فروش مجتمع مسکونی کار ساده ای نیست. معمولا مجتمع ها را نمی توان به صورت یکجا به فروش رساند. اما گاهی اوقات این کار لازم است و باید حتما انجام شود. زمانی که قرار است برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ اقدام کنید، می توانید طبق توصیه های زیر عمل نمایید. عمل به این توصیه ها سبب می شود تا شما به شکل مناسب تر و راحت تری بتوانید فروش خود را انجام دهید. معمولا این کار سبب می شود تا هم سود شما از انجام معاملاتتان بیشتر باشد و هم در نهایت باعث می شود تا املاکی که به شما سپرده شده اند بهتر به فروش برسند.

نحوه فروش مجتمع های بزرگ مسکونی

برای آن که بتوانید مجتمع های بزرگ مسکونی را بازدید بدهید و یا به فروش برسانید، چندین نکته و روش مهم وجود دارد که حتما باید آن ها را انجام دهید. این کار سبب می شود تا به شکل مناسبی بتوانید از پس انجام این کار بربیایید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید. در ادامه به این نکات و موارد اشاره کرده ایم تا شما نیز بتوانید هرچه بهتر و ساده تر کار فروش و بازدید گیری برای این مدل از مجتمع ها را انجام دهید.

  • فروش جداگانه

واحدهای مجتمع های مسکونی بزرگ را می توانید به صورت جداگانه به فروش برسانید. همین مسئله سبب می شود تا مشتریان امکان انتخاب های بهتری را داشته باشند. در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک مشتی چندین واحد در یک مجتمع مسکونی را ببینید. قطعا در نهایت می توانید یکی از آن واحدها را انتخاب کنید. این کار به مشتری حس آزادی در انتخاب را می دهد.

  • امتیاز بندی

واحدهای مختلفی که در یک ساختمان و مجتمع مسکونی بزرگ وجود دارد را حتما امتیاز بندی کنید. با امتیاز بندی کردن این واحدها می توانید مواردی که نورگیری بهتری دارند، در طبقات بهتری واقع شده اند و… را به قیمت های بهتری به مشتریان عرضه کنید. قطعا افراد ترجیح می دهند تا واحدهای بهتر را حتی در ازای پرداخت پول بیشتر نیز خریداری کنند.

  • سانس بندی ساعت بازدید

برای آن که مشتریان را به راحتی بتوانید برای بازدید از مجتمع های مسکونی بزرگ ببرید و فروش مجتمع مسکونی را به شکل بهتری انجام دهید، بهترین کار آن است که برای بازدید از واحدها، سانس بندی انجام دهید. این کار هم به مشتریان فرصت می دهد تا واحدهای مورد نظرشان را با دقت بیشتر و راحتی بهتر چک کنند و هم به شما اجازه می دهد که بتوانید توضیحات لازم در خصوص هر واحد را به دقت به هر مشتری به صورت جداگانه ارائه کنید.

  • داشتن فن بیان قوی

برای آن که بتوانید فروش خوبی را برای واحدهای مسکونی بزرگ داشته باشید، حتما لازم است که از فن بیان قوی نیز برخوردار باشید. این فن بیان قوی می تواند به شما کمک کند تا مشتریان را مجاب به خرید و فروش کنید. البته این کار به معنای کلاهبرداری نیست. بلکه شما به عنوان یک مشاور املاک صرفا این کار را انجام می دهید که به مشتریان در خصوص تمامی ویژگی های یک ملک توضیحات کامل را می دهید و به او می گویید که ملک مورد نظر چه خصوصیات، ویژگی ها، مزیت ها و معایبی دارد.

 

کلام پایانی

فروش مجتمع مسکونی را باید با نهایت دقت انجام دهید. این موضوع بیشتر به این خاطر است که مجتمع های مسکونی معمولا دارای شرایط های ویژه ای هستند و اگر به درستی کار فروش و یا حتی اجاره آن ها را انجام ندهید، نمی توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. در صورتی که سوالات بیشتری در این خصوص و یا در مورد دیگر حیطه های کار مشاور املاک دارید، می توانید به وبسایت ما سر زده و از اطلاعات بیشتری که در آنجا مطرح شده است، استفاده کنید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

خانه وام دار

توصیه های یک مشاور املاک برای خرید خانه وام دار

خرید خانه وام دار از جمله معامله‌هایی است که با پرداخت هزینه کم‌تر و به صورت قسطی می‌توانید صاحب خانه شوید. باید گفت خرید چنین خانه‌هایی بدون دردسر نبوده و با توجه به شرایط آن‌ها با کوچک‌ترین اشتباه امکان آن که پول خرید خانه خود را از دست بدهید وجود دارد. در این مقاله برای جلوگیری از چنین مشکلاتی به بیان توصیه‌های یک مشاور املاک برای خرید خانه وام دار می‌پردازیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

توضیحات بیشتر »
بازاریابی املاک لوکس

بازاریابی صحیح برای املاک لوکس

فروش املاک لوکس و بازاریابی این نوع خانه‌ها کار آسانی نیست و دارای پیچیدگی‌هایی می‌باشد. فروش خانه‌های لوکس نیاز به تخصص بالا دارد و اکثر مشاور املاکی‌ها برای نحوه فروش این املاک ایده‌ خاصی ندارند. فروش این ملک‌ها در زمان مناسب و با قیمت خوب می‌بایست انجام شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با بازاریابی ملک لوکس بیشتر آشنا شوید.

توضیحات بیشتر »

چجوری مشاور املاک پولداری بشم؟

مشاور املاک پولدار چگونه می‌تواند به پول زیاد دسترسی پیدا کند؟ زمانی که صحبت از مشاورین املاک پولداری می‌شود که در گوشه و کنار کشور زندگی می‌کنند، معمولاً به این موضوع فکر می‌کنیم که این افراد چگونه توانسته‌اند به چنین جایگاهی دست پیدا کنند. برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک پولدار باید حتماً به یک سری از نکات و ویژگی‌ها توجه داشته باشیم. در ادامه سعی کرده‌ایم تا این موارد را به طور کامل بیان کنیم و شما را هرچه بهتر و دقیق‌تر با این موضوعات آشنا سازیم…

توضیحات بیشتر »
سبد خرید

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بزار :

Call Now Button