک شده‌اید به شما تبریک می‌گوییم. آینده درخشانی در انتظار شماست. فقط در صورتی که ناامید نشوید و از تکنیک‌های افزایش درآمد در این شغل استفاده کنید. ما در دوره‌های آموزشی خود تمام اصول موفقیت در حرفه مشاوره املاک را به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاع از جزئیات دوره می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

مدیر املاک

مدیر املاک خوب چه ویژگی‌هایی دارد

مدیر املاک یا همان سرپرست تیمی که در آن مشاورین املاک کار می‌کنند، فردی است که باید ویژگی‌های منحصر بفرد خود را داشته باشد. هر کس که در حرفه ی ‌املاک باشد می‌داند که مدیران املاک وظیفه­ ی‌ بسیار خطیری دارند که باید به صورت مدوام بر آن دقت داشته باشند تا یک تیم را رشد بدهند.

توضیحات بیشتر »
زمین و آپارتمان

خرید زمین و آپارتمان

خرید زمین بهتر است یا خرید آپارتمان؟ این سوال ذهن بسیاری از افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه املاک را به خود مشغول کرده است. در این مطلب قصد داریم به بررسی تمامی زوایا و نکات سرمایه‌گذاری بر روی خرید زمین و آپارتمان بپردازیم. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

توضیحات بیشتر »
فایلینگ املاک

سیستم فایلینگ املاک چیست؟

اگر بخواهید حرفه مشاوره املاک را به صورت کاملاً حرفه‌ای دنبال کنید و آن را به پول‌سازترین شغلی که تا کنون داشته‌اید، تبدیل نمایید چاره‌ای ندارید جز اینکه از سیستم فایلینگ املاک استفاده نمایید. قبل از معرفی این سیستم کمی شما را با فایل و انواع آن در املاک و مستغلات آشنا می‌کنیم و سپس مسیری هموار برای فایل‌سازی به شما معرفی می‌کنیم. شک نکنید که یکی از تفاوت‌های افراد موفق و ناموفق با یکدیگر….

توضیحات بیشتر »

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بذار :