آکادمی شماره یک آموزش املاک

0 دانشجو

مجله آموزش املاک

عزت نفستون رو با این روش‌ها بالا ببرید تا قرارداد بنویسین

عزت نفس مشاور املاک ها می‌تواند تأثیر زیادی در جلب اعتماد مشتریان داشته باشد و در نهایت نیز باعث می‌شود تا بتوانید به خوبی قرارداد‌های ملکی مناسبی را بنویسید. در نظر داشته باشید که هرقدر میزان اعتماد به نفس و عزت نفس های بالاتری داشته باشید، شرایط کاری برایتان ساده‌تر خواهد بود و به همین ترتیب نیز می‌توانید میزان فروش بالاتری را در کسب و کار خودتان داشته باشید. سعی کرده‌ایم تا مزیت‌های داشتن عزت نفس و...
عزت نفس مشاور املاک

عزت نفس مشاور املاک ها می‌تواند تأثیر زیادی در جلب اعتماد مشتریان داشته باشد و در نهایت نیز باعث می‌شود تا بتوانید به خوبی قرارداد‌های ملکی مناسبی را بنویسید. در نظر داشته باشید که هرقدر میزان اعتماد به نفس و عزت نفس های بالاتری داشته باشید، شرایط کاری برایتان ساده‌تر خواهد بود و به همین ترتیب نیز می‌توانید میزان فروش بالاتری را در کسب و کار خودتان داشته باشید. سعی کرده‌ایم تا مزیت‌های داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس و همچنین نحوه به دست آوردن این موارد را برایتان توضیح دهیم. با این کار شما نیز در این زمینه پیشرفت‌های بیشتری خواهید داشت.

روش‌های کسب عزت نفس

عزت نفس و اعتماد به نفس دو موضوع کاملاً مجزا از یکدیگر هستند اما می‌توانند ارتباط تنگاتنگی نیز با هم داشته باشند. برای آن که بتوانید این دو مورد را با یکدیگر ترکیب کنید و از آن‌ها استفاده نمایید، بهتر است بدانید که دقیقاً با استفاده از چه روش‌هایی می‌توانید عزت نفس خود را تقویت کنید تا در حوزه مشاور املاک ها نیز پیشرفت‌های محسوس و قابل توجهی داشته باشید. زمانی که بتوانید این کار را انجام دهید، نتایج بهتری را هم در زندگی شخصی و هم در زندگی کاری و شغلی خودتان خواهید داشت.

  • توجه به ظاهر و استایل

لباس‌هایی که می‌پوشید، مدل مو‌هایی که درست می‌کنید، عطری که می‌زنید، ساعت و اکسسوری‌هایی که روزانه آن‌ها را استفاده می‌کنید، همگی می‌توانند در افزایش و یا کاهش عزت نفس شما اثر داشته باشند. برای کسب عزت نفس بیشتر همیشه آراسته، مرتب و تمیز باشد. بوی خوب بدهید و سعی کنید تا از داشتن ظاهر ژولیده و نامرتب دوری کنید.

  • یادداشت کردن دستاورد‌ها

دستاورد‌های خود در حوزه های کاری، زندگی شخصی و… را به صورت روزانه، هفتگی و یا حتی ماهانه یادداشت کنید. این کار به شما و ذهن شما کمک می‌کند تا بهتر متوجه شود که در کجای مسیر برنامه‌ریزی خود قرار دهید. زمانی که بتوانید این کار را به دقت و با درستی هر چه تمام انجام دهید، متوجه می‌شوید که در طول گذ زمان ثابت نبوده و دستاورد‌هایی کوچک و بزرگ داشته‌اید.

  • تعیین ارزش

ارزش‌هایی را برای زندگی خود تعیین کنید. در نظر داشته باشید که ارزش‌ها با اهداف دو مؤلفه جدا از هم هستند. ارزش‌های زندگی در واقع به مواردی گفته می‌شود که جزء پایه‌های زندگی شما می‌باشند. پایه‌های زندگی شما، خط قرمز‌هایی که در زندگی دارید، باور‌هایتان و… می‌توانند همان ارزش‌های زندگی باشند. برای کسب عزت نفس مشاور املاک تعیین کردن ارزش‌های فردی و کاری می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

  • تعیین اهداف

تعیین کردن اهداف کاری و شخصی اهمیت بسیار زیادی دارد. بهتر است بدانید که هدف‌های زندگی را باید در سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم‌بندی کنید. با این کار می‌توانید زندگی کاری خودتان را هدفمندتر کرده و به دنبال آن نیز عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری را تجربه کنید. هر قدر بیشتر بتوانید در این زمینه فعالیت کنید، مسلماً بیشتر نیز می‌توانید شرایط بیرونی و ظاهری خودتان در محیط کاری را بهبود بخشید.

  • ایجاد تغییرات محیطی

مورد بعدی که سبب کسب عزت نفس مشاور املاک ها می‌شود، ایجاد کردن تغییرات محیطی می‌شود. تغییرات محیطی می‌توانند حتی شامل جا به جا کدن وسایل اتاق کار شما نیز بشود. از جمله تغییرات بزرگ‌تر را می‌توانیم مربوط به سفر کردن با دوستان، تغییر محیط زندگی و… بدانیم. این کار‌ها سبب می‌شود تا روحیه و حال فکری شما بهتر باشد. به همین جهت نیز حتماً این مورد را در نظر داشته باشید و آن را رعایت کنید تا به نتایج مثبتی دست پیدا کنید.

  • خروج از نقطه امن

داشتن نقطه امن و حاشیه امن می‌تواند از جمله مهم‌ترین مواردی باشد که هر انسانی در زندگی آن را دارد. برای کسب اعتماد به نفس بیشتر و بالاتر بردن میزان عزت نفس خودتان، از نقطه امن خودتان خارج شوید. جسارت به خرج دهید، کار‌هایی را انجام دهید که همواره دوست داشته‌اید و همیشه از انجام آن‌ها می‌ترسیده‌اید. خارج شدن از نقطه امن می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد و حتی در همان لحظه خروج شما از حاشیه امنتان نیز می‌تواند تأثیرات خودش را نشان دهد.

  • روابط انسانی

همه چیز در کار خلاصه نمی‌شود. به همین خاطر نیز همیشه به عزیزان خودتان و افرادی که برایتان مهم هستند، توجه داشته باشید. داشتن روابط انسانی سالم می‌تواند کمک زیادی به ارتقا عزت نفس مشاور املاک شما کند و از این طریق نیز می‌توانید حال خودتان را بهتر کنید و در کسب و کارتان نیز پیشرفت بیشتری داشته باشید.

  • تشویق ضمیر ناخودآگاه

مغز شما نمی‌تواند تشخیص دهد که واقعاً آدم بدبختی هستید و یا صرفاً خودتان این موضوع را به صورت کلامی به زبان می‌آورید. به همین دلیل نیز توصیه می‌شود که همواره ضمیر ناخودآگاه خودتان و من وجودی خودتان را تشویق کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا به شکل بهتری بتوانید عزت نفس و اعتماد به نفس کسب کنید و حالت بیرونی خودتان را ارتقا دهید.

عزت نفس مشاور املاک

کلام پایانی

راهکار‌های کسب عزت نفس مشاور املاک شامل موارد مختلفی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها را به طور دقیق و جدی توضیح دادیم. این راهکار‌ها می‌توانند اهمیت زیادی در نتیجه نهایی قرارداد‌های شما داشته باشند. سعی کنید حتماً تا جایی که ممکن است، بهترین گزینه‌ها برای ارتقا عزت نفس و اعتماد به نفس خودتان را پیاده‌سازی کنید. در صورتی که هرگونه سؤال، انتقاد و یا پیشنهادی در این زمینه داشتید، می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید تا در این خصوص اطلاعات بالاتری را کسب نمایید.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

مدیریت

 تکنیک‌های مهم زبان بدن برای مدیران املاک

زبان بدن مدیر املاک به معنای ارتباط غیر کلامی است که در آن از صحبت کردن و مکالمه استفاده نمی‌شود. از زبان بدن می‌توان برای بروز احساسات و رساندن منظور به دیگران استفاده کرد. در واقع با کمک استایل‌های بدنی، حرکات بدن، گرفتن ژست‌های مختلف و دادن حالات متنوع به اجزای بدن می‌توان این نوع ارتباط را برقرار کرد. آموختن زبان بدن به مشاور املاک کمک می‌کند تا در مذاکرات و ارتباطات خود بهتر عمل کرده و توانمندتر باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با زبان بدن مدیر املاک بیشتر آشنا شوید.

توضیحات بیشتر »
کمیسیون

کمیسیون املاک

شیرین‌ترین قسمت هر معامله برای مشاورین دفاتر املاک بخش دریافت کمیسیون است. این بخش به عنوان درآمد اصلی این شغل و حق اجرای تعهدات مشاور املاک به شمار می‌آید. حق‌الزحمه مشاورین املاک در گذشته بنا بر توافق طرفین معامله و مدیریت املاک مشخص می‌شد اما امروزه بر اساس مصوبه صنف بنگاهی‌ها و با فرمول خود تعیین می‌گردد. حالا سوال اینجاست که حق کمیسیون مشاوران املاک چیست؟ نحوه محاسبه کمیسیون به چه صورت است؟

توضیحات بیشتر »

درباره مشاور املاک پولساز چه می‌دانید؟

آیا بر اساس باور عموم افراد شغل مشاور املاک از مشاغل پردرآمد و پولساز است؟ آیا همه افرادی که وارد این حرفه می‌شوند می‌توانند به درآمد های بالا و میلیونی برسند؟ کسانی که شغل مشاور املاک را انتخاب کرده‌اند و در این حرفه خوش درخشیده‌اند چه ویژگی‌هایی دارند؟ اگر می‌خواهید بدانید آیا شما هم می‌توانید با وارد شدن به این حرفه از درآمد بالا برخوردار شوید و یا چه راهکارهایی برای افزایش درآمد شما و همکاران‌تان…

توضیحات بیشتر »

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بذار :